CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

motolucka
2. říj 2016

@esiii tak tohle znám - i to šišlání nad dětma v rodině, jelikož jsem nejstarší ze sourozenců a zároveň jediná svobodná a bezdětná, i ty řeči všech kolem - jako nemyslet na to.Lehce se to řekne tomu, kdo to nezažil. A člověk si sám pro sebe řekne že na to nemyslí a stejně podvědomě ví, že nedělá nic jiného....přeju Vám hodně štěstí, hodně pozitivních myšlenek a hodně sil...🙂

esiii
3. říj 2016

@motolucka děkuji. Ve středu jdem na odběr vajíček. Mám nervy na pochodu. Vám taky hodně štěstíčka <3.

janunulinka
5. říj 2016

Tak jsem vyměnila dr. Štochlovou za dr. Chovance, doufám, že jsem udělala dobře 😀

esiii
7. říj 2016

@janunulinka štochlová je ve zlíně myslim ne? Tmavovlasá hned u těch dveří pípacích. A copak? Co se stalo?

janunulinka
7. říj 2016

@esiii je tam nova, dlouhe tmave vlasy.byla jsem u ni 3x a prijde mi ze ani nevi co dela, a jeste ji furt doplnovala sestricka

ivetivet
27. říj 2016

@pavla36 ahoj, prosimte chci se zeptat co jste ve Zlíně podstupovali 12krát ? Umělé ? My se tam chystáme a mám z toho trochu nervy.. 2krát IUI nevyšlo..

pavla36
8. lis 2016

pavla36 @ivetivetmy nebyli 12x na umělém oplodnění nebo na inseminaci,ale 12x jsme jen zajeli,poprvé na schůzku,pak odběry,spermiogram,pak na kontrolu vývinu vajíček odběr vajíček, na oplodnění a pak jsme 3x byli na kontrolu těhotenství,pak mě předali mojí doktorce doma.

motolucka
29. kvě 2017

Ahoj holky,prosim vas,o prazdninach nas ceka ivf...jak je to s placenim? Pred zakrokem nebo po?....diky

pavla36
30. kvě 2017

My platili po odebraní vajíček, před vložením embrya. Když zaplatíš tak ti vloží. Jinak držím palce,aby ti to vyšlo

motolucka
31. kvě 2017

@pavla36 a můžu se zeptat kolik stojí IVF - vím, že je to docela individiální a je tam více variant...ale tak orientačně...díky

pavla36
6. čer 2017

Promiň,dostala jsem se k poště až dneska,platili jsme jen za IVF 17.000,-Kč,dále se platí za stimulaci a třeba zamražení embryí. Ale na IVF jsme byli už 2015.tak nevím jak se to změnilo.

mirecka90
28. srp 2017

Holky nechaval si nekdo ted ve Zlíně zamrazit emrya? Na netu v ceníku je poznamka, ze uchování je na prvnich 12 mesicu zdarma,ale v ceniku co jsme dostali na klinice nic neni😒

monichka
12. lis 2017

Holky za jak dlouho po první konzultaci jste se dostaly k samotnému IUI? Bylo to na dlouho? Děkuji

monichka
2. led 2018

Holky jak probíhá úplně první návštěva v centru? Jsme objednání na pondeli. Probíhá i vyšetření nebo pouze konzultace? Děkuji za zkušenosti

janunulinka
3. led 2018

@monichka u nás byla konzultace, rodinná anamnéza, u obou krev jak na genetiku tak na hormonální profil a spermio.

monichka
3. led 2018

@janunulinka jak dlouho trvaly vyšetření?

janunulinka
4. led 2018

@monichka ke komu jdeš? Konzultace trvala asi hodinu. Za dva dny výsledky, pak se čeká na konzultaci na genetice.

evelisi
27. dub 2018

Holky nemáte některá zkušenost s darovanými vajíčky ve zlíně, bohužel jsme dnes ukončili druhou stimulaci bez úspěchu ☹