• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

8. listopadu 2016 
hanulka: řeknu ti, že to moc lepší není - sice nemám už tak velké křeče a bolesti, ale břicho mám fakt strašně veliké a nafouklé... a jsem strašně zvědavá, co mi ve čtvrtek na kontrole MUDr. řekne...
Jestli je to ten MUDr. z UH, co o něm holky mluvily, tak si ho strašně chválily...
2. bře 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, taky se mi občas podaří trochu zabloudit, ale co aspon si více zajezdíme :grinning: , ale tedˇ mi můj manža koupil navigaci, tak snad všude trefím na poprvé :wink: .
Fiallinko, tak hlavně že mimi roste, musí to být vážně dost nepříjemné :unamused: , snad se to brzy spraví a Ty si budeš užívat svého těhu.

Tak doufám, že když tam bude ten nový doktor půjde to trošku rychleji, někdy je to dost zpožděný :wink:
2. bře 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fiallinko, kdy bude první ultrazvuk, abychom se mohly těšit na příjemné zprávičky? :slight_smile:

Hanulko, tak dej pak zítra vědět, jak budeš pokračovat a kdy začínáš stimulovat :wink:
2. bře 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky určitě vám zítra dám vědět jako první, jak jsme dopadli :wink: to jsem ráda, že ho chválí i ostatní holky :slight_smile: mě je moc sympatický i mé drahé polovičce, byl z něho nanšený, jak nám to hezky všechno vysvětlil :slight_smile: asi to bude ten z UH,protože, kdyby byl ve Zlíně dýl určitě by byl na jejich stránkách, ale není tam ještě napsaný, holky už se nemůžu dočkat zítřku, hlavně ať je vše v pořádku.Jdu uklízet mám toho ještě dost :unamused: už od rána gruntuju ať pak 9 měsíců nemusím nic dělat :grinning:
2. bře 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jaká Hanulko, jak jsi dopadla? Nenapínej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nunco, tak jsem tady :slight_smile: takže spermio dopadlo ukázkově, doktor říkal, že takové už dlouho neviděl a nabídl mu dokonce, jestli nechce darovat :grinning: nevím jestli je to tím, že je poměrně mladý, ale taky oba zobáme eregmu na zlepšení kvality spermií a vajíček :wink: ode mě tam měli hormonální profil, ten je naprosto v pořádku, ještě ale přijdou do tří týdnů výsledky z imunologie(pohl choroby,infekce...)tak to snad taky dopadne takhle ukázkově :grinning: dneska doktor sepíše žádost na pojišťovnu, takže kolem 25. mám volat jestli je to už schválené a jsou v pořádku výsledky z imunologie a jestli ano v co doufám :slight_smile: tak začínám stimulovatkoncem Března začátkem Dubna, tak mi to tak akorát vychází, 2den cyklu, takže je to krátký protokol jestli se nepletu, z toho jak jsem byla nadšená, tak jsem se ho i zapomněla zeptat jak funguje ten krátký a dlouhý.Jo a ještě mi dělal ultrazvuk a ten, že byl taky v pořádku, teď už se jen modlím ať dopadne imunologie dobře, ale já myslím, že jo protože, jak jsem byla u mojeho gyn. Dr. tak mi dělal ještě stěry na chlamidie atd. a vše bylo v pořádku.Já už se tak těším :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jak se tady všechny máte?Fialinko, doufám, že hyperstimulák pomalu odeznívá a mimísek se krásně vyvíjí :wink:
Nunco, tak teď už nás tu musíš potěšit, že ta tvoje operace dopadla v pořádku a šup na to :wink: už se ti to taky pomalu krátí a já na tebe budu mocinky moc myslet :wink: :slight_smile:
3. bře 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko: jste dokonalí a vzorní, teď už jen vydržet do těhu testíku!!! Ale neboj, oni to tam umí :grinning: a podaří se.
A OHHS pořád trvá... a strašně se nemůžu dočkat čtvrtka, už tam snad něco bude vidět...
3. bře 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to se máš, že už si třeba ve čtvrtek poneseš domů fotečku smalinkou černou tečkou :slight_smile: :wink: no prozatím jsme ukázkoví, tak snad i ta imunologie dopadne v pořádku a budu jen čekat ne těhu test :slight_smile: tak se pěkně opatruj a ať co nejdříve odejde ten hyperstimulák :wink:
3. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, tak moc gratuluju ke skvělým výsledkům, jen tak dále :wink: :wink: . Držení pěstiček budu potřebovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale doufám, že to dobře dopadne :wink: . Já myslím, že s takovými výsledky jsou opravdu velké šance, že se zadaří hned na poprvé :wink: .

Fiallinko, tak budu na čtvrtek moc držet pěstičky, atˇ je tam krásně vidět mimi (-sci), ale určitě to bude nádherné, až ho (je) poprvé uvidíš :sweat_smile:
3. bře 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, a myslíš, že by mi, Hanulko, ta Eregma pomohla taky po té operaci jako příprava na to IVF-ko?
3. bře 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si tedˇ o tom přečetla na netu, ale nevím, beru totiž Metformin na snižování hladiny testosteronu a Eregma ji zvyšuje (prý), tak nevím, ale pro mě asi vhodná nebude, že? :unamused:
3. bře 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Nunco, no snad nám to půjde vše dobře jako do teď.Jo a s tou eregmou se zkus poradit s doktorem oni určitě řekne, jinak nám říkal, že je to dobré a někde ji i doporučují, četla jsem o ní docela dost a samá pozitiva:zlepšení spermia,menší únava,taky tam psala holka, že se snažili a jak začli zobat eregmu, tak otěhotněla.Myslím, že na tom určitě něco bude,takže ji nadále papám a třeba mi pomůže ke kvalitním vajíčkům :slight_smile: no a pak se zeptám dr. jestli ji mám vysadit, aby to nemělo vliv na těhotenství, ale myslím si že ne je to jen doplněk stravy, takže určitě doporučuji :wink:
3. bře 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, díky, určitě se na to zeptám, protože bych chtěla být v pohodě a mít pocit, že jsem opravdu udělala všechno a třeba se lepší dají dohromady ty hormony a vaječníky po té injekci :wink:
3. bře 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nunco, to určutě a já samou starostlivostí o sebe už nevím co bych pro sebe udělala :grinning: beru eregmu to mi doufám pomůže k co nejvíce kvalitním vajíčkům, ven se oblíkám až moc, abych nenastydla, dodržuji intimní hygienu jím zdravě jak nikdy jindy, asi to moc žeru, ale chci být fakt fit na IVF a říct si, že z mé strany jsem pro to udělala co se dalo, tak teď se už jen moc modlím ať je ta imunologie v pořádku :slight_smile: moc ti přeju ať se tvoje tělíčko pak rychle zpamatuje a můžeš na to hupsnout a hned po mě tady zdělit dvě//určitě nám to vyjde uvidíš :wink: :slight_smile: a pak už si budeme jen odpočítávat dny do termínu :wink: už nás tu moc není viď, všechny těhu nás tu opouští, takže my to tu musíme taky zdárně ukončit
:wink: :slight_smile:
A jakpak se máte všechny ostatní naše těhulky Fialinko, Lentilko....?
4. bře 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pořád je to stejné, i když už asi trošku lepší...
Jo, já jsem teda skoro 3/4 roku v kuse před ivf cvičila Mojžíšovou, sice já jsem byla v pořádku, ale ono to může pomoc i lepšímu úspěchu při ivf... holky, já věřím, že vám to napoprvé vyjde, ale kdyby náhodou ne, tak o tom třeba můžete uvažovat, ale nejlepší je to pro ty, které mají ještě nějaké jiné problémy, nebo problémy se zádama apod.
4. bře 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se mám pořád stejně...jídlo mi moc nejde, ale jinak už je to takové lepší...zítra jdu k dr. tak snad tam něco uvidí :confounded: bojim bojim
4. bře 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fialinko o té mojžíšově jsem četla, ale myslím, že u mě by to nemělo žádnou cenu s tím začínat, když už mě čeká IVF.Je to spíše na delší dobu, aby to mělo účinek viď?Jinak podle všeho je u mě vše v pořádku, čekám už jen na tu imunologii, tak snad to bude úspěšné i tak.Jinak já mám trochu problémy se zádama a i kvůli tomu jsem přestala dělat servírku, protože tahání těžkých beden a podobně by mi fakt na zdraví nepřidaly a tak si mě už nějakou dobu hýčká můj doma :grinning: teď už záda nebolí, jen když opravdu dělám těžkou práci :sweat_smile: a kampak jsi chodila cvičit já si totiž našla ty cviky na internetu, tak jsem si říkala, že bych třeba cvičila doma aspoň tu chvilku :slight_smile:
4. bře 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka: ne, to vůbec nezačínej teď, protože ono se prvních pár měsíců cvičení raději nemá otěhotnět, mohlo by tam být zvýšené riziko potratu - a navíc se nedoporučuje cvičit bez dohledu fyzioterapeuta, protože důležité je hodně to, že on ti tělo občas dá do pořádku :slight_smile:
lentil: ještě do Zlína nebo už ke svému? Kdy se vlastně ve Zlíně "končí"?
4. bře 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fialinka: já chodím ke svému dr. od začátku těhotenství. poslali mě tam už na těhotenský test z krve, takže nevím...myslím že holky psaly něco o tom, že až je vidět srdíčko tak tě odvelej zpátky ke svému dr., ale fakt nevím...
4. bře 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filinko, věřím v to, že mi to klapne i bez toho cvičení, ale kdybych o tom věděla dřív, tak bych cvičila.Dr. říkal, že věří, že se nám to uchytí, že jsme mladí a zatím všechny výsledku v pořádku, tak snad bude i ten zbytek imunologie a že se máme připravit, že by to mohly být i dvojčátka :slight_smile: :wink: byl by to asi fičák, ale určitě by jsme to brali všema deseti :grinning: byla by to dvojnásobná radost :grinning:
Nunco, tak se ti to pomalu krátí :wink: pořád na tebe myslím a´t to máš už úspěšně za sebou :wink:
5. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem skončila, když byly na ultrazvuku vidět srdíčka :slight_smile:
5. bře 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé juliet zdravím tě, jakpak se vede tvojím mimískům? :slight_smile:
5. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, včera jsem neměla vůbec čas sem mrknout, prostě to předoprační vyšetření no :unamused: rentgen, EKG, výsledky odběrů (tam jsem měla lehce zvýšené INR a Quick- prostě srážlivost, tak je možné, že budu dostávat nějaké léky po operaci :unamused: ), ale jinak pohoda, nějak nešílím, taky si říkám aspon bude více klidu na učení, tak se zásobím knížkami sebou, abych nezahálela :wink: :wink: .

Hanulko, jasně že to vyjde, musí, ne?? :wink: :wink:

Tedˇ už jenom čekám na neděli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nunca: budeme na tebe myslet, ať to dobře dopadne
jinak já jedu do Zlína zítra, tak uvidíme...
5. bře 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nunci tobě taky vyjde, uvidíš :wink: brzo po té operaci budeš jako rybička :wink: a pak už si budeme jen referovat, jak je nám zle :wink: :grinning:
5. bře 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, určitě!!!!!! :wink: :wink:

Fiallinko, moc držím pěstičky na zítřek, ale dopadne to dobře a zítra tam budou dvě :slight_smile: :slight_smile: , jenom dej zítra vědět, atˇ můžeme blahopřát :wink:
5. bře 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, zítra se na ně jdu kouknout na ultrazvuk, doufám, že jim nic nechybí :slight_smile:
5. bře 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juliet a fialinko na zítra vám budu držet pěstičky ať je vše v pořádku :wink: tak dejte zítra vědět jak jste dopadly :wink: :slight_smile:
5. bře 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fialinka, taky na tebe dnes myslím :slight_smile:
6. bře 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Juliet, tak jaká byla dnes prohlídka, teda jestli ji už máš za sebou?
6. bře 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek