CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

m_artasek
20. led 2013

@kolino Ahojky, moc na Tebe myslím, aby Vám to vyšlo. Výsledky z genetiky zatím nemáme, něco nám našli, takže mi pan doktor volal a ve středu jedeme do Brna, aby nám řekl co a jak. Říkal, že to s mými problémy souviset může a nemusí, tak jsem zvědavá. Drž se a moooooc držím palce, ať Vám to vyjde. 🙂

kolino
20. led 2013

@m_artasek Jé děkuji za podporu ,si moc hodná!
Teda ,i když je to smutné, že až teď na to přišli ,že je něco špatně, ale aspoň se našla příčina kde je chyba a pak už to půjde jako po másle!! najde se určitě léčba ,dají vás dokupy a pak se budeme spolu kulatit! :-* tak se opatruj a pak dej vědět jak jste dopadli. 🙂

renda12
20. led 2013

@kolino Ahojda,náhodou jsem došla na tyto stránky a zrovinka si pročítám Vaše příspěvky.já s manželem chodíme taky do zlína k doktoru Kovalčíkovi a nemůžem si ho vynachválit.sice máme 3x neúspěch v IUI ,ale nějak nato momentálně nmyslíme a v březnu půjdem na IVF bude to 7měsících pauz tak to třeba vájde jinak já brala taky ten Clostal...a u mě vždy zabral manžel má trochu problémy s výsledkem sp.,ale to se dá čekat má oslabenou iminutu.jinak na jednání zaměstanců si také nedá stěžovat doktor Kovalčík je super .a at vám to výjde ten první pokus🙂 🙂

kolino
20. led 2013

@renda12 ahojky, tak to máme stejného doktora 🙂 je to fajn člověk!
Jaktože jste měli teď takovou dlouhou pauzu? Máte docela dost podobný problém jako my...já v poho partner špatné spermio, ale na odběr na IUI byl dobrý, což jsme byli velmi mile překvapení!
Jak dlouho navštěvujete car?

kolino
20. led 2013

Holky,
prosím Vás bral někdo s Vás po IUI tyto léky? Anopyrin 100mg, Prednison 5 a utrogestan.....utrogestan chápu ,ale ty dva druhy léku nechápu, a v příbalovém letáku není napsáno o těhu...teda je ,že v těhu se nesmí užívat.

harley26
20. led 2013

@kolino jj, ja je brala taky, neboj. uz nevim jak presne to bylo, ale jeden ma neco spolecneho s redenim krve a ten druhy s tvorenim protilatek - aby telo nevypuzovalo pri zahnizdovani vajicko, vis. Bud rada, zes to preventivne dostala.

kolino
20. led 2013

@harley26 🙂 děkuji moc za rychlou odpověď....mám za sebou už jeden potrat o to víc se bojím, kdyby náhodou se zadařilo ,aby se něco nepodělalo 🙂

harley26
20. led 2013

@kolino tak prave tyhle leky by ti meli pomoct, aby k potratu nedoslo 🙂 takze hlavne klídek a pohodu 🙂 kdy budes testovat?

kolino
20. led 2013

@harley26 nějak myšlenkově se od toho nemůžu odpoutat....testovat budu 30.1. dřív určitě ne...bojím bojím! 😠

harley26
20. led 2013

@kolino ja to moc dobre znam, je to na palici, clovek na to mysli furt, pozoruju se, hleda priznaky 🙂 ale vim, ze sem se tak bala, ze bude negativni test, ze me pak uz testovani ani tak nelakalo 🙂 drzim palce, at to dobre dopadne 🙂

harley26
20. led 2013

@kolino ale si v dobrych rukou, tak neboj, dr. kovalcik je fakt uzasny! ja k nemu chodila taky.

kolino
20. led 2013

@harley26 děkuji za podporu! ♥ přeji klidné těhotenství ♥

renda12
21. led 2013

@kolino ahojda tak v květnu to budou již 3roky.jak jsem byla na 3 iui tak jsem měla pak za den jíst 10prášků a tak jsem řekal že si dáme pauzu a pak manžel byl jednou nemocný pak zas já a on měl při 1iui sperm. 0,1%pohyb.nechtěli ji ani dělat ale nakonec ji udělali a nic tak v prosinci jsem byla na průch.vejcovodů ta j taky dobrá tak jsme si řekli že dáme pauzu odpočinem si zajedem na dovolenou a pak o zkusíme.jak říkám manžel měl mononukleozu takže jeho zdravéí nění moc dobré,ale tak když se nadařilo tak jsem si adoptovali černouška nadálku a toho podporujem člověka to taky trochu odreaguje,ale fandím vám a určo to výjde a neboj dr.kovalčík je třída

renda12
21. led 2013

co si myslíte o dr křenkovi ze zlínska???

kolino
21. led 2013

@renda12 Ahojky, teda 10 prášku, tak to muselo být náročné, já beru jen ty co jsem psala ,ale spala bych furt! a bříško mě pobolívá jak kdybych měla střevní chřipku. Dávali nějaké prášky i chlapovi? můj má sníženou pohyblivost spermii ,ale na odběr k IUI měl vše v normě tak se uvidí,jestli se stane zázrak. Byla si na laparoskopii a zjistili něco? teda 3 roky docházíš do car? to je doba. ☹

renda12
21. led 2013

@kolino ahojda na lapar.jsem byla vše bylo ok manžel bere pouze vit.zinku jinak žádné je fakt že minule to bylo lepší takže to trochu zabralo,jak říkáš poprvé mě bolelo taky trochu břicho člověk si říká něco tam asi roste🙂ale u nás to bylo jiné ale tobě to třeba výjde když tvůj měl sper.dobrý ,tak jsou to 3roky ,ale nemyslíme nato protože to je to nejhorší já mám 23 a manžel 35let

kolino
21. led 2013

@renda12 😀 paráda mě je 24 a chlapovi 36 to je náhodička 🙂 tak uvidíme, my jsme se odhodlali jít do centra až v prosinci 2012 tak snad se na nás usměje štěstí a v brzkých letech se dočkáme miminka!

renda12
22. led 2013

@kolino jak letech snad za měsíc budeš v tom jak je ten pořad🙂 jj to je fakt náhoda tak podle fotky uvidíme a třeba se tam potkáme někdy.)

kolino
22. led 2013

@renda12 uvidíme, uvidíme...jak já říkám, klidně si ještě pár let počkám, hlavně ať to je zdravé a naše!! Tak přuhoď fotečku do alba, třeba jen pro přátele....tak jak to mám já! A ty kdy frčíš do centra na nějaký posun k miminku?

bobbule09
22. led 2013

@renda12 Já jsem k doktoru Křenkovi chodila a nemůžu si stěžovat 🙂 Bohužel mimčo se nepodařilo ☹

renda12
22. led 2013

v březnu.jelikož v unoru máme dovolenou a pak musí manžel do zahraničí tak nám to vyjde až na březen,1. ok pokusím si ji tam uložit

ruda
22. led 2013

@kolino tak at jsou //

kolino
22. led 2013

@ruda děkuji! četla jsem ,že jste prodloužili prázdniny Rudíčkovým sourozencům ve Zlíně, kdy pak zkusíte sourozenečka ogárkovi? 🙂

ruda
22. led 2013

@kolino zatím je to v nedohlednu, rarášek zatím někdy vydá za tři, jsem v práci a uvidíme, ajká bude situace od září, kdy jde do školky, mám i zdrav. problémy, které musím nejdříve vyřešit...ale druhé nezavrhuji,ale zatím ani nijak přesně neplánujeme

kolino
22. led 2013

@ruda aha 🙂 tak máte doma veselo jo 😀 no je fajn ,že je furt ta možnost do budoucna je mít pro zichr v mrazáčku schovány budoucí miminka pro případ ,že zdraví dovolí! 😉

ruda
22. led 2013

@kolino jojo, máme jich 12 miláčků....
Rudla je hodný, jen je to někdy náročné skloubit s prací, je to všudybýlek 😀

kolino
22. led 2013

@ruda 12? super, tak to je pecka!!! no je v nejlepším věku ,průzkumníček 😀

ruda
22. led 2013

@kolino já měla 29 oocytů 😅 a OHSS, šest jich zamrazili hned a šest po PK a dvě vložili...

ruda
22. led 2013

na Zlín nedám dopustit, můj Dr. už tam sice není,ale bylo nám tam fajn...všem přeju , ať se taky brzo zadaří

renda12
30. led 2013

@kolino ahojda tak co jak to dopadne už jsis dělala test ??🙂myslím stále na vás ale určo se to zadaří 🙂