• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

8. listopadu 2016 
lucci, když mně to vlastně přišlo málo :slight_smile:, protože minule tam při první kontrole viděl asi 20, ale pak z toho bylo jen 12 dobrých, takže kdo ví, kolik bude nakonec teď...

tys měla minule kolik? Jestli si to teda nepletu a jdeš podruhé...
15. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Fiali, nepleteš si to, jdu podruhé. Minule jsem měla 12, pak 8 oplodnili, nakonec nám zůstali jen dva sněhuláčci, ale ohodnotili je na 2-3, takže naděje byla mizivá. Uvidíme, jak to bude tentokrát....
15. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, to je fakt naprd, přitom 12 - to by člověk řekl, že je výborný výsledek... ale ono to fakt může být pokaždé jinak, jedna spolubojovnice tady z Koňa měla za sebou dvě ivf, kdy nezbylo ani na ket a neujalo se nic, pak šla na třetí a chytly se dvojčata a v mražáku má 12 prvotřídních embroušů, a přitom postup stimulace stejný..
15. bře 2010 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Fiali, to je prostě příroda a tu neoblbneme :slight_smile: Kdy půjdeš na odběr, řeknou Ti to až ve čtvrtek?
16. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím fiallinka... to je náhoda a v kolik hodin jsi tam včera byla? Já jsem odcházela kolem poledne. Nicméně dneska jsem tam byla zase, na punkci cysty, ale už jsem doma a je mi dobř.A od zítřka začínám stimulovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už se těším až taky uvidím takovou úrodičku vajíček. :dizzy_face: :dizzy_face:
16. bře 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
silvie, no myslím, že jsem odcházela kolem půl dvanácté...možná si to ty nebyla, ale třeba jo :slight_smile:

lucci, no řekne mi to až ve čtvrtek - prý neděle nebo pondělí. Akorát teda je mi to trošku divné, minule jsem měla odběr 12. den cyklu, tohle by byl až 13. nebo 14. - je mi to celkem jedno, akorát se bojím ohss, schválně mám o něco menší dávky než minule a takhle to vypadá, že budu stimulovat o den až dva dny dýl, takže v konečném důsledku toho puregonu bude víc jak minule.

Dnes mám trošku divný pocit, jako na zvracení, ale jen lehce, od žaludku mi blbě není - nezažily jste to u stimulace některá?
16. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte všechny co začínájí stimulovat březen- duben. Já nejspíš začnu se stimulací nějak kolem 20.3., když teda bude vše v pořádku jinak asi až někdy v polovině dubna, ale už se na to těším. Sice nevím jak to budu snášet. Napiště některá co to s vámi dělalo, budu mít nejspíš nějaké léky + injekce jdeme na IVF- nativ.Děkuju a mějte se všechny pěkně, držím palce.
16. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Fiali, mně ale taky dnes není nějak dobře, taky na zvracení, ale jen takový pocit. Bolí mě pravý vaječník a zdá se mi, že se mi trochu nafukuje břicho. Zítra to musím probrat s doktorkou. Jo a už jsem si udělala takové dva krásné modráky na břiše, se budu zítra stydět, až mi budou pichat dávku. Co už. :confounded: Taky jsem šla minule 12. den cyklu na odběr, třeba se tam nakonec potkáme. Já mám teď o něco větší dávky, tak uvidíme, co to se mnou ještě vyvede. Dnes se fakt necítím dobře :frowning2:
16. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
luci, takže odkdy přesně stimuluješ? Já od 10.3... No ten pocit na zvracení mám pořád, ale teda píšou to v příbalovém letáku, že to může být, tak tomu budu prozatím věřit... jinak vaječníky taky cítím dost, při chůzi víc, a pravý taky bolí víc :slight_smile:. Modráky mám taky dva, ale já píchám ještě fraxiparin, tak mám celkově břicho už jak řešeto, ještě, že je dost velké :slight_smile:

Ivus, já myslím, že při stimulaci na nativ nebudeš cítit skoro nic - ale samotnou mne to zajímá, co to s tebou bude dělat :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
tož holky pěkně vydržte píchat, ať to přinese hodně kvalitních vajuch. :slight_smile:
ivus, souhlasím s fiall, tebe nebudou až tam moc stimulovat, počítá se s mnohem menším počtem vajíček. jinak určitě pak napiš podrobnosti. pravděpodobně mě to letos taky čeká. byla jsem už na 2IVF a třetí si chci ještě pošetřit, i když budu doufat, že už to nebudu potřebovat.
16. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Fiali, stimuluji od 13.3., to jsme o 3 dny, takže se asi mineme, ale jen o kousek - škoda. Jsem ráda, že nejsem sama s těma modrákama :wink:

A co Rendi, kdo ví, jak dopadla na kopci, že se nám neozývá.

Ahojky Jitko, díky za podporu....
16. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
lucci, ale pak se tam můžeme potkávat na těhukontrolách, ne :wink: ?
16. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Fiali, jasně, ale to je ještě mooc daleko :wink:
16. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Lucci díky :wink:

no já jsem si včera začala píchat,cysta tam naštěstí není...ale přišlo mi to na kopci takové divné :confounded: z toho nádraží jsem tam byla fakt za chvilku,takže v pohodě...mudr mi dělala ultrazvuk spodem a že proč jsem byla čůrat???tak já asi nevím kdy půjdu na řadu :rolling_eyes: a že už to všechno znám takže mi nemusí nic vysvětlovat....
Holčiny tak pěkně stimulkujte,taky už se mě dělá modrák na břichu...já mám sice jen IUI,jak píše Jitka 3 IVF si chci taky pošetřit ale třeba ho taky nebudu potřebovat :grinning:

Ivus16 já když byla na nativu,tak jsem brala jen clostík,takže v pohodě....při punkci se ale získá jen jedno nebo dvě vajíčka.

Tak holky bojujme zatím papa
17. bře 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
rendas takže jsi se dala znovu do boje ?! snad už to konečně vyjde :wink: :wink: já taky vždycky ten záchod neodhadla, jednou jsem měla mít prázdný měchýř a jindy zase chtěla plný :grinning: :grinning: to aby se v tom fakt čert vyznal :grinning: :grinning:

lucciano a fiallinka držíme pěstičky ať máte co největší úrodu vajíček !! :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, já teda nevím, kdy mám mít jak plný měchýř, jen jednou, když už jsem byla těhu, mne poslali ještě vyčurat :slight_smile:, nebylo nic vidět...

s tím nativem mne to moc zajímá :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
fialinko: no taky jsem zvědavá co to se mnou bude dělat
Rendas: no já to právě nechápu proč budu teda stimulovat jen s tak malým množstvím hormonů, když se mě hodnoty FSH pohybují v rozmezí 17-23, vždyť to nemůžu mít žádné vajíčka, tak to nechápu. Kdybych měla jen IVF přes pojišťovnu tak bych zas musela brát velké množství hormonů, nějak se v tom nevyznám, ale Dr říkala, že se můžem rozhodnou a když si vyberem IVF-nativ tak prý pošetříme jeden pokus, asi bude nějaký těžký případ :wink:.

Netrpělivě vyhlížím mrchu, mám to dostat v sobotu myslíte ,že není pozdě zajet do Zlína a začít stimulovat až v pondělí???? Díky a mějte se děvčice :grinning:
17. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ivus, je to sice divné, ale snad vědí, proč to dělají - ptala ses na to? A ovuluješ normálně? Jestli jo, tak bych to asi trochu chápala...

Ivi, a na ivf se normálně stimuluje od 2. nebo od 3. dne, takže pondělí stačí (jestli je teda nativ stejný)
17. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, jen jsem se chtěla zeptat, jak to probíhá, když se začíná se stimulkou?..vím, že musím jít na krev a jak dlouho se čeká na výsledky?..a sestřičky vás učily píchat si ty injekce?..díky za odpovědi..
No jinak zírám na ty nové stránky.. :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
fialinko: já tomu taky moc nerozumím, ale věřím, že vědí co dělají.Jinak sama nevím či je u mě ovulace, ale podle mého gynekologa, který mě posílal nějaké papíry tak tam bylo napsané " známky ovulace."
Tak mrcha se dostavila už dnes, tak jsem hned volala do Zlína.Dnes jsem se nemohla z práce uvolnit, tak jsem chtěla vědět co bude dál, jestli budu muset čekat na další měsíc, ale vyšli mě vstříc a máme dojet v neděli na 9h, bude tam pan dr. Chovanec, tak snad se začne něco dít a nepojedem tam zbytečně.
19. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivuš, teď jsi mne rozesmála :slight_smile:, Chovanec tam totiž bude kvůli mně :slight_smile:, v neděli mám 8.45 odběr vajíček..
19. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,ráda bych se k Vám připojila.Je mi skoro 36 let,o miminko se snažíme asi 2,5 roku.Na kopec chodím od prosince 2009,jinak různé vyšetřování od prosince 2008.Problém na genetice-trombofilní mutace a na imunologii(léčba a teď máme svolení těhotnět).V lednu jsme se pokoušeli o IUI,ale bylo z toho nakonec IFI,bohužel se nezadařilo.Od 9.3 jsem stimulovala na 1IVF,včera odběr vajíček.Dnes si mám volat kolik se jich oplodnilo,už jsu strašně nervózní,však to některé znáte.Držím palce všem,zvláště spolubojovnicím. :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj lukr, mně čeká odběr zítra, tak jsem taky moc zvědavá...

A kolik jsi jich měla? No, teď už asi stejně víš výsledek...
20. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj fiallinka,při odběru jich bylo 19,ale různě veliké.Laborka hlásila 15 zralých a dnes 12 oplodněných.Tak zatím super,hlavně aby zabojovaly,co nejvíc jich zbylo.Jdu si pro ně ve středu,tak doufám,že se jim u mě bude líbit.Na zítřek Ti držím pěsti,ať je taky úrodička. :wink: :wink:
20. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
fiallinka tak zítra už na transfér :slight_smile: :slight_smile: budeme držet pěstičky ať to tentokrát vyjde !!

lukr tak to je pěkná úrodička :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
lukr - super :slight_smile:, minule jsme taky měli 12 oplodněných, tak jsem zvědavá teď...
20. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj holky :wink: tak koukám na ty nové stránky :confused: :confused: :confused: no je to nezvyk

Vítám Lukr :wink: pěkná úrodička :wink:
Tak fiali na zítřek tfuj tfuj at máš taky úrodičku :wink:
Aja na krev se čeká hodinu a sestřičky ti vše vysvětlí neboj :wink:

No já zatím "píchám" včelky a na kopec jedu v úterý...

Tak hezký víkend :slight_smile:
20. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
baby držte se. ať je to jaro pro vás šťastné. :slight_smile: konečně jsem vybojovala termín na rehabilitaci, tak zase trošku srovnám páteř. :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tím chtěla říct, že budu zase cvičit Mojžíšovou. :wink:
20. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
fialinko: já vím, že tam Dr nebude jen kvůli mě, sestra říkala, že se dělají nějaké zákroky, ale že si chvilku času na nás udělá.
Tak hlavně ať ti to všechno dobře dopadne :wink:

Dnes se mě o tom celou noc zdálo, jak jsem u nějakého doktora. :slight_smile: . Snad to dobře dopadne i mě.
21. bře 2010 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek