• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

6. června 2017 
ruda já myslela, že už rodíš :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi, monas: já vím, holky, že to může být různé :slight_smile:, ale tak v rámci zvědavosti vás zpovídám..já už to ostatně mám načtené shora zdola... ty naši embrouši byli spíš malouši, tak uvidíme...
no a měly jste nějaké příznaky ještě před testem?
1. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiallinka my zaváděli taky dvě jedničkové blastocysty !! příznaky byly jen pobolívání v podbřišku a zdálo se mi, že se mi zvětšily i o trochu prsa ale hlavně byla taková citlivější !! jinak si nevzpomínám na nic podstatného, jen jsem před kontrolou na klinice měla dojem, že dostanu menzes :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fialinko, mně v prvním těhotenství hrozně bolela prsa a při druhém s dvojčatama vůbec. Zato mně bylo příšerně špatně a v termínu ms jsem špinila - prý tím, jak se vajíčko uhnízďovalo.
Holky, já mám den blbec. Adélka mně spadla ze sedačky na koberec kolmo hlavou. Vlastně nevím, jestli se uhodila, seděla jsem u ní a ruce ihned vystartovaly, ale byla to rychlovka. No, myslím, že se do té hlavy přece jen asi praštila. Su fakt kráva. Na sedačce nikdy nepaseme, ale v posteli spala od ranního krmení Eliška, tak sme byly tady a myslela jsem si, že když u ní sedím, tak je to v poho, že se nic nemůže stát.
Mám strašný strach, aby to nemělo nějaké následky. Volala jsem doktorce a prý ze sedačky to není žádná výška, tak by to mělo být ok, pokud nebude vykazovat nějaké nápadnosti. Su z teho fakt špatná.
1. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
... u nás nebyly blastocysty, byli to menší prďoši, no ale to byli i minule a jak hezky vyrostli :slight_smile:

Monas: jj, tak tohle si z minula trošičku pamatuju...takové vlastně žádné příznaky :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiallinka jo to jo a miláček už to taky ví a jdeme do toho úmělého tam měsíc s tím clostilbegytem zjistíme jak dozrávají vajíčka a uvidíme na kdy se domluvíme s tím ICSI
1. únor 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fialko já měla břicho oteklé jako balon v pátém měsíci a dušnost,ale já měla OHSS I-II stupně a museli mi oddsávat vodu z břicha...těhu příznaky jsem moc neměla..jen jsem pak víc , jako líp cítila vůně a smrady, nevolnost žádná, jen bolesti břicha a špinění celá první trimestr
sarri neboj, to fakt není výška a pokud nebyla v bezvědomí, nebude zvracet a reaguje hezky na oslovení, nic to není, neboj...dítě spadne ještě tolikrát...nevyčítej si to, někdy to nejde uhlídat...neboj, vše je o.k., děti jou jako z gumy
1. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarri neboj, určitě to bude v pořádku !! já když byla malá tak jsem pořád padala, sešívali mi ret i ruku a to všechno jsem stihla jako úplný prcek, když jsem ještě lozila po čtyřech :grinning: :grinning: ale je jasné, že jako máma máš pořádný strach a ty ještě dvojnásobný !!

fiallinka hold jsme každá jiná !! ale člověku to nedá a pořád se zkoumá, že :grinning: :grinning: neboj prcci se už zahnízďují a hlavně potřebují klid a tvoji podporu !!
1. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudo, já jsem právě měla minule ohss taky, takže to přesně znám :slight_smile:, vlastně si totiž vzpomínám jen na ohss a to ostatní jsem zapomněla, ono to to oteklé břicho a funění apod. naprosto přehluší, že jo :slight_smile:

