• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

8. listopadu 2016 
@kamcatkakoc já si u toho docela dobře pokecala se sestřičkou :grinning: je dobré se uvolnit a vůbec na to nemyslet, zbytečně se nestresovat, všem se nám to jednou podaří :wink:
8. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi Přesně tak,na každou to jednou čeká :sweat_smile: Tím nic neuspěcháme,když se budeme nervovat a stresovat....a kdy jdete na kontrolní ultrazvuk?
8. únor 2011 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamcatkakoc my sme objednaní na krev 21.2. na IUI sem byla 4.2, ale pokud to do neděle nedostanu ( utroš mě zkracuje cykly) tak zkusím v pondělí testík a uvidím
8. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
clloi:taky jsem slyšela,že se to někomu po laparce podaří,no uvidíme :wink: tak držím palce,ať už se mrcha neobjeví a ať vám to vyjde!!!
já jdu k dr zítra,tak uvidíme,na čem se domluvíme.
pěkný večer!!!
8. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hezký večer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2011 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi Tak mod držím pěsti,ať přinesou štěstí ve // :slight_smile:
9. únor 2011 v 06:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jsou nějaké příznaky, když mám cystu? Poznám to na sobě?Menzes stále nikde, tak opravdu myslím, že je to cysta. Poznám to já nějak? Sem hrozně nervozní. K doktorovi jdu až v pátek.
9. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@clloi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Snad to vyjde !!! Měla jsi po těch injekcích návaly horka ??? To je děs, co se se mnou děje :unamused: , ty hormony se mnou cvičí !!!
9. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamcatkakoc až budeš těhotná, tak s tebou budou hormony lomcovat mnohem víc :o)
9. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak na to už se těším :wink: :wink: :wink:
9. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamcatkakoc fandím ti :o)
9. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamcatkakoc na každého to působí jinak :grinning: hlavně, že to zabere :wink: :wink:
9. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek vůbec ji nemusíš cítit. Nebo naopak se může cysta projevit pícháním v podbřišku na straně u vaječníku. A pochopitelně je příznakem zpoždění MS. Každopádně nic takto nevyšpekuluješ. :wink:
9. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile: tak jsem včera zvládla první píchnutí :wink: musím říct,že to opravdu nic není a bála jsem se toho zbytečně....takže koho to čeká a má strach - nemusí, je to fakt pohoda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. únor 2011 v 06:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak je to v pytli! Začlo se jakoby píchat na vaječníkách- buď na jedné straně, potom zase na druhé. Takže je to fakt cysta. Ach jo. Už zítra se to dozvím od Mudr! :o(
10. únor 2011 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
11. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Byla sem dneska u lékaře. Těhotná nejsem, cysta to taky není. Mám zvětšenou ( nebo mám jí mám dost) sliznice. Dostala sem pichaneček na vyvolání menzesu, do 14dní bych to měla dostat, ale čekám to tak za 3dny ( už sem pichanec na vyvolání kdysi měla). Byli mi dneska strašně špatně od žaludku, úplně na zvracení. Takže čekám.
11. únor 2011 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
11. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek je to sice blbé, ale pořád je dobře, že nemáš tu cystu. Tak hlavu vzhůru. :slight_smile:
13. únor 2011 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nedá se nic dělat. Menzes ještě po injekci nedorazil, tak snad dorazí brzo.
13. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek hlavne, ze to neni cysta, porad ta lepsi varianta, i kdyz ne ta nejlepsi ;)
13. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,pro ty,kteří si mě pamatují.30.12 se nám narodila dcerka Kristýnka.Je to sice malý drobeček,vážila jen2250g. a měřila 45cm.,ale naštěsí v pořádku.Všem držím pěsti,aby se taky dočkaly. :wink: :wink: :wink:
16. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukr gratuluju!!! :dizzy_face: Mela se teda narodit toho 11.2.? jestli to dobre chapu...
16. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukr ahooooj moc moc velká gratulace a neboj ona to dožene :wink: :wink: :wink:
16. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukr velká gratulace :dizzy_face: ať vám malá roste do krásy :grinning:
16. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukr gratuluju MOC... a cože se narodila tak brzo, potvůrka malá?
16. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukr ale jinak ti drobci mají strašně rychlou tendenci to dohánět, Kája je proti ní s 2,65 obr (ale očividně se narodila o kus později), ale malá byla taky a kuk na tety:
16. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukr skvěléé, moooc gratuluju..
Rudík dneska slaví rok :slight_smile:
@fiallinka to jsou krásní miláčci...hodně zdraví
Všem snažilkám sílu bojovat a pozitivní testíky!!!
16. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ruda rok, to ani není možné..... pošli mu od tety pusu :slight_smile:
16. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@fiallinka Rudíček děkuje :astonished:
16. únor 2011 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek