CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
18. zář 2009

rendi mě blastocysty, měli 5 nebo 6 dnů, taky jsi je viděla??? držím moc palce na nádobí se vy....kašli 😀

rendas
18. zář 2009

Jojo viděla,taky jsem chtěla až ten pátý den,ale ono když se jim to nezdá tak to radši šoupnou...ale i holky co byly se mnou na punkci šli včera ne ET.

ruda
18. zář 2009

určitě, pokud se jim nelíbí v misce, tak je jim určo líp u maminečky 🙂 tak kdy budeš testit???

sarri
18. zář 2009

Milano, já právě chodím ke Grossmannové, ale ta má mít dovolenou, tak mě chce někomu předat a právě, že jsem o té kolegyni slyšela samou "chválu". Tak mám teď strach.

delfi07
18. zář 2009

Rendas, super, drž se!
jinak zdravím všechny - jo a naše koťátko má už 2 cm a a je mu vidět hlavička 😵

milana7
18. zář 2009

Sarri, a co zkusit Novákovou ze stejné ordinace? Tam chodím já. 😉 Grossmanová je moc sympaticka a příjemna.

sarri
18. zář 2009

Milano, díky za tip. Ještě dvakrát mám jít ke Grossmannové a pak mě prý předá, tak kdyby měla v úmyslu Henčlovou, tak bych radši tu Novákovou.
Jenom doufám, že mně pak nebude rodit (Henč.) - prý je hodně rázná a drsná a já momentálně trošku trpím emoční inkontinencí 🙂 Dojme mě i Večerníček

kaces
18. zář 2009

Ahojky tak dneska na kontrole o.k jen mě na ten výtok dal nějaké tablety na zavedení a krém,jinak všecko v pořádku.Mám se objednat na Oskara ve 20 týdnu a úplně sem hleděla,že mě neposlal do Predika nýbrž zase do Batovky,tak nevím..někdo říká že je to tam lepší a je to víc vidět.Tak se necháme překvapit sem tam ve 2 volala ale už mi to nikdo nebral tak to zkusím v pondělí.

rendas
19. zář 2009

Dobré ranko,holky mám pořád jakési křeče v břiše,tak doufám že to nic neznamená ☹
Jinak všem přeuju hezký víkend

milana7
19. zář 2009

Rendi, no já doufám, že tvé křeče v břiše znamenají, že se to tam pěkně zavrtává a usídluje. 😉 Mě taky ještě trochu bolí břicho po OPU, musím si pomalu sedat. V pondělí ve 13 ET 😵

maendy
19. zář 2009

Ahoj holky.tak se pořád nějak vyhrabávám z té mé bolesti,už nepláču tak často.
mám dotaz doplácí se něco v prediku?Jdem tam za 3 týdny na genetické vyš.
Snad to dopadne dobře,sestřička byla v telefonu moooc milá,jako na kopci.
Jinak Mili moooc držím pěstičky.

polesuvka
19. zář 2009

Ahoj holky můžu se k vám přidat????
Nás teď čeká spermiogram a nějak mám z toho strach 😅

maendy
19. zář 2009

Ahojky.Neboj se ničeho 😉 Jen uklidni manžela.Jsou horší věci na světě.

polesuvka
19. zář 2009

No o něj by tak nešlo to je v pohodě já jsem ta co z toho leká, víš

maendy
19. zář 2009

vubec neboj,musíš si říkat,že to je vše pro mimčo.všechno zvládneš 😉

polesuvka
19. zář 2009

jo jo zvládnem jen kdyby jsme aspoň už měli za sebou ten spermio
Ale mi se dočkáme a zas budem kousek dopředu, že jo.
Holky jak probíhá ta konzultace po obdržení výsledků????
Mi se pak máme hlasit ve 3 patře na recepci

h.jitka
19. zář 2009

Polesuvko není to žádná hrůza. Prostě doktor dostane zpracovaný výsledek spg a navrhne vám další postup. Samozřejmě se vyptá na to, jak dlouho se snažíte atd. Záleží taky na tom, jakými vyšetřeními si dosud prošla ty.
Po jak dlouhé době snažení vás poslali do Zlína?

polesuvka
20. zář 2009

h.jitka moc děkuji za informaci.
8 října to bude přesně rok co jsem si vzala poslední HA tabletku.
Pak jsem si měřila BT ta byla v pohodě gyn. mi říkala že ovulka chodí.
Po třech měsících snažení mi dr. dala Clostilbegyt na podporu ovulky a tvoření více vajíček a tyky se nezadařilo.
Ale začal se mi prodlužovat cyklus. Tak mi dala utrogestan a cyklus hned po prvním dobrání utrogestanu 29DC což úplně supr.
Jinak jsem byla vyšetřena jen vnitřním utrazvukem a tam mi bylo řečelo-----Vaječníky v pořádku, děloha správně veliká jen malá sliznice---5mm---ale v tom gyn. zas až tak velký problém neviděla žeprý sliznice je každý měsíc jinačí.
Tak to je zatím vše na co jsem si vzpoměla
😉

rendas
20. zář 2009

Ahojky, přeji všem krásnou neděli 😀

Polesuvka neboj to zvládnete 😉

Holky u mě noc strašná pořád křeče v břiše,bojím se aby to nebyl hyperstimulační s.ale snad ne.....nevím...kdy se vlastně uhníduje embryjko????jsem dneska jak po opici.....

Milano zítra hodně štěstíčka 😀

h.jitka
20. zář 2009

Pol, tak sis to hezky uspořádala, když se tě budou ptát. 🙂 Tak to chápu, že je potřeba doplnit manželovy výsledky. Když my jsme jeli do Zlína, tak už jsme věděli, jak je na tom manžel s spg. I když mám zkušenost, že klasičtí gyndaři posuzují výsledky spíš tak, že to sice není super, ale přirozeně by to šlo. Ale na Tomášově hned řeknou,tak doporučujeme IVF. Být tebou, tak k té návštěvě opravdu přistoupím jako ke konzultaci. Vyslechni si jejich názor a doporučení a s tím odejdi domů. Tam si to v klidu promysli. Dá se k tomu načíst spousta věcí i tady na koníkovi nebo na jiných stránkách. Rozhodnutí o dalším postupu je vždycky jen na tobě. 🙂 Tak se drž.

polesuvka
20. zář 2009

h.jitka moc dík snad nám pomůžou k výtouženému miminku.
Holky i vám ostatním hodně štěstíčka
A jestli můžu dám vám vědět jak jsme teda dopadli, ale určo na nic čekat nebudem.
Už máme nejvyšší čas 😉

h.jitka
20. zář 2009

Polesuvko, pokud se jim svěříte do péče, určitě to dřív nebo pozděj vyjde. 🙂 Ostatně zítra jedu na Tomášov dolmlouvat se na druhé IVF.

polesuvka
20. zář 2009

h.jitka doufám že tam na tebe budou hodní, slyela jsem se je tam moc hodný personál.
Tak ať ti dají co nejbližší možný termín a hodně štěstíčka.
Můžu se tě zeptat jak dlouho se snažíte??????

h.jitka
20. zář 2009

nechci tě stresovat. Je to už 4 roky. ono to má své vysvětlitelné důvody. velmi v krátkosti - mám vývojovou vadu dělohy, na kterou se přišlo až letos v lednu.
z mé zkušenosti bylo pro mě opravdu nejhorší, když jsem musela čekat v čekárně. jinak všechno dobré. 🙂

maendy
20. zář 2009

Holky mám dotaz doplácí se něco v prediku?Jdem tam za 3 týdny na genetické vyš.
Už jednou jsem se ptala ale zeptám se ještě jednou. 😉
Jinak všem přeji klidnou plodnou noc,at se vaši mimísci pěkně zavrtají a vše je tam jak má být 🙂

rendas
21. zář 2009

Ahoj holčiny,kde jste se všechny ztratily přes víkend???? 😔
Dneska mě už křeče povolily,tak snad to bude vše v pohodě...
Maendy,už si to tak nepamatuju ale myslím že se tam nic neplatilo...
Holky tak krásný den a piště!!!!!!

kaces
21. zář 2009

Rendy neboj mě bolelo taky břicho a k tomu horečky a ted čekáme dvojčátka.Kyž něco bolí tak si myslím že se šprčci zahnízdují🙂
Tak sem zase osaměla doma manžel zase na týden odjel,snad se mi v pátek vrátí šéf jim říkal,že tam možná budů 14 dnů v kuse.Pěkně musí na víkend dojet sme domluvení se známíma že někam v sobotu vyrazíme na véču dokud ještě můžem 🙂
Holky ty co jste od Zlína byli ste někdo na ten druhý ultrazvuk v Batovce?Kamarádky všechny v tom 20tt byli na poliklinice a nás poslali zase do Batovky tak nevím či se tam neplatí.

maendy
21. zář 2009

Rendas brali vám tam tehdy jen krev?Slyšela jsem že někde chcou i sperma,tak aby jsme byli připravení 😉

rendas
21. zář 2009

Maendy brali nám jen krev(naštěstí) 😉

milana7
21. zář 2009

čau Zlíňačky, jsem doma po ET, teda řeknu Vám.....no z našich 9 oplodněných se dobře vyvíjely 2 a ty se taky zavedly (trošku s problémy, pan doktor nemohl prošťouchnout můj čípek, tak si vzal na pomoc "američana" - nějaké spešl kleště), ale dalo se to vydržet. No a na zmražení nic. Tak a teď jen čekat do 5. 10....nebo možná dřív na domácí test...se uvidí.. 😉 ...Rendas, doufám,že se máš dobřeeee a taky všichni ostatní..