CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

gabirr
16. říj 2009

Jo a jinak co se týká MUDr. HOrvátha, tak opravdu tam není, dneska jsem mluvila s jejich vrchní sestrou a opravdu je opustil ze dne na den, dostal lepší lukrativnější nabídku, tak mi to bylo řečeno, ale kam šel to nikdo neví.

baruska.p
16. říj 2009

Ahoj holky, tak se po delší době opět hlásím. I když nepíšu, pravidelně si vás čtu, co je nového.
Gabirr, také chodím na kopec a v srpnu mi dělali opu a po 2 dnech nastal takový hyperstimulák, že jsem musela být na týden hospitalizovaná v nemocnici a ET se tedy nekonal. Musely jsme je zamrazit a doktorka mi řekla, že dřív jak za 3 měsíce je zavádět nemůžem, mohlo by se to všechno zase opakovat. Ale ty buď v pohodě, nic to není a té tekutiny tam máš málo. Muže se i vstřebat a odsávat tě třeba nebudou. Mě odsávaly dvakrát a vzaly mi něco přes 3 litry.

ruda
16. říj 2009

Ahojky Barčo,dlouho jsi tu nebyla...kdy bude Ketík???
gabir neboj, hyperstimulák je sice nepříjemný,ale je to dobrá známka na začátku těhu,dýl se drží a objevuje právě,když se mimi drží...já ho měla taky II. stupně, odsávali mě, jde to zvládnout,jen hoodně pij, možná budeš píchat injekce na ředění krve do bříška a budou tě hlídat,ale neboj, přejde to a budeš pak rovnou tlustá těhule, já byla na začátku těhu nalitá skoro jako teď v 6témměsíci...tak vydrž....

baruska.p
16. říj 2009

Ahoj Rudy, Ketík měl být teď v listopadu, ale toto pondělí jsem nastoupila do nové práce, takže si nemůžu hned dovolit v půlce listopadu na 14 dní omarodit. S doktorkou jsem se domluvila na únor, když už jsou zamražené tak to nevadí, že se to posune. Vůbec jsem s tou prací nepočítala, ale když přišla sama,tak to tak asi mělo být, a teď v tom listopadu to třeba nemělo vyjít. Tak uvidíme.

rendas
16. říj 2009

Ahoj holčiny 😉 ty jo tak s tím horváthen to je fakt síla!!!! ☹ holky ke komu ted budete chodit????už místo něho někoho sehnali?????k Chovancovi jít nechcu tak asi ta Slováková????
Holky drže se!!!!

sarri
16. říj 2009

Holky, já na Mudr. Slovákovou nemůžu říct jediné špatné slovo - je to moc milá a příjemná ženská, která se vždycky starala a v její ordinaci se mi konečně dostalo kvalitní péče. Nevím, jak v CARu, ale ve své ordinaci se fakt stará.

baruska.p
16. říj 2009

Taky chodím k doktorce Slovákové, a musím říct, že je moc fajn. Vždycky se starala moc dobře a když jsem ležela i v té nemocnici, tak mi sama od sebe zavolala a ptala se jak se mám. Je to moc příjemná ženská. Vždycky všechno vysvětlí a poradí.

monas007
16. říj 2009

ahoj baruško 😀 😀 😀

ruda
16. říj 2009

je fakt,že jsem byla u obou, než jsem se dostala k Horváthovi. působila na mě moc mile, vše polopatě vysvětlila,jen dle mě neměla tak jistou ruku jako horváth,ale to přijde, vlastně mě nic nedělala, tak to je jen pocit a chovanec je takový divný, tichý, šeptá...ale zase prý odborní dobrý, kdybybch měla volit, jdu asi ke Slovákové, víc z ní cítím zájem....
aha baruško a kam jdeš do práce??snad se ti tam bude líbit a jak píšeš...mělo to tak být..tak my budeme rodit a ty těhulit... 😀

baruska.p
16. říj 2009

Ahoj Moni, moc Tě zdravím těhulko!!! 😉
Rudi, nastupuji do školky v Holešově, jsem totiž učitelka MŠ, takže dětí mám za celý den hodně, ale ani tak mě to neodrazuje od vlastních, spíš naopak. Někdo říká, že je to dobrá antikoncepce,ale mě to spíš pohání na to svoje.

gabirr
16. říj 2009

ahoj holky, já chodím k MUDr. Slovákové a zdá se mi v pohodě, je milá a vždy má zájem vše řešit... ale vím že dneska co jsem tam čekala, holky co měli jít k HOrváthovi tak si je bral Rumpík. Ale je jen na vás koho si zvolíte.
Rudi - děkuji mooo!!! Piju snažím se, čajíčkuji, tak uvidíme. CHci se zeptat, to odsátí je v narkoze - nemůže to ublížit prckům a nebo je to klasika, že o tom vím. Já jsem docela srababa, tak nevím nevím...

baruska.p
16. říj 2009

Ahoj Gabirr, mě odsávaly 2krát, jednou na kopci a to bylo bez narkózy, protože anesteziolog už tam nebyl, a podruhé v nemocnici Atlas a to jsem byla jen tak lehce oblblá,ale všechno jsem vnímala normálně. Můžu tě utěšit, taky jsem srababa, ale pro tu úlevu to člověk podstoupí a rád. Není to nic hrozného, neboj.

h.jitka
16. říj 2009

Gabirr, díky za ověření informace, přestože jsem pořád trochu doufala, že je to fáma. 😒
Teď mi spíš jen holky poraďte, jestli se mám objednat ještě na jednu konzultaci před zahájením stimulace. V září jsem se domluvila s Horváthem, že žádost na pojišťovnu pošle hned a můžu se objednat v měsíci, pro který se rozhodnu (v rámci těch tří), až dostanu mrchu a rovnou zahájím stimulaci. Ale takhle mi to přijde trošku risk. Přijít k novému dr., který si teprve přečte co mi je, bylo apod. a bude se muset hned rozhodnout pro postup. V této situaci by bylo nejlepší řešení, kdyby se objevila nějaká zázračná vítězná spermie a dokázala to sama bez pomoci doktorů. kruci

ruda
17. říj 2009

baruško , tak já bych teda učit nemohla, klobouk dolů,ale chápu, že spousta dětí neště není to pravé, když doma není žádné vlastní..
gabir, taky mi to dělali na kopci a anesteziolog už byl doma tak bez ,ale je to jen jedno puchnutí do spodku, Horváth byl moc hodný a šikovný, dá se to vydržet, mě pichl teda dvakrát, protože jsem se málo včurala a aby neporanil močák...tak se pořádně vyčůrej, kdyby na to přišlo...
Jituš, já být tebou, tak tam prostě zavolám, řekni, že jsi byla z Horv. domluvená a slyšela jsi, že už tam není, jak máš postupovat, od toho jspou tam a oni už ti řeknou, myslím si, že je lepší aspoň pro klid duše znovu konzultovat s tím, kdo to bude dělat..no já jsem začala u Chovance, na druhé návštěvě tam nebyl, měl úraz a tak jsem šla ke lovákové..na třetí návštěvě tam nebyla, měla nagínu, tak jsem šla k Horváthovi a věděla jsem, že tam chci zůstat, tak už jsem pak hlásila, že se objednávám k němu,ale ty změny lékařů na psychiku nic moc, je to krok do neznáma,ale když se ohlédnu zpět...jsou všichni vstřícní, mám z kliniky dobrý pocit a spousta obav byla zbytečná...je to trošku jiné nž en tak v nemocnici, je to soukr. klinika a na chování si dávají majzla, taky se tu točí velké peníze, co si budeme povídat ...

ruda
17. říj 2009

konečně se mi podařilo dát pár fotek do alba..jsem totiž antitalent,ale úplně sama... 😎

zuzazlin
17. říj 2009

ahoj Jituš,tak ja mam stejne obavy jako ty,přiští týden by měla přijit MS a chystam se na stimulaci na 1.IVF a s Horváthem sem taky byla domluvená,že stačí jen zavolat a na druhý den mužu přijit a hned zahájíme stimulaci,ale ted taky nevím,ale na konzultaci uz není stejně čas a o další měsíc to zase posouvat se mi taky moc nechce.Ach jo já chci Horvátha zpátky ☹ taky mohl vydržet,takový doktor se už asi nenajde,ten jeho lidský přístup... 😢

h.jitka
17. říj 2009

rudo, jsi šikovná. 🙂
zuzo, asi budu zkoušet objednat se k Rumpíkovi. je to velitel, tak si říkám, že bude mít zkušenosti. i jedna kamarádka mi ho doporučovala. v podstatě vím, že kdokoliv z nich nám pomůže. jenom mě štve, že zase tu moji anamnézu budu probírat s novým doktorem. a Horváth taky není jenom bílý. některé věci mi říkal způsobem, který mě zaskočil.

ruda
17. říj 2009

ale , že by Horváth uměl i zlobit??? copak?
¨je fakt, že snažit se nsnad budou všichni a pokud to m á klapnout klapne to s kýmkoliv...tak jen držím palce!!!

kaces
18. říj 2009

Ahojky holky všechny zdravím,chvilku sem tu nebyla a hlednme jak jste se rozepsali.Tak to fakt hledím,že už tam snad Horvát není byl skvělí.Dří sem tam chodila k dr.Atila Anna a pak místo něj došel Horvát,byla sem nadmíru spokojená.
Sarri tak to hledím,že ti naposlední chvíly řekli,že budeš rodit normálně no já se toho hrozím.V pátek sme byli na Oskaru a všechno bylo o.k až mě tekli slzyčky dojetím jak sme prcky pozorovali,potvrdily nám teda že to bude páreček což je tatínek nadšený že sa mu to podařilo 🙂 chtěl to od začatku.Takže budeme mít asi Karolínku a Pavlíka(chtěla sem Tadeáška,ale táta vypadal smutně,když by nebyl po něm takže nakonec Pavlík).Švagrová se smíla at si dáme jména po nás Kačenka a Pavlík,tak uvidíme jak to nakonec dopadne 🙂 A kdyti Sarri plánují porod?

lucipin
18. říj 2009

Mě Dr. Horvath moc neseděl. Začali jsme k němu jezdit před rokem. Ze začátku mi hodně vadilo,když mi během Ultrazvuku hladil koleno. Co se odbornosti týče, tak se tvářil hodně přesvědčivě : přemluvil nás abychom použili při IVF spermie darce, prý to jinak nebude úspěšné. A teď jsem ráda, že naše první IVF nevyšlo, protože jsme změnili centrum a v Reprofitu jsem hned otěhotněla. A představte si, že z manželových spermií. Teď jsem v 5.měsíci a Vám všem taky přeji hodně štěstí.

zuzazlin
18. říj 2009

Zítra si tam zkusím zavolat a zeptat se,že žádost na IVF už mám schválenou,jestli opravdu stačí počkat až přijde mrcha a hned přijít a zahájit stimulaci....o postupu jsme se s Horváthem jeste nebavili,říkal že mam potom jen zavolat a na druhý den přijít.Tak mě to jeho hlazení nevadilo,naopak to člověka psychicky podpoří...mluvím ale za sebe.nevím jestli mě automaticky k někomu přeřadí,nebo si můžu sama říct,že bych chtěla ke Slovákové?zítra snad budu chytřejší 🙂

kaces
19. říj 2009

Ahojky tak nevím co se semnou děje od večera mě bolí na prav straně břicho.Když jsem to tehdy říkala dr.tak říkal že se bud roztahuji a nebo by to mohl být slepák,při slepáku bych prej asi zvracela,měla tepoty.Ale nic mi není jen to bolí tak nevím.

ruda
19. říj 2009

já si na Horvátha prostě nemůžu stěžovat, mě vyhovoal ten lidský přístup...
zuzi zavolej si tam a domluv se, co máš dělat...
kači tak to gratuluji k párečku... to naši chtěli aby se jmenoval malý po manžovi,ale naštěstí to ani jeden z nás nechce, tak jsme se shodli, můj zase tolik chtěl Rudlu, že jsem taky odolala a jak je šťastný a pyšný,,,je to kouzelné...
udělá pro nás všechno na světe, už jsme nachystali i pokojíček, zítra se jdeme natočit na 3D, tak snad se nude mračit a schovávat...
taky jsem se objednala na focení těhu bříška, tak snad to dobře dopadne i s mým ksichtíkem, fotit se moc neumím,ale chci památku a jdu 13.11. v pátek...ale na pověry nedám... 😀

zuzazlin
19. říj 2009

tak jsem si tam volala a sestřička řekla,že hned jak to dostanu tak mám zavolat a přijít,takže žádná konzultace...o Horváthovi neřekla ani slovo že už tam není,ještě jsem ji říkala že sem s ním byla tak domluvená a ona se ani nezmínila že by tam nebyl,asi s tím dělají tajnosti...tak uvidíme...kéž by se stal zázrak a on tam byl 😉

ruda
19. říj 2009

třeba byl jen někde na školení..no uvidíš a podáš info ju? se poptej, jestlůi se ještě vrátí...a držím moooc palce...

sarri
19. říj 2009

Ahojte maminky čekatelky. Včera jsem se stala maminkou dvou holčiček. Už jim bylo asi v bříšku těsno, a tak se na svět přihlásily o 5 dnů dřív, než bylo v plánu a v 34+2 mi praskla voda. Rodila jsem přirozeně bez epiduralu (odmítli mi ho dát, že to není u dvojčátek vhodné). Teda jsem si fakt užila - placentu dolovali hodinu a stejnak to nešlo, bo byla přirostlá, tak mě nakonec uspali a udělali revizi. Prostě jsem to měla se vším všudy. Nicméně holky jsou šikulky - obě měly váhy kol 2200 g. Zatím jsou v inkubátoru, ale prý se mají k světu, tak by tam nemusely být dlouho. Alespoň se trošku zahojím. Jsem hrozně šťastná.

Kaces, gratuluju k vyšetření.

kaces
19. říj 2009

Ahojky Sarri tak to moc gratuluji úplně mě poskočilo srdíčko,pořád sem na vás myslela 🙂 Hlavně že ste v pořádku a snad s holky brzo povezete domů.Ježiš to musí být krásný pocit,přeju ti to a už se taky těším.

ruda
19. říj 2009

sarri tak to mooooc gratuluji a jsem za tebe moooc ráda, že už to máš za sebou...no asi sis hooodně užila,ale ty krásné princezny určitě stojí za to , to mají krásnou váhu...moooc gratuluji, ať jste brzo doma a zdravé....je to krásné....a čekáme na fotečky!!!

sarri
19. říj 2009

Díky za gratulace. Dnes jsem si na holky i sáhla, držely mě za prst svojí pidiručičkou. Byl to krásný pocit. Kdybych uměla brečet bez toho, abych soplila, tak bulím furt (no ale zkuste si smrkat, když máte dole...) V deset jdu zkusit přiložit k prsu. Fotečky mám, ale na tomto půjčeném pidinotebooku není žádný program na jejich zmenšení, tak je sem nedostanu.

h.jitka
19. říj 2009

Ahoj sarri, obrovská gratulace. Jsi borec, že jsi rodila přirozeně. Držte se holky. 🙂