CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

silvie13
23. bře 2010

holky díky 🙂 🙂 Dala jsem si na to Fenistil a je to lepší. Já pracuji s malými dětmi, takže právě váhám, zda zůstat doma. Zítra jdu na kontrolu, tak se zeptám, jak to vidí dr.Rumpík.Chodíte některá k němu??

rendas
23. bře 2010

Ahojky,
tak já dnes na kopci nic moc ☹ folíci jsou malí,tak se mě mudr ptala jestli to ukončíme,nebo zvýšíme dávky menopuru...tak sem samozřejmě chtěla zvýšit dávku,když už jsem za ně dala přes 2 tisíce..chjo..v pátek mám dojí ještě na ultrazvuk a když nepovyrostou tak se inseminace nekoná ☹ nevím co se děje vždycky to bylo celkem ok. a sliznice ukázková a ted taky nic moc 😢 tož nevím... z hlavobolem jsem letěla ještě do práce 🙄

jo slivovička dobrá dezinfekce i vnitřně 😀 😀 😀

Silvi já jsem po prvním IVF měla neschopenkua při druhém jsem si vzala dva dny volna a jinak jsem chodila do práce...záleží fakt na tom co děláš 😉 (já tom mám půl o psychice a půl fyzično 😲 )
jo ten cetrodide do stehna fakt mazec 😖
zatím pa valím makat

lukr
23. bře 2010

Rendas věř oni povyrostou.Kdyby to šlo,tak Ti pošlu půl mé reakce na Menopur a stačilo by nám oběma.Já jsem ju měla velkou,bylo tam14 a velkých,až z toho byl nesvůj i Chovanec(to byla taky stimulace na inseminaci).

rendas
24. bře 2010

Dobré ranko 😉
Lukr taky doufám...já myslím že snad před inseminací stačí snad jedno vajíčko 😅 některé holčiny to mají v přirozeném cyklu...chjo
já su takový blbec...před chvílí že si píchnu dávku,jenže jsem asi špatně nasadila jehličku a šup místo v břiše to vystříklo ven do pr.....takže dvě lahvičky v čudu....jenže nevím jestli se do břich trochu dostalo(spíš ne) no tak hold se vzala další dvě lahvičky a šup to tam (tak doufám že nevbudu předávkovaná 😕 zítra si mám píchnout další dvě a v pátek na kontrolu,ale to už mi zbyde jen jedna ampulka...no jo když se daří tak se daří.....
Holky pádím do práce, přeju hezký den 🙂

lukr
24. bře 2010

Rendas,nic si z toho nedělej,mně se něco podobného povedlo s perem.Já si vystříkla 187 jednotek do vnitřního obalu jehly. 😀
Jeden určitě stačí,oni to počítají na folíky.
Odkud si?Mně 3 ampule zbyly,klidně Ti pomůžu? 🙂 🙂

silvie13
24. bře 2010

Ahojte holky, právě jsem se vrátila z kopce a jsem špatná ☹ ☹ ☹ tak z 8 vajíček jich dozrály asi 3, je to pro mě šok.
V pátek mám teda punkci a snad budou všechna dobrá a oplodní se. No a v pondělí(snad???!!) ET. Jsem úplně na dně......

lukr
24. bře 2010

Silvi neboj třeba se to ještě změní.Já jsem jich na poslední kontole měla asi sedm vpravo,a vlevo jen menší.A na punkci jich bylo 19 a z toho 15 zralých. 😉
Za chvíli frčím taky na kopec.

lucciano
24. bře 2010

Rendi, to mě mrzí, ale uvidíš, že se folíci ještě vytáhnou!!

Silvi, nevěš hlavu, jak píše Lukr, může se to ještě změnit.

Lukr, hodně štěstí na kopci. Já jdu zítra na punkci....

silvie13
24. bře 2010

holky jste zlaté, díky moc, ale už tomu moc nevěřím, že se tam ještě nějaké objeví.Kdyby aspoň tyto 3 byly výborné, tak by to bylo dobré.Mám toho už strašně moc za sebou a je mi už skoro 37,takže mě tlačí i čas. Snad se v pátek na mě usměje štěstí a v pondělí při ET ještě jednou.

aja8
24. bře 2010

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat, kdy jste to umělé oplodnění na kopci platily? Já jsem dnes dostala měsíčky a zítra mám jít na krev a nevím, jestli si mám už vzít nějaké peníze, jestli už něco budu platit..

fiallinka
24. bře 2010

ajo, ještě prachy nosit nemusíš - většinou se platí 5000 za injekce až při druhé nebo třetí návštěvě a zbytek částky těsně před embryotransferem.

