• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

6. června 2017 
tak s dr. Horváthem nemáme žádný problém. Přece jenom to byla první návštěva. On se spíš nepozdával manželovi. Ale je to taky možná tím, že jsme z celé té věci možná zbytečně moc přecitlivělí. Jsem ráda, že tady píšete o dr. Horváthovi jenom v dobrém. A my uvidíme jak se to dál bude vyvíjet :wink:
26. kvě 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
juni: no, oni jsou asi trošku vedle z té návštěvy všichni, a hlavně chlapi to hůř nesou, myslím...
nunca: já jen vím, že když jsem zadala něco jako cena puregonu do googlu, tak mi to našlo ceníky....
26. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík nunco, já brala 225 iu první 4 dny a pak 5 dní 250 iu... platila jsem za 2 000 jednotek 4 900 kč a kupodivu bylo vždy v ampulkách víc jednotek víc a tak mi to vyšlo a ještě malinko zůstalo.. pak byl k tomu orgalutran a ten se myslímže neplatitl vůbec...

Juni, já jak jsem tam byla mylsím po druhé, tak jsem ani nevěděla co je za datum, a pak jsem se ptala dr. Chovance, at mi aspon poradí jaký je rok :grinning:))) řechtal se jak nikdy..a to jsem ho neviděla se nikdy ho ani usmát :grinning:))) Já taky sama ani nevím čí jsem když jsem tam... jsem tam jak v jiném světě chi chi :slight_smile:
26. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc díky holky!!Tak to je celkem super cenově, poněvadž mi tenkráte v Brně cenu vypočítali docela hooodně vysoko!!! Na léky jsem mrkla už taky na internetu na Minist. zdrav., ale nikdy jsem se v těch cenách při dobré vůli nevyznala :confused: .
26. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silver, já jsem Chovance taky asi 2x rozesmála :grinning: Jsem byla zvědavá, jestli když budu vtipná, jestli roztaje a jo :grinning:
26. kvě 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, takže říkáte, že s doktůrkama bude i sranda jo? :grinning: Tak to je fajn.
Přeju všem brou noc
26. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dobré ránko,
všem, IVYLYSONKOVA, moooooc pozdravuj Kačenku - sestřičku a jak jsou na tom oni? Už je těhula ?
Nunco ... uffffffffffffffff, já už se bála, jaký Horváth je :wink: no já se tam chystám ža n podzim, léto si chci užít asi zkusíme, když tak ještě IUI, tak uvidíme, uvidíme co nás čeká, ale radši bych tam šla jen na krev a potvrdit // testík :grinning:
27. kvě 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... :slight_smile:

Marinko, tak to jsem ráda, že i ty máš dorbý poznatek s dr. CH. a není bez úsměvu, jak se tu říká... myslím, že je bezva ..jen mu musí člověk přijít asi na chuť :slight_smile:

Soni, to jsi Ty na té fotce s manžou??? ty jsi ale kočka :slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to jsem já a moc děkuju, jooooooooooo to bylo před dvěma ety 12 kily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sonji, díky budu. Zatím ne, ale pracuje se na tom :grinning:
27. kvě 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jii mooc pozdravuj a strašně moc držím palečky :grinning: :grinning: :grinning: a samozřejmě i Váááám :grinning:
27. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonji, díky moc, a Vám samozřejmě taky.... :wink:
27. kvě 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky všechny moc zdravím :wink: :slight_smile:
Juni, já chodím k Horvátovi a jsem s nim spokojená, je takový milý a vše dopodrobna vysvětlí :wink: a když jsme ležely po odběru na pokoji, tak jako jediný dr. přišel za náma co nás ošetřuje, přišlo mi, že fakt se o své pacientky zajímá, jen mě mrzí, že na ET odjel do Anglie, takže i ET i tu špatnou zprávu mi zděloval Anna, tak to bylo takové divné, když jsem ho vůbec neznala, ale i tak byl příjemný.
A jak se tady všechny máte a kdy tady budou nějaké novinky?
28. kvě 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko- tak to je super, díky za info o Horvátovi, asi k němu teda taky přejdu, když nám Andulka odchází :pensive: a neboj, já věřím , že se všechny brzo dočkáme :slight_smile:
28. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Hanuli,
za mnou byl dr. chovanec taky, přišel se mi zkontrolovat bříško a rozloučit se...myslím, že tam jsou ti doktoři příjemní asi všichni....
Mimo jiné, včera jsem tam byla na KO po nevydařeném IVFku (teprve) a zas mě dr. Chovanec dostal, byl naprosto úžasný a debatili jsme o všem možném i nemožném asi třičtvrtě hodiny a sám mi navrhl další vyšetření, jako imuno, genetiku a štít. žlázu a společně jsme se na všem domluvili co a jak dál... fakt byl bezva... neměnila bych zlínský car a ani dochtooora :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: SIVER já tak ynéé a moc me mrzí, že odchází ANDULKA-ANNA :pensive: ach joooo, ale třeba je to znamení, že bud ho už nebudu potřebovat nebo jiný pan doktor mi pomůže a bude stejně hodný jako Andulka :grinning: SILVER četla jsi na SNAŽILKACH o KORY ???? je to šílené a všichni bulíme jak želvy :cry: :cry: :cry: :cry:
29. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonji, co se stalo Kory???Ve kterém tématu to přesně najdu???
29. kvě 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivy, je to tady - Kory je z www.neplodnost.cz- snažilky - já chodím ještě tam, Kory je po IVF a čekala dvojčátak , jenže se jí embryjka nějak rozpůlii a byli z toho jednovaječná dvojčátka, ona už od začátku měla strašné problémy, no ted leží už asi 2 měsíce v nemocnici snažili se jí miminka udržet, do toh všeho jí řekli, že asi budou holčičky postižené ... jedna holčička to včera vzdala a druhá bojuje, dneska ji mají vzít císařem... problém je v tom, že to už asi měi uděat dávno ... http://www.neplodnost.cz/web/verejnost/forum/read?level=0&id=483d1a1d694fd

je to hroznéééé :frowning2:
29. kvě 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, ani mi nepmluv o Kory, ořvala jsem to stejně jako tu sandrablond.. to je fakt síla...kolikrát si říkám, že to raději nebudu čísta a chodit na nepl., tolik mě to tam drtí, takové neštastné konce... měli ji udělat CŘ hned a byly by holky všechny tři v pořádku !!! :fearful: fakt je mi z těch doktorů někdy na nic :frowning2:
29. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted čekám na zprávičku co ta druhá holčička a říkám si, co všechno člověk ještě musí vydržet ... ale dost smutného, určitě to Kory dobře dopadne :slight_smile: a co TY ? Co plánuješ dááál ??? Já teď letní snažící pauzu a na podzim se uvidí :grinning:
29. kvě 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivy, ted mi to došlo, to se netýka KORYNY co chodí sem, ae KORY jiné :unamused:
29. kvě 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
SILVER ----- Ahoj holky, přišla sms od Korynky :
"Jmenuji se Eliška, narodila jsem se 29.5. Jsem ale maličká 1270g tak mi prosím držte palce. Sestřička bohužel to štěstí neměla."

Tak moc moc blahopřejeme a držíme Elišce i mamce všechny palce co máme !!!!!!!!!!!!
29. kvě 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonji, to nevadí, ale stejně držím palečky !!!!!!!
29. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kory-Lence to ráda vyřídím a věřím, že teď už to bude jenom dobrý avšechny hrůzy skončili :slight_smile:
29. kvě 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůůůůů, Sonííííí, tak to je moc bezva, že druhá velká bojovnička to zvládla..a náááhodou, má nádhernou váhu, na to jak to dopadlo... moooooc gratuluju, jí vyřid a samo, že určo všichni co můžou, tak posílají hodně energie a štěstíčka :slight_smile: a Kory může být jen pyšná na svou dcrušku.... tak at se holky brzy zotaví a jedou coby dup domůůů :slight_smile:

Jinak já plánuju asanační léto... užívat si, vzpružit tělo i psychéé moje a udělat to imuno, to máme až na 31.7. v Praze, a rovnou to pojmem jako dovču a zůstanem tam ze pět dní i s rodinkou, ted jedu 13.6. na genetiku do zlína a ještě ted čekám na výsledky štítné žlázy..tak doufám, že vše bude v poho a v září se vrhnem do druhého pokusu...

Jinak přeji hezky slunečný den....:slight_smile:
29. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvy-tak to jsme na tom stejně, já plánuju relaxačně-snažilkovksé léto a na Podzim budu řešit co dáál, 3 pokus zatím nechávám u ledu, pokud to bude nutné zkusíme napřed IUI :grinning:
29. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já můžu plánovat jak chci snažilkově a snažit se o sto šest, ale jelikož vejcovody jsou někde v kafilérce, tak se vlastně ani snažit nermusím chi chi :grinning:))) omlouvám se, ale beru to už sportovně, bo stejně s tím nic nenadělám :frowning2:
Tak snad to Soni konečně vyjdééééé už :slight_smile: a víš, co jsme si slíbily...!!! - musí to vyjít, at se můžem spolu opííít :grinning:))))) (maximálně vytáhnem rychlé špunty ) chi chi
29. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvy - ono to jinak ani nrýt nejde než spoertovně a po 2 to 10000000000000000 % vyjde uvidíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co mám říkat já, problém nenalezen a těhotná nejsem , no jediný problém tady asi je, že manža byl poslední dobou furt unavený a bolí ho hlavááááááááááááááááááá a pak říkej doktorovi : pane doktore, nemůžu otěhotnět páč manžu bolí hava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale už se lepší , tak v Červnu bude pěkně fungovat, asi mu tajně budu kapat Arginmax do jídla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj, tak u vás to je taky opačně?? no u nás bolí hlava taky manžu chi chi ... no ale nasadil a jsem mu ted přírodní kůru od podhorné na mužskou sterilitu, bo má hrozně špatný spg, a je mimo jiné i na erekci a potenci, tak jsem zvědavá, jaké to bude mít účinky... už se těším, sice přirozeně to těhu u nás nejde, ale teba ho přestane tak často bolet hlava chi chi
29. kvě 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem od léčitelky taky dostala kapky, řekla jsem mu, že je to na kvalitnější myšlení, dodělává si totiž školu tak baští a vypadaá to nadějně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek