CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

renda12
1. únor 2014

@ivetaivetka

ahojky co ti provedl???mě se tam zdaj všichni jako prfíci moc hodní

ivetaivetka
2. únor 2014

@orchidej2 ja nevim asi nemel svuj den byl neprijemny, protoze jsem se ho zeptala jestli mysli,ze kdyz pujdu rovnou do ivf budou mi po stimulce rust vajicka a on na to: jako to je jak kdyby jste se me zeptala jestli vylečim pacienta z rakoviny taky vam reknu,ze nevim....no mela sem dost 😀

orchidej2
2. únor 2014

@ivetaivetka ahojky tak to bylo hooodně drsný a to ses ho vlastně na nic špatného vůbec nezeptala tohle teda vážně nemusel!No ale jak píšeš asi neměl zrovna svůj den nebo co 😀

ivetaivetka
2. únor 2014

@orchidej2 no malem mi vypadli oci z dulku jako...odchazela jsem z tama poprve skoro po roce znechucena ☹ a vubec se mi k nemu nechce vracet..premyslim,ze preju ke křenkovi se kterym jsou vsichni spokojeni..ty jsi taky u Kovalčíka?

orchidej2
2. únor 2014

@ivetaivetka né já chodím k dr.Slovákové,není špatná,ale pokaždé co tam příjdem tak mi připadá že nám to vůbec neumí polopaticky vysvětlit a mluví jen tou jejich hatlapatilkou doktorskou a ještě nám nám říká at se ptáme a mi přitom o tom tolik nevíme takže vlastně ani nevíme naco se máme ptát 😎 Takže stejně vždycky jak od ní odjedem tak hledám rady všude možně at jsem o té dané situaci pořádně v obraze noo 😎

ivetaivetka
2. únor 2014

@orchidej2 aha tak to je blbe no..to zas kovalcik jako jo vsecko super doted sem s nim byla spokojena,ale od ted teda hruza :(uvidime co bude dal...

orchidej2
2. únor 2014

@ivetaivetka a jak ses na tom?

ivetaivetka
2. únor 2014

@orchidej2 nijak 😀 jsem v podstate zdrava vysledky dopadly dobre,ale dr.stale nevi a stoji mu nad tim rozum proc mi vajecniky nereaguji na lecbu ...

pekaska
2. únor 2014

My sme chodili k dr Chovanecovi boli sme s ním nadmieru spokojní.Je to dr ktorý vie čo robí.Chodili sme 10 rokov po centrách na Slovensku,boli sme aj v Brne v Reprofite,pomohol nám až náš doky ,a sme mu neskutočne vdační za krásneho syna.Mám v okolí dost neplodných párov a ked sa niekto pýta ako sme to dokázali tak naša odpoved Zlín a dr Chovanec 🙂

orchidej2
2. únor 2014

@ivetaivetka počkej jak neví?A jak nereagují vaječníky?Vždyt jsi psala že stimuluješ né? 😎

ivetaivetka
2. únor 2014

@orchidej2 nereaguji uz skoro rok vubec...nevi proste proc mi nereaguji..jsem v podstate zdrava,ale stimulace zadna zatim nepomohla :(

orchidej2
2. únor 2014

@ivetaivetka To jakože Ti nerostou folíci?Ale ted stimuluješ tím gonalem né??Tak zatím ještě nevíš jak jsi na tom co? 😉

ivetaivetka
2. únor 2014

@orchidej2 nene jeste nevim..poprve za celou dobu ,ale citim tlak na vajecnicich tak se tam asi neco deje 😀 jj zatim po nicem nerostli...

orchidej2
2. únor 2014

@ivetaivetka no vidíš tak už je to 100% na dobré cestě si myslím,že Ti tam pěkně rostou a kdy máš jít na první kontrolu folíků? 🙂

ivetaivetka
2. únor 2014

@orchidej2 a vy jste ted v jake fazi jsi rikala?🙂

orchidej2
2. únor 2014

@ivetaivetka my jsme čtvrtý den po neúspěšném IFI 😢 a v březnu se chystáme už na IVF .A Ty jsi doma?Nechodíš do práce?

ivetaivetka
3. únor 2014

@orchidej2 co to je IFI ? 😕 chodim normalne do prace proc by ne? 🙂

orchidej2
3. únor 2014

@ivetaivetka to je jedna z metod,která nám mohla pomoct k vytouženému miminku 🙂 takzvaná infrafolikulární inseminace srermatem manžela 😀U této metody se ještě folíci neodebírají,ale přímo ve vaječnících do nich speciálním katedrem sperma zavádí 🙂 Joo Ty vlastně teprve od 30.1 stimuluješ že?A stimuluješ teda na IVF 🙄 ?A kdy jdeš skontrolovat folíky?? 😀

ladaa20
5. bře 2014

ahojky holky chci jit do IVF s PGD kvuli dědične nemoci tak bych se chtěla zeptak kolik vas vyšel jeden cyklus ivf při uhradě pojištovnou myslim i s leky atd a když jste si nechali zamrazit embrijka kolik to bylo a nasledně kolik stoji KET taktež s leky jen at mam představu vim,že se to muže +- lišit dle pojištovny,ale to qsi nebudou markantni rozdily nějake ceniky jsem našla,ale nejsou v tom zahrnute leky a taky nevim ktere všechny vykony dělaji a ktere jsou jakoby navic na žadost děkuji moc za odpovědi

elleonor
9. bře 2014

holky, kdo jste byli na IFI tak je to mozne i s hodne spatnym spermiogramem? Muj ma spatny spermiogram-nevhodny pro IUI, me pro zmenu nechteji rust vajicka- asi uz premenopausa-a u toho je pry vetsi sance na uspech prave iui, ktery kvuli manzelovi take nepripada v uvahu ☹

anna34
9. bře 2014

@elleonor můj měl taky hooodně špatný výsledek....doporučili nám ve Zlíně Reproman... po 2 měsících se dělal kontrolní spermiogram a ono to fakt zabralo 😵 byla jsem z toho hodně překvapená, protože na tohle doporučování moc nevěřím... tak to manžílek zobe dál, ať je to jen a jen lepší 🙂

elleonor
9. bře 2014

@anna34 nevim co to je? nejake vitaminy? muj mel po prve uplne azoosp. a koupila jsem mu take nejake vitaminy..ted si nevzpominam jak se to jmenuje-ale zname a dost drahe, a pomohlo protoze se z nuly dostal na nejakych 100 tisic v 1ml...tak nevim, jestli pomohli vit. nebo psychika, nebo obe 🙂 ale zase je tu ted ten muj problem, coz bych rekla, ze je horsi ☹

anna34
11. bře 2014

@elleonor Jsou to vitamíny...kukni sem...http://www.reproman.cz/ ....nedoporučovala bych,ale ten rozdíl byl fakt obrovský...moc to pomohlo 🙂 🙂

pavlina86
9. dub 2014

@ivetaivetka ahojky, no my jsme s ním žádný problém neměly a vyšlo nám 1. IVF. A příští týden jdeme k němu na konzultaci ohledně transferu kvůli 2. mimískovi. Tak uvidíme. Ale jestli si myslíš, že ti nevyhovuje, tak klidně přejdi. 🙂

ivetaivetka
9. dub 2014

@pavlina86 uz jsem tehotna takze uz je to pase 😀

pavlina86
9. dub 2014

@ivetaivetka Ahojky, zrovna jsem to četla a krásnééé moc gratuluji a navíííc dvojčátka. 🙂 Tak hlavně ať je vše v pořádku a mimísci rostou. 🙂 Úplně závidíím. 🙂 😉

ivetaivetka
9. dub 2014

@pavlina86 moc dekuji a vy jak? 😉

pavlina86
9. dub 2014

@ivetaivetka no, my ještě uvidíme, ve středu jedeme do Zlína. Máme mrazáčky, tak snad v květnu bysme mohly. Uvidíme. Snad to vyjde na 1, jako u malého. 🙂 Já už se normálně i těším na 2. Ale když vidím toho našeho vzteklouna no nevím, nevíím... 🙂 Ale obrovská gratulace.

elleonor
10. črc 2014

@ivetaivetka a vysledek AMH?

ivetaivetka
10. črc 2014

@elleonor vysledek byl vyborny presne uz nepamatuju procpak?