Silvie, neozoufej - vím, je to blblénka, ale stačí, když se bude hezky vyvíjet jedno 🙂

A jinak reportáž z dnešního ET: tož myslím, že jsme si tam s Lukr pěkně v postelích odpočinuly a teď už opatrujeme embrouše v břiše 🙂

Kupodivu z 6 oplozených jich zůstalo 5 krásných, osmbuněčných, takže jsou i zamražené...

aja8
24. bře 2010

Fiallinko, diky moc za odpověď..a držím pěstě, ať se mimísci krásně zavrtávají a to samé přeji i Lukr.. 😉

rendas
24. bře 2010

Takže Fialy a Lukr tfuj tfuj tfuj 😀 😀
Holky březen bude úspěšný 😉

sarri
24. bře 2010

Fiallinko, držím palce - moc bych Ti to přála. Když jsem já byla po ET, tak Ty už jsi byla těhotná a já nic, ale nakonec se to zamotalo úplně jinak 😵
Holky bojujte, bude to stát za to, uvidíte.

lucciano
24. bře 2010

Holky, držím moc pěsti!!!!

lukr
24. bře 2010

Všem díky za přání,rendas,luciiano a silvie hodně štěstí,a a´t se to co nejlíp zadaří. 🙂
To odpolední povalování v posteli s fiallinkou bylo moc fajn. 😵

silvie13
24. bře 2010

Fiallinko a lukr hodně štěstí, držím vám palečky 🙂 🙂 🙂 A kolik vám vraceli mimísků? Holky je tu někdo, kdo jde na punkci foliků v pátek, jako já?

lukr
24. bře 2010

Chtěla jsem dva.Na zmražení bohužel nebylo.Já měla 5 dení kultivaci,takže kvalitní byli dva a další dva nemělo význam mrazit.

silvie13
24. bře 2010

díky lukr a ještě mám jeden dotaz, kolik jsi měla vajíček?

lukr
24. bře 2010

V pátek odebráno 19 vajíček,v sobotu laboratoř hlásila 15 zralých a 12 oplodněných.Dnes časné blastocyty,jedna jedničková a jedna dvojková-přeneseny,dvě trojkové-nevhodné k mražení.Když máš víc vajíček,tak je nechají dýl vyvíjet,některé se zastaví ve vývoji už v laboratoři-to je těch 8.No škoda. 😖

pajka00
25. bře 2010

Fialy tak moc držím palce, ať se krásně zavrtají...Lukr tobě taky🙂
Já jsem měla při odběru 6 a všech 6 se oplodnilo....takže mám ještě 4 v mrazáčku a doufám,že bude probíhat vše jak dosud a nebudu je už potřebovat🙂

tirtir
25. bře 2010

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat.
10,3 jsem si vovala o vypsání žádosti na IVF.
Dnes je to 14 dní myslíte že by to tam už mohli mít nebo mám počkat ještě týden.
A Volali Vám oni nebo jste se ptali sami jestli to schválení už je.
Já bych měla ms dostat po velikonocích tak doufám, že to tam stihne přijíd.
Aby jsme pak mohli začít stimulovat

fiallinka
25. bře 2010

tirtir, oni nevolají, já jsem se ptala až první den krámů, když jsem se objednávala - ale trvá to tak tři týdny většinou, ještě chvíli počkej.

aja8
25. bře 2010

Ahojky holky, tak hlásím, že dnes jsem zahájila stimulaci..ovšem FSH ještě vyšší jak minule, tak doktorka říkala, že uvidíme, jak to dopadne..píchám si Puregon - 275 jednotek.. ☹

lucciano
25. bře 2010

Ahojte holky, tak se vám hlásím. Dnes odebráno 37 vajíček a poprvé, co jsme měli výborný spermiogram, to se nám ještě nestalo. Jen mám strašné bolesti, nemůžu se pohnout ani na posteli, ale snad zítra bude líp 🙂 . Nakonec jsme se rozhodli polovinu oplodnit ICSI a polovinu nechat na přírodě, zítra si mám volat, jsem zvědavá, co se chytne.

ivus16
25. bře 2010

Ahojte holky, tak doufám také že březen bude plodný, ale moc času do konce nezbývá. Já jedu zítra taky na kopec na kontrolu či se mi tam něco tvoří, jsem nervozní už teď a taky z cesty, protože poprvé pojedu do Zlína sama autem 😉 , ale jsem šikovná holka a musím to zvládnout. Jinak všem přeju hodně štěstí k snažení se o miminko pa

lukr
25. bře 2010

Ahoj všichni,Lucciano blahopřeji ke dnešku.Aja8 mám taky vyšší FSH a píchala jsem GONAL 189 a pak 225 jednotek a narostli,tak se neboj Tobě určitě taky narostou. 🙂

silvie13
25. bře 2010

Ahoj holky, tak zítra jdu na punkci folíků ☹ ☹ držte mi , prosím, palečky ať mi tam najdou alespoň ty 3 a ať jsou superkvalitní.
Moc se bojím ☹ ☹ ☹ .Díky všem a zítra se ozvu.

rendas
25. bře 2010

Ahoj holky,
tak si tak čtu s kým se zítra potkám na kopci 😉 Ivus a Silvi,ale Silvi bude ve trojce 😉 a nebooooj držíme palečky 😉
Ivus na kolik tam jedeš????? já už vyrážím v 6 ráno ☹ nemám furt auti ☹

Lucciano šmarjá to je teda úrodička- to bude embroušek 😀

No jinak jsem taky zvědavá jak dopadnu na kopci,snad se folíci umoudřily a povyrostly 😔 no dnes jsem měla v práci hooodně náročný den,tak snad se folíčci nelekly 😀

Tak hodně štěstíčka všem 😉

fiallinka
25. bře 2010

Lucci, ty trháš zlínské rekordy, ne? A vydrž, hyperstimulák je sviňa, bolí to, bolí...

lukr: jak jsi mluvila o té kroutící se holce po odběru, že ona měla ohss? 😀 😉