CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

rendas
1. čer 2010

Monas děkuju zas mi tečou slzy 😢

Holky a děkuju moc všem že jste mě podporovaly moc mi to pomohlo 😔

ruda
1. čer 2010

rendi, mám slzy na krajíčku, tak jsem Ti to přála, to je nespravedlivé....mooc je mi to líto, opravdu ☹
nevím, co poradit, sama bych si nevěděla rady, zase to přebolí a snad načerpáte síly / a finance/ na další boj, drž se a vybreč se, to aspoň trošičku pomůže a na ostatní kravky se úplněě vybodni a cizí zpáva je těm ostatním taky fuk, tobě by to taky bylo, ani by jsi to nečetla a taky vrátila na recepci, jsme tam všichni na jedné lodi, jak píšeš, kdo neprošel, nepochopí

monas007
1. čer 2010

rendas jak vypneš a budeš myslet na něco jiného tak se určitě nějaká mrštná spermijka zahryzne 😀 😀 vím, že je to teď těžké, ale už se těším až nám v létě napíšeš, že jsi přirozená těhule 😉 😉

rendas
1. čer 2010

jojo je to těžký...dva roky jsme jezdily do brna na obilňák, a tři roky do Zlína....většinou holky změní centrum ale já už nic měnit nechci...i když přemýšlala jsem nad tou Olomoucí jak tady píše Richt,ale to už máme jednou tak daleko jak Zlín,a když se to má povézt tak se to povede....kdyby nám aspon zbyli mrazáčci ale nikdy ☹ ☹ ted fakt nemám ani sílu a hlavně ty finance ☹ jenže už taky nejsme nejmaldší a roky letí ☹ řekla mi že ten nativ už stojí 13.000+každé vajíčko ICSI 1.000,-takže už se to na těch 20 taky vyšplhá ☹

fiallinka
1. čer 2010

@rendas Rendi, já vím, že se to teď lehce říká, ale odpočineš si, o prázdninách snad vysvitne aspoň to slunko, a třeba se to pak usadí a nějaké řešení se najde...

sarri
1. čer 2010

@rendas
Rendi, alespoň svitla naděje, že se už něco na chvilku chytlo. Jestli Tě ten věk nějak moc akutně netlačí, tak vysaď, zkus se zaměřit na nějakou svou zálibu, vyzkoušejte bylinky, užijte si léto, cestování, sluníčko...
A ještě jedno povzbuzení http://www.super.cz/clanek/39646-nadsena-celine... 😉

aja8
1. čer 2010

Ahojky Rendas, tak to je mi moc líto..nevím co napsat..pořád jsem tomu věřila..drž se..uvidíš, že čas to zahojí..musíš nabrat síly do dalšího boje..je to všechno opravdu nespravedlivé.. 😠

lukr
1. čer 2010

Rendas je mi ti hrozně líto,moc jsem Ti to přála,zvlášť když jsi psala,že manža nechce jít do dalšího pokusu. ☹ Ale neboj on určitě změní názor. 🙂 U nás je to trochu podobné,jestli to teď nevyjde,tak přítel chce taky pauzu.Ale já vím,že ho udolám. 😉
Jak se cítíš trochu vím,však u mně to bylo minulý pokus podobné Hcg 10,takže se tam prý chvíli držel. 😒 Teď to moc bolí,ale otřepeš se a půjdeš znovu do boje.Navíc my máme podobný spermiogram a v Praze mojemu řekl pan profesor,že ne aby si myslel,že si může beztrestně užívat,že by se mohl divit.Nezávisle na sobě řeklo víc doktorů,že se to může povést přirozeně,tak hlavu vzhůru. 😉 I ovulka se Ti může vrátit až si tělo odpočine od hormonů. 😉

ivus16
1. čer 2010

Rendas: mrzí mě že ti to nevyšlo, ale všechno bude o.k. uvidíš
já mám teď před sebou první pokus IVF, ale strašně se toho bojím, že to nevyjde. V práci mě taky vycházejí vstříc, ale stejně jsem tam jen do října, a šéfka chce abych tam do toho října vydržela, ale manžel chce co nejdřív. Stejně jsem si tak říkala, že si nejdřív nechám udělám tu laparku s hysteroskopii ať jsem si jistá, že je vše v pořádku a nic nebrání k umělému oplodnění.Jo taky jsem si volala na kopec, že se objednám, ale tento týden má p.mudr plno, tak snad příští týden. 😉 všechny zdravím

etra
1. čer 2010

Rendíku, dnes to bolí, zítra bude taky, ale přebolí to a určitě v sobě s manželem najdete sílu k dalším pokusům! Věřím ti! Jsi můj vzor, chystáme se také na prázdninový nativ. jak jsem psala dříve, věk je značný, peněz málo. Chtělo by to obráceně 🙂 Ale co nadělám. nejhůř mi bylo po prvním a ruhém IVF. Časem si člověk zvykne žít i s neúspěchem. I když stále doufám. Ne věřím, doufám. A celý rok šetřím, abych se o prázdninách rozšoupla na gyndě🙂 Držím ti pěstičky! I vám všem maminky současné i budoucí!

rendas
1. čer 2010

Holky moc všem děkuju,mám vás ráda,i když se známe jen takhle přes koníka 😉
Moc nám všem přeju,aby nám to vyšlo, i když ta cesta je někdy dlouhá 😔

monas007
1. čer 2010

rendas já jsem z toho pořád dost špatná !! je to na tom světě fakt nespravedlivé !! moc jsem tomu věřila a přála ti to !!

ruda
1. čer 2010

mám slzičky na krajíčku s každým neúspěchem, je mi to fakt líto..

richt
1. čer 2010

rendas, je mi to strašně moc líto. Vypadalo to tak dobře a nic. No snad se to už konečně povede. Podle toho co tu píšeš sis toho už prošla hodně.Moc držít pěsti ať to příště výjde.
Já jsem byla dnes na krev a posílala jsem ji do Olomouce. Tak jsem zvědavá co v ní zasse objeví.

ludmilamarie
2. čer 2010

RENDAS: "Nic není tak nesnadné jako najít vhodná slova pro velkou bolest."
To řekl nějaký moudrý strejda a má pravdu, jediné co tě snad může trošičku potěšit je soucit takového množství ženských, které ví co prožíváš. "Protože soucit nezmenšuje bolest, ale trochu ji oslazuje." Možná to s těmi citáty přeháním, ale ony dokáží říct srozumitelně a jasně co člověk cítí a neumí to pojmenovat.
Takže sbírej energii z nás, i ze všeho kráného co potkáváš, aby další krok, ať už bude jakýkoliv, byl pro tebe úlevou a řešením.
🙂 😉 😎 😀 😅 😵

tirtir
2. čer 2010

Ren je mi to moc líto ☹ ☹ ☹

h.jitka
2. čer 2010

Rendi, sice moc nepřispívám, ale chodím sem šmírovat, jak se daří. Tvoje zpráva mě zasáhla. Vím, jak ti je, taky už mám cosi za sebou. Jediné, co pomáhá na vyrovnání se s takovými neúspěchy je čas, a toho my máme sakra málo. Nicméně dokud se člověk vnitřně nesmíří s tím, že děti mít nikdy nebude, tak to bude zkoušet dál různými způsoby - s doktory, s různými homeopaty, léčiteli, astrology.... apod. Tak se drž holka.

h.jitka
2. čer 2010

Jinak jsem teď četla na seznamu, že voda z lesa ohrožuje Tomášov = kliniku!!!

ruda
2. čer 2010

snad jivoda neodnese 😒

rendas
2. čer 2010

Ahoj holky, všem děkuji za povzbuzení
a házím tabulečku
RUDA: snažení 3 roky, IUI neuspěch, IVF-ICSI pozit test, únor 2010-narození syna Rudolfa 3700gr,53cm

RENDAS:snažení 7 let,5*IUI,2*IVF-ICSI.1*Nativ,vše bez úspěchu,teď opět nativ - 18.5.2010 ET dvou prcků-biochoemické těhotenství

SILVIE13: v r.1997 a 1999 IVF-obě neúspěšné, v r.2003 IUI - pozitivní-Honzík 3160gr a 48cm, v r.2005-2010 5x IUI.negativní,
v 3/2010 - IVF-ICSI-bohužel negat., teď pauza

MONAS007:IUI-neúspěch, 1.IVF+ICSI - OPU 21.8. - ET 26.8. (DVĚ SLUNÍČKA-BLASTOCYSTY) - 14. DPET (9.9) potvrzeno z krve (4231 mlU/ml) - 21. DPET (16.9) (21 878 mlU/ml) na UTZ jedno sluníčko !! - 28. DPET (23.9.) na UTZ jedno sluníčko + krásné srdíčko, 6.5.2010 narození Martínka 2980 g a 49 cm

IVUŠ16 : přirozené snažení 1,5 roku ,1/2010 první navštěva CRM Zlín, 3/2010 nativ - neúspěšný, teď pauza

etra: 3 IVF - neúspěch, nějaké KETy - neúspěšné, chystáme se na nativ

lukr:snažení 3 roky,1/2010 plánované IUI nakonec IFI-neúspěšně,3/2010 IVF+ICSI-neúspěšně,5/2010 nativ-OPu zítra 21.5 a pak budu doufat

Aja8: 3 roky snažení, 4/2010 IVF+ICSI - neúspěšné

LUDMILAMARIE: 5 let snažení, endometrioza, 2 laparoskopie, resekce vaječníku, 3 inseminace, 1 umělé (3 embria) - výsledek RADEČEK (3,2 kg, 48 cm) - teď už mu rostou zuby :o)

ruda
2. čer 2010

Rendi děkovat nemusíš, to je samozdřejméé
Rudla má nové foto v albíčku...

monas007
3. čer 2010

tak vám do těch dalších bojů posílám fotečky našeho sluníčka. dneska jsou nám přesně 4 týdny a to už je přece důvod k oslavě 😀 😀

lukr
3. čer 2010

Monas pěkné fotky a super důvod k boji. 🙂

rendas
3. čer 2010

Monas 🙂 🙂 🙂

Lukr jak to s tebou vypadá?????myslím na tebe 😉

lukr
4. čer 2010

Zdar Rendas,dík.Já tentokrát nebudu testit,tak něco budu vědět až v pondělí,to jdu na krev.Krvácení ani špinění zatím nikde,já jsem zatím pokaždé šla na krev už při krvácení,tak možná dobré,zatím věřím. 🙂 Navíc od minule moc nevěřím na duchy,já ho měla i při hcg 8.5.
Už by to chtělo zas nějaké oživení,tak holky šup do akce. 😀

richt
5. čer 2010

Aji, mohla bys mi prosím tě napsat číslo na toho homeopata? Dík

aja8
5. čer 2010

Ahojky Richt, napsala jsem Ti do IP..
Monas, Martínek je krásný..
Lukr, držím pěstě..

tirtir
6. čer 2010

Ahoj holky taj je vidět že všechny využíváme krásného počasí 😀
Tak doufejme že nám vydrží co nejvíc, já vyrážím ven vždy až kolem 16.00 páč mám alergii a teď si všichni sečou zahrádky.
Jinak v zítra nás čeká další kontrola a první u mudr. Málková 3. patro--tak doufejme že dopadnem dobře, už se moc těím až uvidím našeho plaváčka 🙂
Holky Ahoj a užívejte sluníčka dokud to jde

walerinka
7. čer 2010

Ahoj holky, nás čeká dnes kontrola v rizikové poradně v KNTB, minule si mě tam nechali kvůli tlaku, ale upravili to takže mě pustili domů. Dnes jdu na KTG a UTZ tak jsem na maloška zvědavá. Doktorka mi řekla že mám jezdit na kontroly i s taškou, kdyby náhodou... 🙂 🙂

monas007
7. čer 2010

walerinka to chodíš určitě k dr. Grosmanové, že ?! je bezvadná !! koukám, že už to máš opravdu za pár, tak třeba už se bude Terezka nebo Martínek chystat mezi nás 😀 😀 máte vybrané úplně stejná jména jako my 😀 😀 tak držíme pěstičky a těšíme se na samé pozitivní zprávičky 🙂 🙂