CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

fiallinka
15. led 2010

sarri, ty zvládáš spinning? Ty jsi teda superžena... a kojíš ještě?

aja8
16. led 2010

Holky, a predoperacni vysetreni nechavaji delat u obvodniho lekare, nebo to delaji v CARu?

gabirr
16. led 2010

Monas, to doufám, že tento rok bude úspěšný pro nás všechny čekatelky 🙂))) NO jak tak koukám tak Ruda a Kaces už budou chovat špuntíky, tak snad se brzo ozvou a podají horké novinky 😀

h.jitka
16. led 2010

těhulkám přeju, ať už to rychle uteče a máte mimiše doma. 🙂
ajo, přeoperační si v Atlase dělají sami v den nástupu.
dnes jsme se přidali k jedněm kamarádům, co šli s dětma na procházku se sáňkama. vzali jsme se opět objevené lopaty a řádili s něma. bylo to úžasné, protože byla taková ta správná zima, do které svítí sluníčko, všechno se leskne a děcka mají červené tváře. fakt relax a teda taky trochu otlučený zadek. 😀

aja8
16. led 2010

Jity, diky za odpoved..v jine diskuzi mi totiz holky psaly, ze nez pujdu na odber vajicek pod narkozou, tak musim mit predoperacni vysetreni..ze davaji v CARu nejaky papir, ktery Ti musi vyplnit obvodak..kontrola krve, moci, EKG..

h.jitka
16. led 2010

už jsem zmatená, myslela jsem, že máš jít taky na nějakou laparku. před odběrem vajíček akorát vyplníš dotazník, jestli jsi zdravá. jinak do Atlasu tě samozřejmě nepoženou. ve Zlíně nic jiného nepožadují. 🙂

sarri
17. led 2010

Tak furt čekám, kdy dají Kačky zprávičky, že už mají mrňousky a furt nic....
Fialinko, co na rýmu? Eliška soplí a soplí a kýchá a kašle.

h.jitka
17. led 2010

tak ruda zatím nechová. všimla jsem si, že dala příspěvek do jiné diskuse. akorát teda ta kačes...

fiallinka
17. led 2010

sarri: no, s rýmou nic moc nenaděláš, ale můžeš - zvednout trošku postýlku, ať se jí líp dýchá, do nosu koupit nějaké kapičky pro mimča (to je stejně jen fyziologický roztok) nebo vincentku no a odsávat a odsávat (odsávačka na vysavač je jednoznačně nej). U nás je zas teplota, asi po očkování ☹

no a možná kačes mimča ještě nemá, ale jeslti je v nemocnici bez netu...

rendas
18. led 2010

Ahoj holčiny,kde všechny jste???? 😉

Tak dnes jsem byla na kopci(no ohromné počasí na cestování),a to doktorka Slováková fak příjemná , v pohodě...tak jsem se domluvila na IUI,ted záleží kdy to schválí pojištovna,ale jinak začátkemn unora šup na to....
říkal jsem jí že do posledního IVF zatím nejdu....no a říkala mi že nedávno měla holčinu s hodně špatným spermiogramem a zadařilo se a dokonce dvojčata,ale jak řekla je to hodně o štěstí!!!! a to bohužel holt někdy není 😔 tak uvidím....

Holky mějte se 😉

ruda
18. led 2010

hola hou, že by po mě byla sháňka....téééda to jste mě mile překvapily, baby jedny...já jsem vám tu nechtěla otravovat s těhu plánama a kecama oporu a taaak...jsem pořád s Rudlou v břiše,ale jeden teď už neví, kdy to bude, kontroly už jednou týdně, zítra jdu zase, pokaždé i monitor, myslím, že malý je zatím spokojený a nikam se nežene, šak je zima...
vidím, že Horváth sklízí úspěchy, také na něj nedám dopustit...a teď jsem zpětně i ráda, že je Rudík ám a můžu se třeba někdy ještě těšit z druhého těhu a vše postupně i tak mi to dává zabrat., jsem jako balon a funím...
všem těhulinkám přeju krásné konce, všem co se chystají na výkony dobré výsledky a snažilkám ať neklesají na mysli, letos to prostě musí vyjít...nebojte, až budu dom z porodky , dám vědět,ale kdo ví, kdy to bude...ale Kačka asi v nemocnici už je, když tu není,m taky čeká dvojky, nebo už má...já myslela, že na mě hnedle zapomenete, když sem nepůjde, jste mě mile překvapili...sem nevěděla, že sem ještě patřím...tak díky, že jste se bály, já sem tam písnu a dám pak vědět pa K

monas007
18. led 2010

ruda to víš že sem patříš a vždycky budeš 😀 😀 je jasné, že máš teď určitě spoustu jiných starostí a zařizování 😉 😉 ale my už myslely, že chováš malého Rudíka 😵 😵 a moc času ti už nezbývá, takže taška do porodnice je už asi v pozoru 😀 😀 dávejte na sebe pozor a určitě nám pak dej vědět !!

rendas to je dost, že dáš o sobě taky vědět 😀 😀 s pojišťovnou to půjde určitě rychle takže v únoru ať spermie hezky bojují !! nám se IUI nezadařilo tak jsme šli pak rovnou na IVF+ICSI ale při dalším plánování IUI určitě zase vyzkoušíme !! je to levnější a člověk nikdy neví 😀 😉 moc ti přeji, aby se vám to konečně podařilo !!

gabirr
18. led 2010

Rudi tak moc na tebe budu v ten den D myslet 🙂 ať jde vše hladce, určitě se tu ozvi jak se máte a myslím, že mluvím za všechny, že se těšíme i na fotečky 😀

ruda
18. led 2010

mončo díky 😀 , jo jo tašky pro mě i malého už jsou v pozoru, jen pár drobností v lékárně a drogerce a mám to..,ale v podstatě bych mohla jet už teď 😎
jasan, že se ozveme s prckem..teda jestli mi dá aspoň trošku času, jinak kope jako o závod....na gyndě říkali, že to bude pracovité dítko 😉 😅

rendas
18. led 2010

No Rudi to je dost že si se ozvala 😀 😀

Monas mi jsme tam byli tenkrát taky jednou na IUI a pak hned IVF,ale chci zkusit míň náročnou proceduru 😉

Jo holky prosím o radu-jestli teda víte...ještě jsem se bavila s mudr, jestli bych tam mohla chodit na gyndu a ona že jo,že ve trojce je asi 6 gyndařů,že si mám někoho vybrat a objednat se...ale koho?nemáte s některýma zkušenost?mluvila o Grosmanové,Pokludové,už nevím ty jména, o primáři(ale tam bude nával)...
jo a dnes tam pobíhal mudr takovej mladičkej zajíček 😀 😀 😀 ušáček 😀 😝

monas007
18. led 2010

rendas já jsem měla na Silvestra nějaké ty problémy a jela do porodnice a zrovna měla službu dr. Grossmanová a připadla mi super !! hlavně má už nějaké zkušenosti !! taky jsem slyšela, že na ni nadávají, ale je to asi fakt o lidech a mně připadala SUPER 😀 😀 a taky, na koho lidi nenadávají, že ?! 🙂 😉 ale na stránkách www.znamylekar.cz si vyhledej nějaké ty jména co máš a uvidíš !!

monas007
18. led 2010

rendas a to se ti chce na gyndu dojíždět takovou dálku ?! na stránkách zlínského centra jsou všichni ti gynekologové vypsáni tak mrkni i na jejich pracovní dobu !! jediná kdo je tam každý den je jen dr. Málková jinak se tam střídají 😉 🙂

h.jitka
18. led 2010

super, ruda se ozvala. děkujem za zprávy a těšíme se na další průběh. 🙂

sarri
18. led 2010

Rendas, chodila jsem na Kopec ke Grossmannové - cca od 22tt kvůli rizikovému těhotenství a byla v pohodě. Píjemná ženská, která má milion let praxe a vyzná se. I když - ptala jsem se jí, jak budu rodit a řekla mi, že jednovaječná budu rodit plánovanou sekcí no a v porodce mi pak řekli, že přirozeně, tak byl šok - a ona byla zrovna na dovolené 🙂

ruda
19. led 2010

Ahojky, hlásím teda nívrat z poradny, porod se nechastá, čekáme velkého divocha, neposeděl v klidu a do monitoru furt kopal a bušil pěstičkama, od devíti se ještě nezastvil 🙂 a vážíme už neskutečných 3300gr, je to teda odhad,ale slušný 😉

h.jitka
19. led 2010

tyjo, kde se do tebe takové megadítě vleze?
jsem už jak na trní, zatím 26DC a zatím nic (mrchu dostávám mezi 25. a 27.DC).

ruda
19. led 2010

jity tak to je supeeer, zatím je to moooc nadějné a držím i s velikým Rudíkem palečky!!!! taky nevím, kde se tam poskládá, cvrček malý...velký....

monas007
19. led 2010

h.jitka tak to vypadá nadějně 😀 😀 držíme pěstičky !!

ruda tak to jste opravdu pěkní macíčci 😉 🙂 ale hlavně, že jste v pořádku a ještě chvíli vydržíš mezi námi těhulemi 😀 😀

já byla dneska na ultrazvuku, aby jsme si pořídili 3D fotečku a zase měl nožky za hlavou !! tak to zkoušela z profilu, ale tam byly zase ručičky 😠 😉 ale aspoň jsem si na 100% ověřila, že to bude klučík, protože jsem viděla hezkou prdelku a pindíka 😀 😀 tak doufám, že nakonec z porodnice neodjedeme s holčičkou 😅 😅

h.jitka
19. led 2010

baby, to by teda ale byla fakt haluz.
moni, tak aspoň něco z toho 3D. 😀

rendas
20. led 2010

Ahoj kočky kde jste všechny 😝

Holky díky..mrkla jsem se dívala jsem se na ty znamy lekař na ty doktory...je fakt že každý den jae tam ta mudr.Málková,ale ta v hodnocení není...tak nevím??????jaká je... ta Grossmannová má dobré reference,i ta Brychtová...tož nevim...chlapi mi nevadí ale nechce se mi k chlapovi.....MONAS to víš že se mi nechce takovou dálku,ale nemůžu tady narazit na dobrého gyndaře,tak to chcu zkusit tam....kdybych neměla problémy tak je to jedno...ale takhle....

Holky tož kdo půjde se mnou bojovat???? 😉 mudr mi nasadila od 16.dne Utrogestan,tak zíta začínám..aby mě dostihla mrcha normálně......jinak dělala mě v pondělí ještě ultrazvuk -13.den a žádný folík 😢

Jity držím pěsti 😉 😉

monas007
20. led 2010

rendas já znám jen dr.Grossmannovou, ale chodila jsem k ní jen těch 14 dní a pak mě kvůli dojíždění převelila k mému gynekologovi, ale pokud budou zase nějaké komplikace tak budu muset chodit na rizikové do Zlína a to bych si vybrala zase jen ji 🙂 🙂 zdá se mi být prima a hlavně má zkušenosti !! kamarádka k ní chodí a je taky spokojená !! tak záleží na tobě !! jestli si ji vybereš, tak úterý a čtvrtek bývá celý den ve zlínské porodnici, tak by snad ani v tom nebyl problém !! když jsem tam byla na kontrolu, tak tam chodily i hodně starší paní a ty určitě těhotné nebyly 😀 😀

sarri
20. led 2010

Rendas - Brychtová mě rodila a byla taky super.

ruda
20. led 2010

mončo, my zkoušeli fotku a DVD z 3D 3x,ale nechtěl se ukázat ani za nic..mám dvě zamračené nic moc fotky a to je všechno..jsou to hold stydlíni a kluci, modelky se určitě ukazujou líp..., máme se nechat překvapit.., ale pinďu , toho ukazoval jako by se nechumelilo 😀
rendi a co ten Horváth, když ti nevadí dojíždění, je prý jednou týdně někde v Otročkách...a to je moje zlatíčko.., ale aha, ty nechceš chlapa...
jinak poslušně hlásím klid a stav 2v1

milana7
20. led 2010

Rendi, tož já se teda přidám, opět k tobě 😉 ... já beru utrogestan už druhý cyklus, aby mrcha dorazila a vona po 33 dnech stejně pořád nikde 😀 ,ale komplikuje mi to tu laparku, protože se prý na ni jde až po mrše a já už mám jít za pár dnů 😖

milana7
20. led 2010

jo a u Grossmanové jsem byla jednnou na ultrazvuk a byla skvěláááááá 🙂