CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

baruska.p
25. čer 2009

Tak to by byl zázrak, kdyby se to zrovna nám povedlo na poprvé. Už jako malá, jsem měla hrozně ráda děti. Ráda jsem je vozila a zůstalo mi to do teď. Pracuji jako učitelka v MŠ, a když vidím ty malé prcky, je to o to těžší, když člověk nemá svoje....Já jsme od první návštěvy začala chodit ke Slovákové, a zatím mi připadá v pohodě, tak uvidím, jaké s ní budou výsledky. Zítra dám vědět jak jsem dopadla a v pondělí na tebe budu myslet. Papa 😉

rendas
26. čer 2009

Ahoj kočky, moc vás zdravím 😉 pěkně se nám to tu rozrůstá 😀 nestačím ani číst 😅

Kaces moc moc gratuluju 😀

Novým "přírustkům" držím také pěstičky!!!!

holky jinak já pořád čekám na lázně,ale moje ženské problémy šílený,tak jsem si objednala zas nějaké čípky a další věci....chjo...jinak manžu cpu- selen,zenik,E a odedneška ješte tu macu.tak nevím jestli to bude mít aspoň trošku efekt,i když vím že nás stejně další ivf nemine 😢 chtěla bych tak nějak hnedka po lázních,ale nevím jak se to vše stihne..protože zas schválení pojištovny...atd..kdyby se trochu ten spermiogram zlepšil zkusila bych IUI,ale Horváth tomu nedává moc šance....tak uvidíme..

Mějte se krásně 😀

kaces
26. čer 2009

Ahojky Rendy uvidíš všechno dobře dopane 🙂 Nevím já bych asi buda tebou do IUI nešla zkusila bych zrovna IVF,myslím si že bys to měla zbytečně vyhozené penízky.Sice je IVF o hodně dražší,ale je tam větší možnost.A ty lázně ti hradí celé pojištovna nebo si budeš muset něco doplatit?a na kolik dní tam jedeš?měj se krasně držím pěstičky at to brzy dobře dopadne 🙂

milana7
26. čer 2009

No, nejde o to, že by se mu nechtělo a nějak se cukal odevzdat vzorek. Jde o to, že mu to prostě nejde tam v té kabince. Je to holt slabší nátura a to mu nemůžu mít za zlé. Tak snad to půjde z domu. Máme to 10 minut.

kaces
26. čer 2009

Aha tak to jo pokud ste místní tak se to dá,když to zachviličku dovezete 🙂 .Jak je někdo slabší nátury,už sem tam zažila chlapa že papí byla po OPU už na pokoj a chlap s ím měl problémy,tak jak jí bylo líp musela jít za ním.budu držet pěstičky at vám o klapne

lucciano
26. čer 2009

Ahojte holky, dlouho jsem tu nebyla, měla jsem fakt moc práce a k tomu všemu mám angínu, tak do sebe cpu antibiotika. Rudi, moc na Tebe myslím, ale určitě bude všechno v pořádku. Kačenku to čeká v pondělí, tak držím pěsti, ať už jsou tam srdíčka.
Mějte se holky hezky a přeju krásný víkend, ahoooooj 😉

ruda
26. čer 2009

teda supeeer tady se to pěkně rozrostlo...to jsem moc moc ráda..
Tak dnes to byla rychlovka, bez krve,když už je srdíčko, UZV přes břicho bijeme jako zvon a máme 8mm a dnes jsem tam byla naposledy, už mě poslali ke svojí/mojí/ gynekoložce,ale neschopenka pokračuje ta co mi vystavili oni, tak super, neomezené... a Horváth tam teď tři týdny nebude, uf tak jsem to stihla..ale bylo mi najednou až smutno, že už tam nepojedu...už jsem si zvkla, jak moc jsou tam všichni milý...zase do reality státního zdravotnictví ČR...se těším ☹ naštěstí je gyndařka snadv pohodě... jsem u ní vcelku nová...
Holky držím vám moc moc palce na IUI, IVF srdíčka... prostě všem...

ruda
26. čer 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Ptregnyl,(13,5,jedem na výsledky a ortel co bude dál)

