CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

lukr
22. črc 2010

@rendas přeji ať jde vše v pohodě,pěknou úrodičku a hlavně hodně štěstí. 🙂

h.jitka
25. črc 2010

@pitrisek26 vůbec ničeho se nemusíš bát. Napoprvé je to konzultace, pak se budete domlouvat dál. Záleží, jak dlouho se snažíte, proč to nejde, jestli jsi už absolvovala nějaká vyšetření, např. laparoskopii... a dle toho se budete domlouvat na dalším postupu. Jsou to profíci. 🙂

ivus16
26. črc 2010

Ahojte holky tak já teď doma odpočívám po páteční laparoskopii (měla jsem z toho strach, ale dalo se to vydržet). Jinak vše je v pořádku, jen pravý vejicovod neprůchodný, ale to už jsem věděla i před tím. Takže žádný zákrok jsem nepodstoupila.Byli tam všichni moc hodní, hlavně paní doktorka co nás propouštěla byla skvělá.

rendas
26. črc 2010

@ivus16 tak to jsi brzičko doma,hlavně že je to v pořádku 😉

Myslím na fialinku a doufám že to dobře dopadlo, a na monase jestli je už doma z nemocnice....holky držte se!!!!

@lukr děkujuuuuu

Holky tak já píchám a ve čtvrtek jedu na kopec na kontrolu...Křenek je tam sám tak jsem objednaná až před 4 hodinou..tak doufám že tam "něco" bude.......břicho bolí tak snad joooo 🙂

pitrisek26 jak píše jita vůbec se nemusíš bát 😉

Mějte se 🙂

fiallinka
26. črc 2010

ahoj holky, já jsem doma a jsem zatím bez problémů, tak pokračujte v držení palců...

evatk
26. črc 2010

@fiallinka myslela jsem na tebe a palce držím všechny co mám

lilisa
30. črc 2010

ahoj holky, budete některá stimulkovat v srpnu? 😉 Jinak držím všem moc palečky 😉

ruda
2. srp 2010

ahojky holky, Rendi držím mooc palce, Mončo, jak je? a co Fialka? jak to dopadlo???

h.jitka
2. srp 2010

@ruda fiallinka je v pohodě, akorát není momentálně na internetu. Samozřejmě se hlídá a má pořád obavy, ale vypadá to dobře.

ruda
2. srp 2010

díky jity za info a je jako po zákroku?a dobře to dopadlo?

lilisa
7. srp 2010

Zdravím holky, jakpak se máte? Rendas: už máš broučky u sebe? 😉

fiallinka
7. srp 2010

Ahoj holky, já se hlásím, po zákroku už mám 17 dní a vše je zatím ok, snad to tak vydrží...

ruda
7. srp 2010

filsko to je supéér, uvidíš, už bude jen a jen dobře a dělali ti to přes břicho, klasicky? a jak jizva, drží? mooc na tebe myslím....drž se!!!!
a jak ty Rendi?

ruda
9. srp 2010

moooc velká omluva, to jsem se upsala, myslela jsem samo FIALKO..ne filsko

fiallinka
9. srp 2010

@ruda rudi, oni ti píchnou jen injekci jako při amniocentéze a miminu přestane bít srdíčko...ale to je všechno, pořád ho mám v břichu, jen se zmenší, zapouzdří, vysuší se plodovka...odejde až při porodu - jinak to při redukcích nejde, přišla bych i o to druhé.

V albu mám fotku holky, která se prostě nechce fotit 🙂

ruda
9. srp 2010

aha fialko,,,
teda té se vážně nechcceeeee, máte se nechat překvaput, Rudík taky nechtěl, na tři pokusy a nic moc...foto máme ale taky asi tak nějak...

lilisa
10. srp 2010

Zdravím holky, chci se zeptat, MS mám dostat v pondělí příští týden, co když ji dostanu o víkendu? 😖 nemáte zkušenost?
Rendi: jakpak se máš?

monas007
10. srp 2010

@fiallinka tak koukám, že zákrok už máš za sebou. snad už bude všechno v pořádku ! drž se 😉
@ruda už jen dokrmuji vlastním odstřkaným mlíčkem, Nutrilon už nepoužíváme docela dlouho 🙂 jen včera jsem byla na kontrole a doktorovi se to pořád nezdá, tak mě dneska poslal na krev a zítra další kontrola ! jsem z toho špatná, ale Marťas je statečný a pořád bojuje. váýí 5650 g a měří 60 cm 😀 takže cvalda 😀 😀 nato, že mi po poslední kontrole která byla 12.7. (4690g) do soboty 17.7 shodil 300 g, tak to rychle dohnal a ještě nabral i něco navíc 🙂 🙂 jinak v noci mi sponká 12 hodin takže odtříkávám jak blázen a aspoň máme zásoby přes den na ohřev 😀

monas007
10. srp 2010

@rendas doufám a přeji Ti ať to tentokrát už konečně dopadne 😀

a koukám, že těch bojovnic je tady teď dost 🙂 🙂

ivus16
11. srp 2010

jj je nás dost co pořád bojujem, já zítra razím na kopec a konečně se pohnem trochu dopředu, teď jsem skoro víc jak čtvrt roku stála na mrtvém bodě. Mám za sebou laparku tak hurá do stimulace, ale podle výpočtů až v září, tak mě držte palce. Mám dnes náladu pod psa, pořád je někdo v mém okolí těhotný a já pořád nic ach jo ☹

monas007
11. srp 2010

@ruda tak mám znovu ATB, tentokrát augmentin 1g tak snad už se to zlepší 🙂

rendas
12. srp 2010

Ahooooj holky,moc vás všechny zdravím 😉 včera jsem vám psala takový román pak jsem cosi blbě zmáčkla a bylo po románu 😅 děkuju všem že na mě myslíte....něměla jsem jaksi sílu sem ani psát....takže po kontrole u Křenka mi řekl že po injekcích krásná reakce asi 30 folíků(ideál na ivf),jenže na tem prostě nejsou peníze,tak jsem byla na té metodě IFI.v pondělí před týdnem mi to už dělala Slováková.ale už tam jsem měla slzavé údolí,spermiogram opět nic moc/i když můj přestal kouřit,na pivko jen občas,plnou hrstku vitamínů)a žádné zlepšení.....napíchla mi jen 3 folíky na čtrvrý už nebyly spermíky ☹ no a pak mi mudr řekla že at se připravím na velké bolesti břicha a asi hyperstimulák...no a taky že jo...bylo to fakt hrozný....takže jsem pila několik litrů denně,mléčné výrobky.....první den to jsem ani nemohla chodit a čtvrtý den se mi nafouklo břich jak přde porodem...v sobotu šílený křeče....no prostě jsem si užila a říkám už nikdy více 😢 měla jsem dovolenou ale už jsem šla do práce,kde mě čekalo s jednou kolegyní velkou pi....hádky atd....no prostě holky nejím nespím,průjem,břichabol...místo abych byla v klidu tak toto....můžu já holky vůbec někdy otěhotnět 😢 já jsem takový stresmen co si strašně všechno bere....dneska jsem 10.den,včera už jsem začla trošku špinit,tak nevím....slíbila jsem si že nebudu dělat testy,stejně jsem to dneska nevydržela,i když vím že je brzo...no duch tam sice naskočil ale až tak za půl hodiny 😔 i prsa mě pořád trochu bolí,ale z toho špinění jsem zoufalá a začínám to opět vzdávat ☹ v pondělí jedu na kopec....holky já už bych si to tak přála,hned bych šla z práce do pryč.....holky děkuju že se můžu vykecat 😔

ruda
12. srp 2010

🙂 Rendi ahojky, no hele já bych byla být tebou zatím teda šťastná, hyperstimulák je často u těhu... měla jsem taky, vypouštěli mi to břicho/bez narkozy, bo anesteziolog uuž byl doma a nadvakrát...ale nic tak děsného to nebylo,pak byl konečně trošku úleva../ hodně pij a jez bílkoviny, maso, jogurty... a špinila jsem celé tři měsíce, a kuk na Rudlu, držím palce a duch je dobrýý
Monči snad to povolí,

monas007
12. srp 2010

@rendas jak píše ruda u hyperstimuláku jsou většinou všechny těhu 😀 tak potichu držíme i s Martínkem pěstičky 😉
@ruda tak jestli tohle někdy skončí ... po kojení musím prsa stahovat a musím říct, že jsou pak taková tvrdší a pěknější 😀 ale výsledný efekt zatím žádný 😠 ale ještě je brzy, tak uvidíme. jinak jsem změnila gynekologa, protože tomu mojemu bych už nevěřila ani nos mezi očima 😀 pak se ještě ozvu, teď to tady datluju s Marťáskem na rukou. v pondělí dostal očkování a prý bude docela ospalý ! tak u nás přesně opačný efekt a celý den je na nohách, teda zatím spíš zadečku 😀 ale je to šikula, jak bude chvilka vložím nějaké to foto našeho chlapáka 🙂

richt
12. srp 2010

@rendas - čitě to bude dobré a už jen proto co sis vytrpěla z toho něco bude.Držím pěsti a v pondělí na tebe budu myslet.

ruda
12. srp 2010

Martínkovi vše nej ke třem měsícům

rendas
12. srp 2010

Holky děkuju moc 🙂
No abych vám pravdu řekla ještě ten můj příběh není celý...asi tak dny po výkonu pálení jak blázen,takže já prosím k tomu všemu mám zřejmě kvasinku,)doufám že ne jinou potvoru)takže auauauau a bojím se něco vzít tak trpím a počkám do pondělka.... 😔 no nemám já to veselé 😀 nebo spíš 😠

fiallinka
12. srp 2010

@rendas hej ty, duch i za půl hodiny je nadějný, protože nezapomeń, že se nejedná o ivf, kde by desátý den mělo už být něco vidět... tohle je podobné normálnímu procesu 🙂, oplodněné vajíčko musí nějdřív doputovat do dělohy a to mu pár dní trvá, u někoho je to dýl... já chci vidět ještě další test 🙂, co ty na to?

Držím palce!

ruda
12. srp 2010

souhlas s fialkou 🙂 a kvasnice se zvládnou i v těhu 😀

richt
12. srp 2010

@rendas - co vlastně znamená metoda IFI, to je něco jako IUI? Tenhle pojem jsem ještě neslyšela. Mě v poslední době stále pobolívá pravý vaječník tak jen doufám, že to nebude nic vážného.