• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

6. června 2017 
Ahoj holky, něco na mě leze, snažím se jen ležet a na noc si vždy loupnu aspoň paralen. Horečku naštěstí nemám! Ve čtvrtek mě čeká transfer, tak snad to bude vše v pohodě.
Teda Rudi tobě ty týdny ale letí :slight_smile:
Monas jak se máš? Taky ti to letí :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, sarri, my jsme jezdívali za rodinnýma známýma do Dubňan. :slight_smile:
8. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarri aháááá béleše bych si dala,ale tohle jsem slyšela fakt poprvé... taky by jsme chtěli s manžou na důchod zdrhnout do Zlína... máme to tam rádi, tak tiše závidím... teď bydlíš přímo ve městě? a jak ses tam dostala? škola, láska, práce?
mončo,tady byli jen dva pondělky po hodině, první byl porod a porodní sály, druhé šestinedělí, péče o kojence aprohlídka pokojů
gabčo, ani nemluv a ty zkoušej kloktat slanou vodu nebo ještě lépe vincentku, já občas zobnu preventan, když něco leze a nebo cucej oloupaná stroužek česneku,ale nesmíš poručit ten česnek, loupat opatrně, nesmí z toho léct ta šťáva, je to pak účinné, bez chuti a zápachu, prostě ho cucej třeba hodinu a pak nový...fakt to zabírá...
8. pro 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabirr do čtvrtka už budeš určitě v pohodě!! teď je toho všude moc a ještě i to počasí přispívá k nachlazením a chřipkám!! proto jsem teď i omezila plavání a nějaké velké trajdání po obchodech!! ale jinak nám to hezky utíká a užíváme si těhotenství :grinning: :grinning: za chvíli se tady budeš těšit s námi :slight_smile: :grinning:

ruda těch kurzů je strašná spousta, ale já si nakonec zvolila paní ze zlínské porodnice, kde jsou prováděny i kurzy!! je to 5 lekcí vždy od 16-18:30 hodin!! jinak kamarádka chodí na kurzy a má to na pět měsíců, to bych se z toho fakt zbláznila a nakonec nevěděla vůbec nic :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo a jinak jsem si objednala knížku a je úplně skvělá !! je od Renaty Petříčkové a jmenuje se "Jsem těhotná, ne nemocná" a je fakt super !! hned jsem se do ní začetla !! je to psané zábavnou formou, ale fakt poučné a výstižné, skvělé rady atd... dneska mi ji chtěl manžel zabavit, že si ji vezme do práce a přečte a pak můžu číst já :slight_smile: :slight_smile:
8. pro 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONAS: buď si přímo ve foťáku nastav rozlišení menší, nebo fotky můžeš zmenšit v nějakém prográmku, nebo přímo na netu - http://zmenseni.kategorie.cz/, ale ani tam nesmí být moc velká...
8. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to zkusila a hodila tam zatím tři fotečky !! zítra nad tím sednu a dodám i zbytek, abyste byly v obrazu :grinning: :grinning:
8. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute Zlíňačky :grinning: Gabi:hodně štěstí na čtvrtek!!! :wink:
Já dnes po návštěvě u Chovance poprvé naprosto skvělé dojmy,snad lepší než u Horvátha. :slight_smile: Ten homozygot v naší genetice není zas tak nic neobvyklého,tak na hematologii nemusím. ALE....čeká mě laparo i histeroskopie a drilling :unamused: ...snad v lednu...jinak dále hodně štěst všeeeeeem těhotným,poporodním i bojovničkám..
8. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za rady :slight_smile: Vincentku už kloktám a dokonce jsem udělala i hooodně silnou česnekovou pomazánku tak papám co se do mě vleze :grinning: smradu po celém baráku.
Je pravda, že teď je toho všude strašně moc a navíc lidi chodí a nakupujou na vánoce, prskají a kašlou ... lepší sedět doma.
Tak se holky držte, mě to zítra ve 13h čeká :wink:
9. pro 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
milana 7 já chodila taky k dr.Chovancovi a nikdy bych na něho nedala dopustit :grinning: :grinning: nám sedl hned od začátku :slight_smile: :wink: na laparce i hystero jsem byla taky, vybrala jsem si ze všech nabídek Atlas ve Zlíně !! jsou tam hodné sestřičky i skvělí doktoři, jen ta strava nic moc, ale těch pár dní se dá ta jejich dietka vydržet :grinning: :grinning:

gabirr zítra na tebe budeme moc myslet a samozřejmě i držet pěstičky :sweat_smile: :sweat_smile: tak hodně štěstíčka a hlavně žádný stres :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabirr, tak ne Tebe budu myslet, ať jsou na Vánoce // - teda asi už i dřív :wink:
9. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo držíme palce!!!!
já byla taky na laparce v Atlasu a skvělý přístup... mohu doporučit...no na bujonu fakt nic dobrého není :unamused:
9. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, tak ať se tě drží. :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky MOC!!! :slight_smile:
9. pro 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi...vse ok?
Ja si nějak nemohla vybrat,kde to absolvuji, protože mám gyndařku na Baťovce,tak to bylo jasné...snad to bude v pohodě i tam....
9. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mm za sebou tu prohlídku po šestinedělí - sláva. Normálně teď řešíme antikoncepci. Až je mi blbé to sem psat. Před dvoma rokama by mě to ani ve snu nenapadlo.
10. pro 2009 v 05:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
milana7, jdu teprve dneskna na 13h na KET, tak se uvidí, jsem tak trochu už nervozní....
10. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarri hlavně, že všechno dopadlo v pořádku !! :grinning: :grinning:

gabirr dneska se drž, budeme na tebe v jednu hodinu myslet !! :slight_smile: :slight_smile: tak tfuj tfuj a hodně štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monas díky moc. Pak podám info :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo, tak v jednu, všechny myšlenky jen pro tebe!!!
sarri, prohlídka v pohodě, to je fajn a za antiko se nemusíš stydět, já jsem po tříletém čekání a ICSI a antiko už mám v hlavě taky, jak se budeme chránit, nechci druhé hned po šestinedělí a celibát taky ně :slight_smile:, jen až přijde čas, nějakou dobu tomu dám volný průběh a uvidíme, třeba se zadaří přirozeně... musím se ale nejdřív vrátit do práce a pak to můžu pustit z hlavy, třeba hned po odpracovaném měsíci...a třeba to klapne..., když ne, už vím, co nás čeká... nevíte jak dlouho vydrží mrazáčci? , to by měl Rudík vlastně jako dvojče třeba o dva roky mladší...ne?
10. pro 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: oni vydrží opravdu hodně let, neboj :slight_smile:

sarri: ono jak na svińu se pak zadaří, když se to nehodí - jedna holka tady z mk má doma většího kluka, pak dvojčata po ivf a hned po šestinedělí otěhotněla přirozeně - chudina, hrozně to řešila, protože peníze žádné a zdraví v háji, nakonec si to nechala vzít a ani se nedivím, asi by si musela hodit mašli...a to říkám i přesto, že tu všechny děti hodně chceme.
10. pro 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fial fakt??? to je super, já myslela že tak max rok a půl a to bych nestihla...
10. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma. Mám u sebe jednoho bojovníčka, zbytek se přestal po rozmražení vyvíjet, ale díky aspoň za jednoho. Takže teď jen pozitivní myšlení :slight_smile: Máte nějaký recept jak se chovat, těhulky???
10. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabirr tak aspoň, že jeden se probojoval až k tobě :slight_smile: :slight_smile: hlavně teď zůstaň pár dní v klidu, ať se hezky zavrtává a zvyká si u maminky v bříšku :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to gratuluji, to bude favorit a vítěz, kdo přežije rozmrazení, zvládne už všechno.. dnes a zítra fakt polehávej a pak prostě normálně,ale víc v klídku, nic netahat, hodně pít a jíst jogurty, vitamínky, pohodička, nestresovat, těšit se... takže testík bude do vánoc...to vám krásně vyšlo...tak jen aby tam byly // a pořádně tlusté a hurá!!!
10. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabirr jo,jo jogurtíčky jsou důležité !! já po ET vypila 4 litry denně :slight_smile: :slight_smile: sice jsem si připadala nafouklá jak balón, ale v létě se to dalo zvládnout !! taky jsi viděla toho svého bojovníčka na monitoru ?! je to nádherné, když ty naše prcky vidíme úplně od malička :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo viděla jsem ho na monitoru a v duchu jsem mu říkala, že se musí snažit pořádně zavrtat :grinning: Tak na jogurtíčky musím zítra poslat manžu, páč teda nechci nikam moc chodit. A pít piju docela dost, 3l za den pro mě není problém, střídám neperlivou vodu s čajema. No tak snad holky.... :wink:
10. pro 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyjde to...musí..na vánoce se přece plní přání ne?....
10. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabirr určitě to vyjde, ale musíš tomu taky věřit !! musíš drobkovi dodat tu sílu ať má proč bojovat :wink: :wink: a uvidíš, že to bude ten nejkrásnější vánoční dárek :grinning: :grinning: a ty jen odpočívej a nechej se hýčkat :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabirr: držím palce, jeden stačí :slight_smile:...ty tekutiny jsou ale důležité spíš při ivf, kdy jsi nastimulovaná hodně a je to prevence ohhs, teď to asi nemusíš přehánět. A kolik jsi jich teda měla a jaké kvality? A jak dlouho po ket jsi tam ležela? Jinak já recept jak se chovat po ivf, kdy to vyšlo: normál, pár dní polehávat, ale ne, že bys nemohla vstanout, vím, že jsem normálně vařila a tak :slight_smile:...
10. pro 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek