• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

6. června 2017 
veselé vánoce a šťastný nový rok!!!!!
24. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kde jste, přecpalyjste se a praskly??? :grinning:
27. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechtěla jsem tomuhle chatu kazit vánoce. mám jen špatné zprávy. :frowning2:
27. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitko právě jsem na tebe myslela, dnes jsi 11. den po et... takže už je jisté, že to nedopadlo?kdy jedeš do zlína?
27. pro 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, až 6.ledna. mají tam zavřeno. a je to jisté.
27. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak co Ježíšek,vydařil se ? :slight_smile: Jééé Jituš to je mi líto...ale třeba to ještě není jisté :angry:
27. pro 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity, to je mi líto...příští rook bude určitě úúúúúspěšnýýýýý, věřím vám...
27. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani netestuju, to emryjo by muselo být superman, aby se tam udrželo. příští rok snad ještě ten KET.
27. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity máš jako menstruaci??? to by klidně mohlo těhu být, jsou holky co menstruují půlku těhu....nebo jak víš, že to nevyšlo?
28. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi, odpoved mas v IP.
28. pro 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ja jsem ze svatku taky uz prejezena..dnes uz jsem byla v praci a vubec se mi nechtelo..Jity, to me mrzi, ze to nevyslo..snad bude ten pristi rok uspesnejsi.. :wink:
28. pro 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky. už aby to bylo. v mém okolí je každý měsíc nová těhule a už mě to fakt ..re.
28. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík kočky :wink:

Jiti to mě mrzí ale prostě věřím že ten rok 2010 bude pro nás všechny úspěšný :wink:

No já jsem se dnes vypravila k té mojí ohromné doktorce :frowning2: ,protože už pár dní očekávám měsíčky a je mi zle jak "sviňa",břicho nafúklé jak nechcu říct co.....tak jsem dostala agolutin a zas budu čekat...chjo už mě to taky neba....v lednu valím do centra,tak uvídím co bude dál..

holky mějte se paap
28. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
h.jitka: ach jo, no všechno už jsem ti stejně řekla...
rendas: a těhu test jsi nezkoušela? Náhoda je sviŇa...
28. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiali to víš že jsem zkoušela,i když u mě to byl tento měsíc stejně anovulák,ale nikdy nevíš.....mám to zas rozhašené po IVF...chjo
28. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky to je mi líto,že to některým ted zase nevyšlo,ale naděje umírá poslední.
Já zatím v pohodě zítra jdu do Zlína na kontrolu tak jsem zvědavá jak tam dopadnu,zatím se cítím v pohodě jen tak snad ještě vydržíme,aby dětičky co nejvíc přibrali :slight_smile: Zítra by tam měla byt dr.Henčlová tak uvidím abysme tam ještě večer nebo na silvestra neskončily a nerodily :frowning2:
29. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to pech,ale příští rok musí být úspěšnýýýýýý
kači tak podej hlášenííí
29. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
cao holky, Rendi, ja se 2. mesicku po ivf taky nemohla dockat, az po agolutinu... :angry: ...tak beru aspon utrogestan,potrebuju je ted mit pravidelne,aby se dala na konec ledna nacasovat laparka...
Kaci, at dobre dopadnete :wink:
29. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jsem moc nechodím, ale ve Zlíně jsou fakt moc hodní.
Byla jsem na první návštěvě a byla jsem moc ráda že jsem tam byla.
Paní mudr. Slováková mi všechno vystětlila a udělala mi vnitřní UTZ.
Dopadl v pořádku. Ten den mi vzali ještě krev, prý jestli neptvořim protilátky proti spermiím.
Tak to jsem slyšela poprve. Tak snad dopadnou dobře.
Paí doktorka mi napsala žádanku na Laparoskopii a 11. Ledna mě čeká.
Jinak všechny testy už máme ua sebou i spermiogram,který nam nedopadl dobře.
Ale ani špatně, jsme tak mezi.
Tak já už se těším až ta laparka bude za mnou a budu moc zavolat do Zlína že jsem dostala ms, kdy můžu přijet na krev i s přítelem.
Všem moc držím pěsti a snad naše cesty do Zlína budou úspěšné
Krásný Nový rok
30. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaces: žádné rození, hezky si ty poslední týdny "užij" :zipper_mouth: :wink: , teď to teprve začíná být pořádný záhul :slight_smile:
polešůvka: možná než se naděješ, zadaří se přirozeně...
30. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polesuvko, to nezní vůbec špatně a po laparce se hooodně snažte i sami, bývá to často úspěšné, když není SPG úplně na prdlačku..
holky heezkého silvestra
31. pro 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký silvestr holky :grinning: a v novém roce 2010 jen samé těhulinky :slight_smile: a nastávajícím maminkám hodně zdravíčka a ať mrňousci nezlobí :grinning:
31. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju veselého Silvestra a správné vykročení do Nového roku, brzské otěhotnění snažilkám a pohodové porody všem. :slight_smile:
31. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaces, tak jak?
Snad si ji tam už nenechali...
31. pro 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj robky!
Tak se mi udělala chvilka volna a můžu se na Vás opět podívat :wink: Jen tak mimochodem 4. prosince 2009 se nám po 5 letech snažení narodil chlapeček Radeček. Je to to nejkrásnější miminko na světě!!!!! Podařilo se mi jeho fotku dostat do alba.
Strašně ho milujeme, ofukujeme, hůšáme, pusinkujeme a jsme moc rádi, když usne :sweat_smile:
Dává nám dost zabrat, ale mi držíme a vydržíme!!!
Takže přeju všem snažilkám, aby je postily úplně stejné starosti i radosti, které si teď užívám. Pro těhulky mám zajímavou zprávu - je to úplně jiné než si člověk představoval!
Hodně štěstí, zdraví a trpělivosti v nadcházejícím roce přeje jedna šťastná a unavená tříčlenná rodinka :grinning:
31. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
lidu, to je bezva, že ses ozvala. tak dodatečně moc gratuluji k radečkovi. :slight_smile:
1. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu se zepat nevíte jestli ms se po laparce zpozdí i když budu brát Utrogestan, ať vím z čím můžu počítat.
Jsem domluvená že když dostanu ms a to bude po laparce, tak 1. dne ms volám do Zlína kvůli odberu krve od nás obou krásně by mi to vyšlo.
1. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás moc zdravím, nakonec jsem celé svátky trávila v nemocnici na infekčním oddělení. Z pohotovosti mě kvůli těm horečkám a těhotenství hned poslali do nemocnice, protože jsem už 2x potratila. Dali mi kapačku, tím mi horečku srazili a pak mi dali nějaký lék kvůli němu jsem musela být 5 dnů na pozorování. Ted už je snad vše v pořádku. Všem přeji úspěšný rok 2010, maminkám at rostou miminka a těhulkám bříška. Zdraví Wal :slight_smile:
2. led 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
polesuvko, mně se cyklus po laparce nerozhodil. ale záleží určitě i na tom, co při tom zákroku zjistí a jestli to bude jen diagnostické nebo budou dělat i nějaký zásah. tak se drž.
wal, to je teda docela drsné. tak hlavně, ať jste v pořádku. :slight_smile:
2. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
liduško to je fkt krásný chlapeček...jaký byl porod? rodila jsi v Baťovce? a v čem všem je to jiné, než sis myslela??? hlaně, že jste šťastní a zdraví...moooc štěěstí přeju....všem
wal..tto je teda mazec,ale hlavně, že už jsi v pořádku....
polesuvko mě přišla MS po lparce v termínu,le léky jsem nebrala
2. led 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek