• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

8. listopadu 2016 
@esiii tak tohle znám - i to šišlání nad dětma v rodině, jelikož jsem nejstarší ze sourozenců a zároveň jediná svobodná a bezdětná, i ty řeči všech kolem - jako nemyslet na to.Lehce se to řekne tomu, kdo to nezažil. A člověk si sám pro sebe řekne že na to nemyslí a stejně podvědomě ví, že nedělá nic jiného....přeju Vám hodně štěstí, hodně pozitivních myšlenek a hodně sil...:slight_smile:
2. říj ve 22:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@motolucka děkuji. Ve středu jdem na odběr vajíček. Mám nervy na pochodu. Vám taky hodně štěstíčka <3.
3. říj v 16:30  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (11. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem vyměnila dr. Štochlovou za dr. Chovance, doufám, že jsem udělala dobře :grinning:
5. říj ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janunulinka štochlová je ve zlíně myslim ne? Tmavovlasá hned u těch dveří pípacích. A copak? Co se stalo?
7. říj v 17:51  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (11. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@esiii je tam nova, dlouhe tmave vlasy.byla jsem u ni 3x a prijde mi ze ani nevi co dela, a jeste ji furt doplnovala sestricka
7. říj v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavla36 ahoj, prosimte chci se zeptat co jste ve Zlíně podstupovali 12krát ? Umělé ? My se tam chystáme a mám z toho trochu nervy.. 2krát IUI nevyšlo..
27. říj v 19:12  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
pavla36 @ivetivetMy nebyli 12x na umělém oplodnění nebo na inseminaci,ale 12x jsme jen zajeli,poprvé na schůzku,pak odběry,spermiogram,pak na kontrolu vývinu vajíček odběr vajíček, na oplodnění a pak jsme 3x byli na kontrolu těhotenství,pak mě předali mojí doktorce doma.
8. lis ve 12:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek