• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

8. listopadu 2016 
já vím holky, že by mě museli přijmout, třeba bych řekla, že jsem jela kolem...ale mám to fakt dvě hodin cesty a to si při porodu těžko představím...půjdu k nám..pokud to má dobře dopadnout, tk to dobře dopadne, všude jsou dobří a horší lékaři i sestr..si nevybereme a teď jsme i na Zlín četla děsné věci a super chválu zároveň a tak je to všude..tak co nejblíž..musí to dobře dopadnout...
17. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda: rodit by tam asi nebyl problém, ale abys stihla dojet :slight_smile: a neporodila na silnici v autě :slight_smile:
gabirr: jé, ty už jsi sedmý den? To letí...no, možná už by o víkendu čárečka vyskočila :slight_smile:
17. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabirr, já bych až na krev čekat nevydržela, prva jsem měla úplně neviditelnou čárku, jenom stínek, ale byla a pak už jen tloustla a tloustla a teď už mi to tu zas křičí hlady - tak snad to budeš mít stejně :wink:
18. pro 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem čekat chtěla ještě o chvíli dýl, ale hyperstimulák mne předběhl a donutil testovat

jinak včera jsem byla na kopci, teda jen jako doprovod jedné zde kecající osoby :slight_smile: a už se skoro těším na ten KET, když jsem z tama před dvěmi lety odcházela, vypadalo to, že už tam nikdy nepůjdu a teď mi to tam připadá jako bych se vracela domů, takové pozitivní :slight_smile:, tož aby ne...
18. pro 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem to jako fialka, oHSS a tudíž u dr kontrola sedmý den a hcg v krvi, osmý den pak byla i na testu slabá,ale zřetelná..., jsem ráda, že jsem neměla rovnou dálnice, mám to schované s datumama, jak to postupně sílelo...já bych nevydržela...
gabčo, tak testni a řekni to jen nám..podívej, když tam nic nebude, je ještě čas a pokud bude stíneček, můžeš pak testit každý den a mít to na památku...co?
18. pro 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no asi si ho dneska teda koupím a zkusím ráno testnout, ale potajnu :slight_smile: před manžou. Jsem taky zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda baby, vy jste fakt hrozné. člověk je pro něco rozhodlý a vy ho tak nahlodáte. :wink: gabirr, vydrž do neděle.
18. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene gabčo testni a klidně to nikomu neříkej, jen mě to napiš do IP ju? :grinning: nikomu nic nepovím :wink:
18. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabirr, já taky nikomu vůbec NIC neřeknu :wink:
18. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste ale opice :slight_smile: Tak ráno to zkusím, ale problém je v tom, že jsem dneska už nebyla ve městě a test nekoupila, takže koupím zítra ten nejcitlivější a zkusím to dopoledne.....a uvidí se :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak sem kuknu a vidim, ze tema c.1 je gabirr..no gabirr, budu drzet moooc peste, at mas na testiku //..ale jinak to muzes napsat i mne, taky nikomu nic nereknu.. :wink: :grinning: ..jinak Rudy, ten pokojicek je nadherny..
19. pro 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem sa mosela podívat na pokojíček malého Rudíka - no si šikulka, určitě tam bude moc spokojený. My zatím pokojíček používáme jenom na válení se na zemi - cvičíme pasení koníků a většinou u teho usneme, ale už jsem si navrhla nábytek na míru, tak ho nechám udělat a konečně tu bude i prádlo, které máme zatím v obyváku (tam máme i druhou postýlku - zatím spíme v jedné pěkně vedle sebe)
19. pro 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabirr, celá se třesu nedočkavostí :slight_smile:
19. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja díky moooc :wink:
sarri taky máme zatím pokojíček všichni dohromady a asi to tak dva roky bude...pak se musí udělat z budovy na dvoře místnost, kde bude mít manža kancelář a místo kancceláře budemee mít ložnici, no kolotoč....
tak co gabčo???už tam jsou nebo musíme ještě počkat pár dnů???snad jsi na náss nezpomněla???
19. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi tajemně mlčí...
19. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem dneska dopoledne testila a nic, ani náznak :frowning2: takže nevím nevím....
19. pro 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky gabi, to jeste neznamena nic spatneho..uvidis, ze nakonec tam ty // urcite budou..je asi jeste brzy..takze nic nevzdavej..a nadale drzim peste..
19. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aja děkuji!!!
19. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi, to byl špatný test, myslím, že tak v pondělí by mohl být lepší :slight_smile:
19. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, lepší čurat po ránu, kdy je hormon v moči koncentrovanější. Já jsem měla ducha čárku až týden po očekávané menstruaci a to jsem čekala dvojčata.Počítat se hold ale musí i s tou smutnější variantou, i když ti to tu všechny hrozně moc přejeme. Každopádně nic není ztracené...
19. pro 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda asi devátý den, po ránu, čárka ale slaboučká a taky dvojčata, takže s jedním by asi nebylo vidět nic
19. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík holky za podporu, no uvidíme... zkusím zítra ráno :wink:
19. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo kolikátý jsi?? myslím, že jsme tě asi hecly brzo, no ale jestli to nebyla ranní moč... zkus v pondělí ráno a co máš za test mamatest je dobrý, si myslím ...budu držet palečky.....
19. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi jsem 9den, a měla jsem ten mamatest, ale dělala jsem si ho asi v 11h jak jsem se vrátila z města. No nechám to asi do úterka do krve už tak... Já pořád doufám že prcek je tam... :unamused:
19. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobře, že mu věříš...tak to nelam, počkej do úterka a jak ti to potvrdí, uděláš si testík na památku jak já, až po krvi...všechny jsme tu měli dvě embryjka a ty máš jen jedno, to je později a kdy máš termín MS?
19. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No v pondělí nebo v úterý, ona je teď taková rozhašené po tom IVF. Ježiš kéž by mi krev potrvdila že to vyšlo.....teda "vyšlo", pak ještě srdíčko atd.
19. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi, tak se do toho úterý držte. :slight_smile:
19. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabčo, věřím mu...uvidíš...ještě dva dny..pak hned písni...
20. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, ja tomu taky verim..do utery uz je jen chvilka..tak se zatim drz..
20. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi, tak mě napadlo, jestli ta tvoje fotografka fotí i normální lidi na kšeft? Moc se mi líbí ty tvoje fotky a chtěli bychom take nějaké profi s holkama - teda až mi zmizí alespoń částečně ta ušlá pneu od zetoru
20. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek