CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

walerinka
28. kvě 2010

Ahojky Rendi ,drž se ,myslím na tebe🙂

aja8
28. kvě 2010

Rendas, super, super, super.. 😉
Lukr, tobě taky moooc držím pěstě.. 😉
Tirtir, v pondělí, ať Ti to všechno dopadne na 1*.. 😉

fiallinka
28. kvě 2010

rendi, tož je je výborné 🙂 a nepřestávám držet palce, už se těším na výsledky z kontroly 🙂

ruda
28. kvě 2010

Rendi no super, to je paráda
Ludmilko, srazík skvělý, příští rok si to užije i Rudíček, fotil se Nečasem 🙂

rendas
29. kvě 2010

Ahoj holky jdu si zas za váma ukápnout slzu 😢 včera jsem celý den´ležela včerer mě začlo bolet břicho,pak celou noc a mrcha hnusná mě donhnala ☹ 😢 ale test jsem zkusila "zatím"je tam krásná čárka,jenže zítra tomu už tak být nemusí ☹ už tu naději zas ztrácím,že i přes mrchu by tam nějaký prcek zůstal...nevím...chjo

monas007
29. kvě 2010

rendas nesmíš ztrácet naději a musíš těm tvojim bobískům věřit !! je spousta holek co krvácejí a pak celý první trimestr i špiní a přece jsou těhule !! takže je hezky pohlaď a pošli jim nějakou dobrůtku 😉 😉

rendas
29. kvě 2010

monas já vím ale strašně mě bolí břicho,nechcu si brát žádný prášek,tak ležím a trpím,jdu jen na záchod......tak si myslím že je to hodně špatný ☹ale stejně zas ráno zkusím test

ruda
29. kvě 2010

rendi může odcházet jen jedno mimi.. a jak jsem psala, já špinila taky i přes hafl léků... a břicho mě bolelo doooost

fiallinka
29. kvě 2010

rendi, doufej, držím palce... a test zkus... případně i naběhni na kopec hned v pondělí...

richt
29. kvě 2010

Ahojky holky,
tak jsem včera byla v tom olomouci. Dr. zjistil že mám cystu na levém vaječníku a tak mi dal nějaké léky aby se cysta střebala a pokud se nestratí tak budu muset na laparku. Taky nám řekli, že se máme objednat na genetiku. Tak jsme se tam rovnou stavili objednat. 21 den cyklu si mám nechat vzít krev a pak 3 den ms ještě jednou a oboje poslat do Olomouce aby jsem tam nemusela jezdit jen kvuli krvy. Prý mi udělají zas testy na hormony. Jinak zatím nic moc nevím. Muj znovu na spermograf nemusí takže ho aspoň nebudou trápit. Takže na kontrolu jedem 29.6. a rovnou to vezmem i s tou genetikou. Jinak mi řekl, že by jako první zkusil jen IUI a teprve kdyby se to nepovedlo tak IVF. Taky nám dali ceník a řekli, že IVF by asi vyšlo na 3500kč. Tak to je celkem rozdíl. Navíc tam byl uplně jiný přístup než ve Zlíně. Všechno vyšetřili nebo dali doporučení na vyšetření. A hlavně bych řekla že jim nejde tak o peníze jako ve Zlíně

rendas
30. kvě 2010

Ahoj holky,jsem úplně ztracená 😢 mrcha se rozjela v plné síle,dost brutálně..včera jsem myslela že je to moje poslední hodina,jak mi bylo zle ☹ zkusila jsem zas test a // jsou tam pořád,ale místo aby sílela tak slábne......chce se mi tak řvát,pořád se dívám ne ten test apomalu se s miminkem loučím 😢 😢 😢 😢

ruda
30. kvě 2010

renčo to je mi tááák líto ☹ , drž se

aja8
30. kvě 2010

Rendas, drž se..to je tak nespravedlivé.. 😠

lukr
30. kvě 2010

Rendas nevím co napsat,moc na Vás myslím. 😉 Já jsem Ti to snad přála víc než sobě.

aja8
30. kvě 2010

Richt, tak to je opravdu cenový rozdíl..jen je blbé, že je do Olomouce dost daleko..ale jsem zvědavá, co Ti doporučí..a tvůj měl spermiogram dobrý?

rendas
30. kvě 2010

Holky je to boj 😢 volala jsem na kopec,tak mi sestřička řekla at si ráno zavolám,že by vzali místo úterka už zítra,ale že má asi mudr plno.....ale zkusím to at vím na čem jsem,at se netrápím ještě další den

lukr
30. kvě 2010

No já si zas myslím,že to takový cenový rozdíl není.Když si z mojí konečné ceny odpočítám prodlouženou kultivaci a ICSI,plus možnost stimulovat levnějšími léky,tak by to bylo asi stejný.A na přístup na kopci si nemůžu stěžovat.Ale to je samozřejmě jen můj názor,tak nekamenovat 😀

aja8
30. kvě 2010

Jasně Rendas, běž tam už zítra..budu na Tebe moooc myslet a držet pěstičky a moooc bych si přála, abych tady zítra našla od Tebe krásnou zprávičku..pořád nad tím přemýšlím a třeba ještě opravdu není všechno ztraceno.. 😉 ..

rendas
30. kvě 2010

No jak píše richt tak ta cena není ani na léky.....a opravdu nic jiného by nemohla mít...no tak nevím nevím

aja8
30. kvě 2010

Ahojky Lukr, no já jsem si myslela, že je to cena za všechno těch 3.500,-.. 😀 ..jinak já jsem na kopci taky spokojená..až na to, že mi to nevyšlo.. 😀

rendas
30. kvě 2010

Holky děkuju už jsem to obrečela,ale setřička mě uklidnovala že tam ted měly paní taky s krvácením a těhotná je,ale jak píšu tonoucí se stébla chytá ☹

aja8
30. kvě 2010

Rendas, nám už nezbývá nic jiného než doufat..třeba opravdu odchází jen ten jeden mimísek a dává o sobě hodně vědět..

ruda
30. kvě 2010

taky souhlasím s tou cenou se dá hýbat, záleží, kdo co che a potřebuje, já dobrovolně zvolil drahé nedotované injekce, jsou šetrnějšín a účinnější, pak jsem chtěla ICSI pro větší jistotu PK.. no tak se to napočítá, zlín bych neměnila a jsem ráda, že jsem tehdy řekla, že chci to nej,i za tu nejdražší cenu, hlavně, když to vyššlo, ale každá z nás má jiný problém a potřebuje jinou metodu....
Rendi, na potvrzení/vylouení určitě běž... tak moooc bych ti přála překvapení...chjooooo ☹

richt
30. kvě 2010

Ahojky, mě bylo řečeno, že léky hradí pojišťovna a ty 3500 jsou jen za prodlouženou kultivaci, ICSI je pro nás prý zbytečné. Takže si myslím, že je to dobrá cena.
Rendas, je mi to moc líto, ale ještě není nic straceno.

ruda
30. kvě 2010

richt jojo to je super cena, ale i zlín nabízí hrazené léky nebo ty dražší, co si musíš platit sama...fajn, že ICSI není třeba, u nás bylo a pak se to sečte a je to pálka..

fiallinka
30. kvě 2010

@richt tím líp, že je to levné, ale budeš mít obyč. léky (což o to, ony nejsou horší, ale hůř se píchají) a samozřejmě to icsi je taky drahé jinak... každopádně přeju, aby to vyšlo... Je pravda, že mne zarazilo, že mi ve Zlíně ani levnější léky nenabídli, nicméně jinak jsem spokojená, na veškeré vyšetření nás poslali hned před ivf - asi hodně záleží na doktorovi i na tom, co ti je.

Rendas, chce se mi za tebe brečet... Pořád se ještě může stát zázrak, kdyby odcházelo jen jedno mimčo, ale chápu, že to moc dobře nevypadá. I na tom všem zlém je dobré, že se něco chytlo...

ruda
30. kvě 2010

mě nabíddl Horváth výběr léků, ty zadarmo jsou vyoccehormonální, píchá se vyšší dávka, více zatěžují organismus a vyrábí e z moči žen po přechodu a ty drahé v peru jou vyráběny genetickým inženýrstvím a nízkohormonální, bohužel ta cena...a ISCI 8 tisíc, my ho mít museli, lae vyplatilo se zainvestovat, jedině dobře, když je cena nízká, hlavně aby to klaplo!!!!pro mě byl už Zlín dost daleko, Olmik by byl stejně nemožný, RICHT, hlavně, ať to vyjd!!!!
Rendi deej zítra vědět, myslete na mě, jedu s Rudíčkem na kardiologii ☹

fiallinka
30. kvě 2010

@ruda mně to nenabídl, ale věděla jsem o nich, přesto jsem se nezeptalala... ani podruhé, to už jsem chtěla osvědčený postup. Ale vím, že existuje určitá studie, kdy při určitém typu protokolu mají ty "starší" léky vyšší úspěšnost než "nové", asi to s účinkem bude podobné...

aja8
30. kvě 2010

Rudy, tak to budeme držet pěstě i vám, ať vám to na kardiologie dobře dopadne..Rudík má nějaké problémy?

richt
30. kvě 2010

vůbec nevím co mi dají za léky, to je asi ještě daleko. To podle až výsledků. Ale psala jsem si z jednou co chodí taky do Olomouce a ta dostávala stejné léky co měla ve Zlíně, ale v Olomouci za ně nedoplácela narozdíl od Zlína tak nevím.Prý e to tím, že Olomouc je státní a tak ještě něco doplácí stát ( ale nevím jak to přesně je , abych nekecala). No každopádně uvidíme.
Ruda, já to mám asi 100 km, ale pořád to výjde levněji než ve Zlině. I to ISCI je levnější i když jen o 2 tisíce, ale kde to najdeš.