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

kaces
26. čer 2009

tak to je supr Rudy,že mimnko krásně roste,takže ti nechali neschopenku a poslali k tvojí doktorce jo.Takže tam dr.3 týdny nebude jo?no tak to mě šoupnou asi k té Slovákové,když k ní jdu v pondělí.no už sem trošičku nervní co mě řekne jestli se drží nebo né?Tak co valíte na chatu?jestli jo tak si tam rásně užij klídku v přírodě pa 🙂

baruska.p
26. čer 2009

Ahoj holky, tak mám IUI za sebou. Bříško mě teď bolí jako čert a taky trochu špiním, tak jsem se chtěla zeptat jestli je to normální, nebo jestli je něco špatně. Dostala jsem Utrogestan, Prednison a Anopyrin. Kontrola za 14 dní. Už abych věděla výsledek.

kaces
26. čer 2009

Ahojky baruš oni říkají,že po zákroku můžeš špinit.Tak se nestrachuj a v klidu odpočívej ono se to upraví.Jojo to ti za těch 14 dnů vemou krev na HCG a hodinku si počkáš na výsledek.Pěkně odpočívej a hlavně nic netahej,tfuj tfuj at to dobře dopadne 🙂

ruda
26. čer 2009

kači díky, jo zkusíme zítra chatu, tak snad bude teplo a SUCHO-....
baruško ono je to normální, někoho bolí někoho ne a špinění je taky normální, jak se do tebe dostávali, tak to je ono...
Kači neboj, pondělí za rohem a bude to o.k., mS nikde ne?
hoky průběžně doplňte tabulku ju?

kaces
26. čer 2009

Rudy zatí ms nikde,cítím se v poho někdy ráno je mi šoufl,ale obavy mám pořád.Už at je pondělí.Snad zítra bude pěkně a ty si užiješ chatu a my půjdem snad po x rokoch na zábavu. 🙂

ruda
26. čer 2009

tak snad se pobavíme, dnes jsme na přechodu uprostřed Zlína potkali holčinu s pupkem před porodem a můj na ňu ukazuje prstem a křičí na mě, tak jako budeš taky vypadat...on už se prostě nemůže dočkat...no on to bříško tahat nebude že::::

kaces
26. čer 2009

jojo mě příjde,že ti chlapy to vícej prožívajů.Můj tom ted nějak nevěří dokud to není nijak pořádně ptvrzené.To víš my baby si vždycky všecko mosíme vytrpět né? 🙂 Bych chtěla vidět chlapa který by dal to co my 🙂

baruska.p
26. čer 2009

Díky za uklidnění. S těma chlapama s váma musím souhlasit. Všechno mají v životě jednodušší. Když jsem dnes mojemu řekla, že opět ten spermiogram byl pod hranice normálu, tak z toho byl dost přepadlý.Moc dobře si uvědomuje, že všechno tohle musím podstupovat jen kvůli němu. V pondělí ti Kači budu držet palečky!! 😉

maendy
26. čer 2009

Ahok holky.Tak jsem dnes musela na rychlo k zubaři,mám vyvrtaný zub,vytahnul mi nerv a na druhé strane mam najaký zánet dásně.Takze se moc nenajím.Aspon zhubnu.
Teda to me mrzí ze tam horvath nebude ☹ Já mám jet po 12 jak to dostanu na uzv,ale alespon tam bude na samotnej ukon IUI.Jenom at si chudácek odpocine.Zaslouzi si to. 😉
Barusko jak to u tebe probíhalo,jdu poprve tak jsem zvedava jak opice.Holky kolikátý DC asi delají IUI.

maendy
26. čer 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI , zavedeny 2 embrya, jedno se drží

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Ptregnyl,V červenci nás čeká 1 IUI.

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

ruda
26. čer 2009

maendy...nevím to sto pro,ale určo kolem ovulace, dle UZV dle velikosti folikulů, u mě to tuším bylo 13tý den cyklu i IUI i OPU před IVF

maendy
26. čer 2009

Jéje to já ovuluji az tak 16 den.Tak to bude dlouhatanská stimulace 🙂 .Asi bych mela pocítat s tím ze pokud se to nepodari a ja jsem spise pesimista,tak budu mit cyklus rozhazeńej ze?Jinak drzím pořád pěsti holky 😉

kaces
26. čer 2009

Holky nesmíte se vzdávat ikdyž by to třeba nevyšlo napoprvé když se dáte na boj tak ho dotáhněte do konce ju 🙂 ,vidíte já sem si toho prošla a ted mi řekli že sem těhotná tak snad se miminka udrží 🙂

baruska.p
26. čer 2009

Ahoj Maendy, manžel šel v 8.hod ráno na spermiogram. Já jsem se dostavila o půl 10.hod do 3.patra a sestřičky mě uložily na pokoj. Ležela jsem tam sama a ta půl hodina než jsem šla na sálek mi připadl jako věčnost. To ticho bylo hrozné. Na sálku jsem si vylezla na postel a doktorka mi popisovala co právě dělá. Nebylo to ani 5minut a už mě vezly zpět na pokoj.Tam jsem si půl hodiny poležela a frčela jsem domů. Teď už jen to čekání, jak to dopadne. Vím, že kdyby to vyšlo, tak je to velký zázrak, a tak jsem vůči tomu raději pesimistická, abych nebyla za 14 dní moc zklamaná. Výsledky manžela totiž nejsou moc dobré a na IUI nám to moc nedoporučovali. Jednou jsme to ale zkusit chtěli. Papa 😉

kaces
26. čer 2009

Holky držte se a ted ste těhotné a bud miminka u vás zůstanou nebo ne,pěkně odpočívejte pa 🙂 přeji krásný víkend

ludmilamarie
26. čer 2009

Cau robky,
ten náš svišť má už 8 cm 🙂 ale po měsíci mám druhou angínu, takže porodím buď šejkr (z toho kašlání) nebo ho upeču. Myslím, že mám organismus "zasviněný" všema těma lékama a hormonama, které do mě nacpaly. Vím, že to bylo potřeba, ale nevím co teď s tím. Chtěla jsem nějakou očistnou kúru, ale jako těhotná mám hromadu bylinek zakázaných. Vážně se o toho prcka bojím 😔
Používáte něco na čištění organizmu, já už si zjistím, jestli to možu. Díky 😉

sarri
27. čer 2009

Ludmilomarie, mám pro Tebe tip, jak zcela přírodně vyzrát na angínu během těhotenství - cpi se česnekem - působí jako přírodní antibiotikum, dobré je udělat si např. hodně silnou česnekovou pomazánku, polévku nebo třeba do okurkového salátu. Samotný působí agresivně na žaludek a žlučník, ale pomazánka a polévka jsou vynikající. Mně už mockrát pomohl. Za zkoušku nic nedáš. Mně vždycky stačilo po tři dny - ráno pečivo s pomazánkou (česnekem ale opravdu nešetřit) a během dne pak ještě polévečku (též hodně silnou) a pak už jsem byla fit. 🙂

kaces
27. čer 2009

Ahojky holky potřebovala bych radu dneska manža pořádá zábavu tak půjdem s ním a mám takové dylema kdy si mám zavést crinon gel?Páč ju bude pořádat tak se asi domů dostanem určitě až za svítání,tak nevím či si gel nemám zavést už třebas během večera aby to neublížilo kdybych si ho dala až dojedem domů 🙂 baby poradte

ludmilamarie
27. čer 2009

Sarri
děkuju za radu, miluju česnek a česnekové pomazánky, takže to zkusím, akorát mi teď hrozně smrdí, úplně se mi zněj točí kufr. Z dálky to těhotenství vypadá lehčeji 😀
Kačes neporadím, protože jsem nikdy žádný gel nedostala 😒

maendy
27. čer 2009

Ahojky.Ludmi podívej se na netu na mladý ječmen a chlorellu.Já to papám uz pul roku,je tam tolik vitamínů jako když slupneš talíř zeleniny,má to pročištující efekt a je to super na vyprazdnovani.Coz j v tehu dulezite. 🙂 Je to sice nákladnější ale hodně mamin to užíváMimčám říkají zelené děti.Ten koktejl mi docela chutná a ty chlorelove tablety jsou jako orisky.Rozhodne to neublíží.

maendy
27. čer 2009

baru dekuji,a drzim pesti.Tak to uz se vidím jak tam tu pul hodinu myslim na pekne voloviny.Tak to si vezmu neco na ctení 🙂

ruda
28. čer 2009

holky tak já včera i dnes špinění, snad teda ne moc silné, kalhotky čisté, jen při uátírání a ten gel je hnědý,ale nemělo by to tak být, když už beru mega dávku ascorutinu a prednison..tak jsem nervozní jako prase...tak mě držte palce, zítra volám svojí gyndařce, tak snad mě vezmou hned zítra nebo brzo a snad bude srdíčko tlouct jak má...fakt jen ležím jím a nic nedělám..včera mi bylo těhu zle,ale dnes teda v pohodě, což je horší...snad je vše v pořádku, když už jsme tak daleko..