Sarri, neboj, ze sedačky na koberec to nic není, je to minivýška a hlavně měkký podklad a ty malé mimča jsou dost pružné, ani se to nezdá... určitě ti doktorka řekla - jen sleduj, jestli je při smyslech a třeba nezvrací... mně Jurča spadl z postýky na parkety, to je horší - měl asi 10 m. - prostě přelezl, nechápu to doteď...
1. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ja uz bych chtela, aby byla tak pulka brezna..to uz bych resila, to co vy..tedy doufam, ze se zase neco nepo.... u me bude ale jeste jeden problem a to ten, jestli mi dozraji vubec nejake vajicka..doktorka mi rikala, ze ja z nejakeho ohss vubec strach mit nemusim..ale vsem vam moooc drzim peste, at mate co nejdrive ty nejvetsi //.. :slight_smile:
Ruda,monas vy si zase hezky uzivejte to svoje tehulkovani.. :wink:
1. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiall, tak ještě pár zákusků a budou 2 čárky. :slight_smile:
polešůvko, jak už psali holky, aspoň víš, v čem je problém. když je všechno ostatní v pořádku, tak je velká pravděpodobnost, že se IVF podaří.
rudo, my už se těšíme na fotky malého. :grinning:
1. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo díky....
1. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky.....
fialinko, tak já jsem byla na transféru 28.1. takže den po tobě....já jsem si říkala, že budu testovat v sobotu, což je včetně transféru 10-den....tak uvidíme.
Příznaky samozřejmě nemám žádné, prsa mě bolí už co jsem začala píchat hormony a břicho vůbec nic....ale je asi fakt brzo.
Rudy-malému se nechce?Asi ví proč:slight_smile: je mu tam dobře...já jsem přenášela obě moje děti 8 dní, takže jsem byla na vyvolání u obou:slight_smile: a taky to není špatné-žádné stresy, honičky, v klidu jsme přišli procházkou do porodnice....
Sari-vůbec si to nevyčítej, to se stane a abych pravdu řekla, taky se mi to stalo...teď už nevím, jestli u kluka nebo u holky, ale seděl mezi mnou a sestrou-takže jsme ho hlídaly 2 a najednou buch ho, už ležel na zemi....Taky se napichl na hlavu....ale je pravda, že sedačka není žádná výška a já jsem ho pořád pozorovala.....ale naštěstí nic...Kamarádce přesně tak spadl malošek-tak s ním letěla do špitálu, nechali si je tam 3 dny na pozorování a pak si nadávala, že ho mohla pozorovat radši sama doma, protože myslela,že tam z těch 4 stěn s tím půlročním klukem oleze:slight_smile:Určitě to bude dobrý:slight_smile:
2. únor 2010 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za podporu. Vypadalo to hrozivě. Říkáme teď Adélce parakotoulistka, protože vůbec nechápu, jak se mohla tak nelogicky převrátit.
Rudi, ty přenašečko. Kamarádka přenášela týden a pak jí daly vyvolávačku a byla raz dva hotová. Když si vzpomenu, jak měl ve mně narvané jakýsi hodně starý bývalý primář ruce a říkal mně takovým velmi nepříjemným tónem, proč se tak tvářím, vždyť nemám kontrakce, tak jsem pomalu sahala pro sprostá slovíčka - bych chtěla vidět jeho, kdyby mu tam někdo furt rval prsty - měla jsem pocit, že snad každý kdo šel kolem včetně uklízeček. Tak, to bylo pozbuení pro maminky, které čekají na // a pro ty, které již nemají zbytí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já su ale potvora. nebojte, mě to přejde, jen co se Lišák a Parakotoulistka vzbudí....
2. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajko díky a jaké jste měli po přenášení váhy? a jak dlouho ty porody po vyvolávačce trvaly?
sarri co malá, už dobrý? a teda už jen to, že tě nechali spontánně...no zážitek to asi byl...,ale holky jsou náádherné a to je to hlavní, že jste už spolu a v pořádku...
no já ještě nepřenáším..do neděle čas,ale jsem nervozní, že jsme moc velcí, dle odhadu..
2. únor 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
První syn měl 3,10 a 49cm....a holka 3,35 a 52 cm....no a během roku se to otočilo a malý měl v roku 11kg a holka 8:slight_smile: takže jak vidíš-byly oba akorát a přenášení vůbec nevadilo. Ségra moje má dvě děti a obě měly přes 4kg....a to nepřenášela....takže-si vyber:slight_smile:)
2. únor 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě malý měl 3300 už před třemi týdny!!!
2. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi, to se mohli klidně hodně seknůt. Mně říkali, že budeme rádi, když budou mít 1700g a měly 2200. Rudík bude třeba klíďo čtyřapůlkilový - tolik jsem vážila já (a zůstalo mi to dodnes) :slight_smile:
2. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem absolvovala návštěvu na kopci. ani jsem moc dlouho nečekala. ale teda opět tam někde něco bourali. jako vždy mě dole u výtahu "přivítal" pán s kolečkama plnýma stavební suti (to už je snad folklor). a nahoře řvala nějaká sbíječka. nevím, kde co zase bourají. chovanec se musel přesunout do jiné ambulance. v té jeho by asi zešílel.
sliznici vyhodnotil jako skvělou, takže na KET jdu v pátek. a ke všemu se tam potkám se svojí kamarádkou. aspoň vím, že budu mít s kým pokecat. :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
h.jitka tak to je super zprávička !! v pátek budeme držet pěstičky, aby to vyšlo !! kolik máte zamražených sněhuláčků :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity tak v pátek tfujtfujtfuj...
2. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak držím pěsti jitko:slight_smile: určitě to bude OK!!!
jo a s tou přestavbou tam-to musí být už všechno pozlacené, není možné, aby tam neustále a tak dlouho jezdily se sutí...tam možná jedni staví a druzí bourají a ti první to zase postaví.......
2. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, máme dva, snad se vzájemně podpoří.
jinak to vypadá, že se už brzy otevře ta kavárna. už tam jsou nachystané stoly a židle. :slight_smile: to bude hodně dobré pro ty, co tam budou chodit po nás.
2. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
h.jitka hlavní je, aby přežili rozmrazení a pak už se zahnízdí hezky u maminky v bříšku :wink: :wink:

ta kavárna bude super !! až půjdeme časem pro sestřičku tak ji určitě využijeme :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
h.jitka: dobrá zpráva s kavárnou, sice jsem myslela, že se jí už nedočkám, ale neuškodí :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky a myslíte, že to bude kavárna? Já jsem měla pocit, že tam udělali jídelnu pro doktory a sestry...Sice je tam napsáno kavárna, ale je tam jen výdejní okýnko a seděli tam bílé vrány a obědvali, když jsem šla kolem....tak možná to využijí na obojí-ale po pravdě-jít si tam na kafe a čichat obědové výpary-to by mi moc nechutnalo....tak uvidíme:slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem myslela, že to bude kavárna..to mi tam chyběla a taky fajn, že už je dole i lékárna anemusí se do města..,ale ne všechno tam za mě měli, byla nově otevřená a pro fraxiparin, jsem stejně musela do Baťovky
2. únor 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš tak víš co, držíme palce i s elsou

a ta kavárna super nápad, "škoda", že už tam nejezdíme, ale třeba někdy... :grinning:
2. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajko, mlěa by to být fakt kavárna, ptala jsem se na to :slight_smile:... a co jinak, jak se cítíš?

Rudo, a kolik jsi na fraxiparin v Baťovce doplácela, nevíš už?
2. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, to nevím, snad jen těch 30kč? to fakt nevím, je to dávno a pro mě to nebylo podstatné, to prožíváš jiné stresy na začátku těhu než doplatky v lékárně, tak sorry, nemám tucha
2. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek