• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

6. června 2017 
Držím ti pěstičky ať ti všechno dobře vyjde
5. srp 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli,tak jak se cítíš.Nějak to tu zamrzlo,asi je to dovolenýma.Tak jsem utekla na čápe,tady jsem!Začínáme se tam rozrůstat.
Písni mi tam.pa pa
5. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! :slight_smile: Koukám, nic nového....já užívám možnosti normálně vegetit...vesele souložím, uklízím, seču trávu, blbnu na zahrádce - prostě normálně žiju :grinning: :grinning: :grinning: příští týden, pokud se ty naše zmrzlinky doklubou, už bude muset zase odpočívat...tak jsem zvědavá, jak to dopadne....za měsíc požívání všelijakých hormonů jsme nabrala skoro 5 kg :fearful: :rolling_eyes: :cry: :unamused: a to jsem si říkala, že během prázdnin zhubnu :wink:
5. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
maendy: No celkem se cítím dobře zdravotně - jsem celé dny sama doma (přítul je ve světě a moje dceruška celé dny někde lítá) a tak se mi to nějak vleče. Jak psala etra i já jsem asi 4 kg nabrala - hormony. Před chvilkou mě začalo dole takové velmi slabé mravenčení hlavně když sedím, nevím jak to brát, jestli je to dobře nebo špatně. Tak sedím sama u televize a pořád nad tím přemýšlím co to asi je :frowning2: .
A ty jak se cítíš doufám, že jsi v poho :wink:
5. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Já měla od IUI takové píchání v podbřišku,spojené s křížem.Taky jsem nad tím pořád přemýšlela.
Jinak odpočívám,chodím na procházky a už se nemůžu dočkat uterka,to jedu na kontrolu.Budeš testit,nebo to vydržíš do kontroly?Já nad tím pořád důmám,dnes jsem 10 dnů po.
Jo a přibrala jsem 3 kg.
7. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě asi tak 3 den po IUI bolely bradavky, ale jen 2 dny, jinak žádné příznaky ničeho jen to šimrání a včera takové slabé bolesti jako před MS, ale jen tak 10 minut. Já budu testovat 10DPO a pak každý den až do kontroly já jedu na KO 14.8. A ty co budeš testovat? Já bych to asi nevydžela :sweat_smile:
7. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi budu,zítra testnu.nevydrím to,a i kdyby byl test bílej jako lilie.at si nekdy to vyjít musí.no ne? :wink:
7. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No slyšela jsem, že holky si to dělali 10DPO a třeba tam nic neměli a druhý den se jim tam objevila slabá čárka nebo naopak. Jestli jsi si píchla pregnyl pro vyvolání OVU tak je v těle asi 10 dní a test může být zkreslený. Můžu se zaptat kam chodíš do CRM?
7. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jéééé holky já vám držím palečky"!!!!!!!!ať máte čárečky// :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...já jdu příští pátek na KET, doufám, že embryjka vydrží!!!!....ptala jsem se dr. -mám ještě bolesti v podbřišku, prý je to ještěpořád s hypesrtimulace před OPU. Šílené!!!Těch hormonů je tolik, že se mi zase začaly dělat fleky po těle...přesně tohle jsem měla i po IVF před 3 lety a pak se léčila se štítnou žlázou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...co nás ještě čeká :confused: :confused:
7. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím, že teď nás už čeká jenom těhu - vytrpěli jsme si všechny už dost a mohli by jsme sklidit nějakou tu odměnu - mimís
7. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
maendy: Tak co dělala jsi test? Nebo se zatím držíš a uděláš ho až zítra? No já jsem celá napnutá za tebe. Zítra určo písni jak jsi dopadla jo.
7. srp 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.jsem 11 d po IUI,na testu mám slabounkou čárku,myslíte že to může být ještě pregnylem,od aplikace mám 13 dnů.nebo je to to na co tak dlouho čekám?
8. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si myslím, že pregnyl už v těle asi nemáš ten je v těle asi 9-10 dní - asi budeš těhu :grinning: - gratuluji…
8. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
karlo - já si po první neznatelné čárce nakoupila hromadu testů (různé firmy) a dělala jsem si test každý den :wink: ale uvěřila jsem až mi do doktor ukázal na počítači.
Byli jsme v Prediku a čekáme chlapečka :grinning:
8. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se po čase opět hlásím. Po první nevydařeném IUI se v pondělí pustím do další stimulky už na IVF-ICSI, tak snad budeme mít větší štěstí na úspěch. Všem holkám, které čekají na výsledky po IUI přeji, aby jim to vyšlo. Jednou se to musí podařit všem. :slight_smile:
8. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky nedostala tu pravou odvahu.Asi ji do uterka nedostanu.Já na to testění nemám nervy.Ell co ty jak jsi na tom?Kdy začneš testit?
8. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id=751g84349133f4b178d2
koukněte na tohle,jedno moc hodná dušička to poslala na foru čape tady jsem,je to bomba.
Všem přeju aby trefil ten pravej a co nejdřív. :wink:
8. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maendy: já budu testovat asi v pondělí,út,st,čt. Jo jsem blázen. V pátek jedu na KO a kdyby mě to oznámil doktor, že to nevyšlo tak bych se asi rozbrečela a to nechci - udělám si radši doma pár testů a obračím to doma. Teda já tě obdivuji já bych asi neměla ty nervy co ty - držím pěstičky ať ti to vyjde.
8. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky elli a tobě dělali IUI kolikátého?Já jen abych měla přehled víš,o kolik dnu po me?
8. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem srab co?No ja to taky obulím nemysli si :frowning2:
To víš to jsme my začátečnice :slight_smile: ?Co potom taková kači,ta než se dočkala tech svých pokladů.
Doufam že je u ní a Rud vše jak má být.Tak jsem jim to přála šikulkám našim. :slight_smile:
8. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla na IUI v pátek 31.7. Ty jsi dnes 11DPO?
8. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maendy: můžu se zeptat jestli citíš nějaké bolení nebo tak něco?
8. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo pobolívá mne podbřišek a sem tam vaječníky,mám spíše strach abych neměla cystu, na pravém vaj jsem ji měla už 3x a hrozila mi laparka,ale nakonec mi praskla po pořádné dávce agolutinu.Takže i kdybych těhu nebyla,udělá mi alespon radost,kdyz budu mit vaječníky v pořádku.Ano 11.Takže ty 7 nebo 8? jak to počítáš?
Jinak prsa mě bolí,ale to mne bolí vždycky už víc než týden před Mens.tak nevím,to je blbý.
8. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsu 8DPO. Já nemám vůbec žádné bolení akorát mě druhý den po IUI bolely asi 2 dny prsa a jinak nic. Všechny holky píšou, že jich něco bolelo a mě vůbec nic - jsem z toho tak trochu smutná, že to asi nevyjde :frowning2: . A jestli se může ještě zeptat kdy máš dostat MS?
8. srp 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No MS mám právě dostat v uterý,zrovna když jedu na kontrolu.Tak bud predběhne kontrolu a budu hned vědet na čem jsem a ulechčím to našemu milému panu doktorovi.To že tě nic nebolí neznamená,že se to nepovedlo.Kolik žen je těhotných a nemá žádné příznaky a znám i takové co menstruovali až do kolkátého měsíce.Tak nevěš hlavu.Ještě je brzo,mimi se přece uhnizduje až kolem 9 DPO.Takže máš ještě sakra čas na nějaké cítění.Mě bolí prsa každý měsíc. :slight_smile: Papkej léky a kys.listovou a odpočívej.Hlavně psych v pohodě.Já si říkám že se budu snažit být v pohodě,i kdyby to nevyšlo,připravuju mu půdu. :wink:
8. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pls…pls…,když jste si píchly pregnyl za jak dlouho jste šli na IUI jako za kolok hodin a jak velké jste měli folíky
8. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted třeba papám zeleninový talíř. :wink:
8. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak test si nedělám,bojím se sklamání a nechci tam přifrčet s protahlím obličejem A zitra nechci v praci vypadat jako buh pomsty.
Elli ja šla na IUI přesně 36 hodin po aplikaci a 4 dny předtím jjsem měla v pravo 2 fol větší a v levo 2 menší.Nebo v pravo3? Já už nevím.Vím jen že byli malé a že jsem musela ještě 3 dny píchat menopur aby uzráli potvůrky.
Proč se ptáš zlatko?Proč se pořád tak trápíš? :frowning2:
9. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bojím se, že nám to nevyjde zkoušíme to už 5 let a úplně mě to ubijí. Mám už 35 let tak času není už moc. No a po píchnutí pregnylu jsem měla za 14 hodin takové silné tupé bolesti vystřelovaly mě až do stehen tak se bojím jestli jsem neměla předčasnou ovu.
9. srp 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla po aplikaci na druhý den šílené bolesti v zádech.Myslela jsem že se ani nepohnu.
Musíš si říkat,že když ne ted tak příště.Ale nepřestávej věřit.Jaký je u vás vůbec problém?U tebe nebo manžela?
My 3 roky a ani tuk,je teda pravda ze jsem o 8 let mladší,ale touhu po mimču máme všechny bez rozdílu věku.I když je pravda,že věk hraje také svoje.Když to nevyjde pujdes na ivf?
Já jsem nafouklá a pobolívá me břicho jako když se blíží menzes,ach jooo.
9. srp 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek