• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

28. srpna 2017 
@ruda To je intrafolikulární inseminace,vybrané a upravené spermie se vpraví přímo do folikulů(dělá se to podobně jako opu).Napichují se 4 folikuly.Výhody jsou úspěšnost 15-20% a taky při horší pohyblivosti spermií.Nevýhody cena a dělá se to taky v narkóze.V česku se to prý moc nedělá,ale v zahraničí ano.
15. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukr já jsem došla na kopec přesně v 10.00,tak to jsme se tak nějak minuly,vzpomínám kdo tam tak odcházel :sweat_smile:
no já jsem právě reagovala málo tak mi zvýšila dávky injekcí a najednou to bylo taky moc tak mi nabídla ten nativ.....jenže ted už ta cena je tak vysoká :frowning2: a to IFI 3.700,- a narkoza 1.500,-a je tam větší šance..právě že mi máme spermíky pomalé :frowning2: ale množstevně jsme nadpůměr 146milionů :grinning: ale k čemu nám to je když je jen pár dobrých a ještě jsou pomalé :confounded: prostě holky nechcu to vzdát!!!!!ale nejsou prachy,tak chci zkusit aspoň toto :pensive:
no a právě že o tom nikde nic nepíšou :pensive: lukr a vy máte jakou pohyblivost spermíků????já manžu dopuju,trošku je to lepší ale fakt jen trošku,spíš se zvýšil počet,než pohyblivost a morfologie(tu jsme ted měli 13%)což je taky o ničom a pohyblivost jen 10% :cry: a čtyři folíci není to moc?????????
15. čer 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě jsem začla brát utorgestan,aby mě vůbec došla mrcha a začla jsem špinit a bolí mě břicho :cry: holky to je furt něco :zipper_mouth:
15. čer 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
rendi pokud e pamatuju, my\ měli u rudíky pohyb 10% a morfo 19%, počet jak kdy, u rudli zrovna nejmenší, to jste dobří přes sto..oni se dobré mršky najdou....buď ráda za 4 folíky, na každé starně dva..to je hezké ne?
15. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a IFI zní dobře, myslím rendi , že by to mohlo být ono to pravé ořechovééé
15. čer 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda rudi já myslela jak píše lukr,že se napichují 4 folíci,že se mi to zdá hodně.....no jsem na to zvědavá jak to vše dopadne :pensive:
15. čer 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan Rendi, čtu to od zadu, pak mi to došlo... :wink:
15. čer 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rendas S těma spermiema jsme na tom podobně.Minule se můj dokonce na to ptal embriložky a ta mu řekla,že ty výsledky jsou hodně ovlivněné embriologem,který to počítá.Ta pohyblivost je hodně relativní pojem. :wink:
Asi se napichují 4,protože se nedá zaručit,že ve všech je vajíčko.Doktor tvrdil,že se ještě z této metody nestalo,že by to bylo víc než dvojky.To by Ti asi nevadilo :grinning:
15. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíček váží 6950 a měří 65,5 a dnes má 4 měsíce :slight_smile:
16. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi, tak to je Rudíček už pořádný chlapisko. Neskutečně to letí. My máme za 2 dny 8 měsíců - no, už to nejsou žádná miminka :frowning2:
16. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarri ale jsou to kočky kráááááásnýý :grinning:

@ruda tak to už se prcek pěkně pronese!!!!!!!! :grinning:
16. čer 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nezlobte se že Vám sem lezu, ale chtěla jsem se zeptat jak probíhá IUI ve Zlíně. Díky
16. čer 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil vítej mezi náma "zlíňačkama" :wink:
záleží co tě zajímá....tak 2-3.den měsíčků jedeš na kopec a začneš se stimulací,záleží co je u vás za problém-tak bud clostilbegyt a injekce,nebo jen injekce a potom tě čeká ultrazvuk jak folíci rostou,pak asi ještě jeden a když mají správnou velikost píchneš si pregnyl na uvolnění vajíček,pak v den inseminace s partnerem dát spermíky a šup na inseminaci...chvilku si poležíš a pak 14 dní čekáš :wink:
16. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rendas díky, u mě je vše dobrý akorát partner má horší sperma a jaká je asi úspěšnost? povedlo se to některé z Vás?
16. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil myslím že se píše 10-15% úspěšnost :unamused: zkus se podívat na dřívější příspěvky,myslím že jsme tady teď holky spíš už IVF-ky :pensive:
16. čer 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rendas takže žádný velký zázrak :unamused: tak uvidíme a ještě jsem slyšela o minimálce, že je šetrnější než IVF, ale taky samozřejmě i míň vajíček a cca nakolik vyjde IVF, promiňte za dotazy, ale chci se dostat trošku do obrazu
16. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil podívej se na jejich stránky,jsou tam napsané ceny...šetrnější by měl být nativní cyklus,ale jeho cena už se taky vyšplhá vysoko :frowning2: jinak záleží co u IVF budeš všechno mít ale počítej tak kolem 23.000,-léky,ICSI,prodloužená kultivace.....popřípadě ještě zamražení embryjek....je to prostě hrůůůůza :frowning2: ale pokud není spermiogram nějak moc špatný,zkuste určo IUI :wink:
16. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil pokud máte spermie na iui, určitě to párkrát zkus, ať do sebe nerveš hormony hned od začátku... jinak nativ je ve Zlíně teď už docela drahý a vzhledem k úspěšnosti bych se třeba já přikláněla nejdřív případně k jednomu pokusu ivf (je šance i na mražáčky, čili na další pokus) a pak třeba nativ...
16. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fiallinka uvidíme asi zkusíme první IUI a pak se uvidí, IUI musí taky schválit pojišťovna? a mimochodem gratulace ke dvojčátkům :dizzy_face:
17. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil díky :slight_smile:, s tím iui nevím, jestli se schvaluje... ale určitě bych to párkrát zkusila, ta úspěšnost je malá, ale zase je to "skoro" :slight_smile: přirozené...
17. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
iui se taky schvluje
17. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky konečně jsem se dostala k počítači, 9.6.2010 se nám císařským řezem narodil syn Martin. Sice nastaly nějaké komplikace, ale už je to všechno za náma a maličký je moc hodný. Měřil 47cm a vážil 2980g.
17. čer 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@walerinka moooooooooooc gratulujeme a přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka ... :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda tak to už jste teda pěkní cvalíci :grinning: :grinning: my jdeme v pondělí na kyčle a zrovna i na kontrolu k paní doktorce, tak uvidíme jak jsme zase povyrostli a přibrali :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
letí to mončo už jste měli měsíc... :slight_smile:
17. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ruda jj, včera jsme měli už 6. týdnů :grinning: :grinning:
18. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my jsme včera taky byli na kopci, tak jsem se rozhodla a jdu na tu laparoskopii. 23.7. mě budou operovat, tož mám z toho trochu strach, ale snad to aspon dobře dopadne bude tam "vevnitř" všechno O.K. No a stimulovat asi až v září, už aby to bylo, už se dlouho nic nedělo. :wink:
18. čer 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky..
Ivuš a kam jdeš na tu laparoskopii?..mě totiž čeká taky..ale ještě jsem se nebyla na kopci domluvit..
18. čer 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aja8 no tak paní mudr mě objednala do Zlína na Atlas, budou mě to dělat v pátek tak doufám, že v sobotu pofrčím domů, i když nevím. Jdeš taky poprvé nebo už jsi na tom byla??
Chci si to udělat jen z toho důvodu abych si byla jistá, že mě nic nebráni jít do IVF.
18. čer 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivuš na atlase jsem byla max. spokojená, jsou tam moc hodní, ve čtvrtek příjem, výkon v pátek v sobotu domů, týden PN
19. čer 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek