• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

8. listopadu 2016 
Jo Ivi, bříško bude jako borůvkový koláč, aspon já ho tak měla..a třešnička na dortu - pregnyl- to byla fakt chutovečka, 10-ti cm rudý flek snad 3 dny :grinning:)))
24. čer 2008 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale pro vytoužené mimi, co by člověk neudělal....:slight_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
24. čer 2008 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj SILVY, jooo PREGNYL, já si ho píchala ve 2 v noci, faáákt božííííí :grinning:
24. čer 2008 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Soni, ve dvě v noci??????a to ti nedali pokoj ani v noci ??? chi chi :grinning:
24. čer 2008 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Noo, oni mi naplánovali IUI na dvě odpoledne, tak ve 2 v noci budíček a píchat včeličkuuu,co včeličku, to byl čmelákkk a koňská jehla, cooo :slight_smile:
24. čer 2008 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě se zdá, že já ho měla s takovou hooodně tenunkou jehlou, tlustou jsem to míchala..spíš byl šílený ten vstřik a pak to rudé obr kolo kolem vpichu :grinning:
24. čer 2008 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Je fakt, že pero je pero :slight_smile: ale i tak je to síla, co všechno musím podstoupit a vydržet, to nikdo nevidí a nechápe, kdo to nezžil, mé kamošky, co otěhu napočkání, byl hoodně překvapené, co tomu všechno předchází a pak odběr apod akce .... my jsme vlastně hrdinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ježiši holky :grinning: To se mám na co těšit. Ale co jsme silné.... :wink:
24. čer 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak, jsem holky šikovné a silné a všechno to zvládneme :grinning:
24. čer 2008 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Zlínačky, tak pan doktor HORVATH je PATRIK a já se ma Patrika narodila, takže je to on mého srdce šampion, ktery mi přinese vytoužené štěstííííííí v podobě krásného, inteligentního miminkáááá :slight_smile:))))))))
24. čer 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
joo??? Tak to už se na něj v pondělí těším. Doufám, že je tak fajn, jak Anna. :sweat_smile: :grinning:
24. čer 2008 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Je milý, jak jsem byla naposledy u Andulky, tak ho zaučoval, všechno i o mě krásně nastudoval a holky si ho moc chválí, že všechno super vysvětlí je trpělivý a poctivý :grinning: :grinning:
24. čer 2008 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Juj Ivi, my tě nechcem nějak strašit dopředu...:slight_smile: ale dá se to vydržet..já jsem prostě extrém, já jsem i na orgalutran reagovala kopřivkou přes celé stehno chi chi :grinning: ale ŽIJU !!! :grinning:
24. čer 2008 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
No já tam znám jen Chovance, vždy jdu jen k němu, takže ani nemůžu posoudit, jak ti vaši andělé vypadají :slight_smile:
24. čer 2008 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak SILVY, já jsem stálí inventář v CAR, tak znám oba - Chvance i Annu a Horvátha jen od vidění, ale asi přejdu k němu, Anudlka mi ho doporučil :slight_smile: já jsem asi právě dostala mrchu,ach jooo 2 dny zpoždění a nic ... tak přemýšlím, že si nasadím clostilbegyt a zavolám do CAr, jeslti můžu na UTZ, co myslíte ? Já jsem byla s doktůrkem domluvená, že si ho mám vzít, až se na to budu zase cítit a chtít , tak já nevím :grinning:
24. čer 2008 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem tam volala, mám si zavolat tak 9-10 den a objednat se na 12 DC -UTZ a to už půjdu k někomu jinému :slight_smile:)) tak jsem opět v Klubu Snažilek CAR :slight_smile:))))
24. čer 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Soni, takže jdeš na to?? supeer rozhdonutíííí...:slight_smile: pokud se an to citíš, tak proč ne.... budu na tebe myslet, at ti to vyjde!!! už by sakra mohlo !!!!!!!!!!!!!!!
24. čer 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Silver, v pohodě :wink: My budeme mít od pátku půst. Manžel jede s rodinou na chatu (no spíš chata na samotě u lesa, bez vody...). Já zůstávám doma. Nechce, abych si to píchala tam, kde vůbec není žádná hygiena :sweat_smile: Tak se asi vrznu k našim, otrhám na zahradě jahody a rybíz a budu vegetit. Možná přemluvím ségru k vodě. Jo holky, můžu se normálně opalovat?Asi to tomu nevadí co? :grinning:
24. čer 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže držím vše co jde :wink:
24. čer 2008 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi, no já bych s těma hormonama moc neriskovala, ale říkám, já jsem extrém a jsem alergik na skoro všechny léky... takže nevím, ale moc bych neriskovala..a uvidíš, jak se budeš cítit...:slight_smile:
24. čer 2008 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Silver, asi si lehnu jenom pod strom na zahradu :grinning:
24. čer 2008 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, já jsem i normálně tlustá od mala, a teď už mám šest kilo nahoře a přesto, že jsem těhu, připadám si jak balón, obávám se, že toho pocitu se nezbavíte, protože pak si zase říkáte - kdo ví, jestli mi ty kila nezůstanou.. :slight_smile:, ale už vám moc přeju, aby to bylo brzo, to těhu přibírání.

A jinak si myslím, že Zlín je drahý tak průměrně, něco je dražší a něco o hodně levnější (třeba to icsi vyjde při větším počtu napichovaných vajíček mnohem levněji než jinde, kde se to počítá od kusů), ale když to srovnávám s ostatníma, tak je to podobné. Hlavně záleží, co potřebujete a co si připlatíte.
24. čer 2008 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem doplácela 750,- za léky. Jinak IUI klasicky 1500,-
24. čer 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooj holky, Ivy jak se budeš cítit, já jsem se minulý rok řádila na koupáku normálka, jen moc neskákej at ti neprasknou vajucha dřív, jinak jsem byla v pohodě :slight_smile:
SILVY, jdu do toho tak napůl jen si pomůžu clostilem, žádné IUI+IVF zatím asi nehrozí , jen si tak malinko vypomůžu :grinning:
FIALINKO-po porordu budeš jak laňka, jak budeš běhat kolem mimíska :slight_smile: a jak píšeš, všude je něco, co ušetřím to projedu, tak je to podle mě 1:1 :wink:
24. čer 2008 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi, super kompromis :slight_smile:

Soni, ahááá, takže jen tak "jakože" přirozeně... to víš, ještě v tom mám všem trošku zmatek :wink:
24. čer 2008 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
SILVY .. jooooooo, jen tak přirozeně s malilinkou pomocí :grinning:
24. čer 2008 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Na státní klinice jsou léky na IUI + samotná IUI hrazeny ze zdravotního pojištění,platí se 300,-Kč za přípravu spermatu... A máte na to nárok ze ZP až 7x ročně... :wink: :sunglasses:
24. čer 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jablunko : jenže to co projedu do OLOMOUCE nebo BRNA, se vyrovná tomu, co dám v ZL, tady dělají s příplatkem 6x IUI ročně. mě to vyjde tak nějak na stejno :slight_smile:
24. čer 2008 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jenže to IUI Tě vyjde až 3.000,-Kč... A ještě se stimuluje zbytečně agresivně,ale to jen pro srovnání...
24. čer 2008 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem se domlouvala na IUI bez stimulace, teda až na něj zase půjdu, Já vím, myslíš to dobře, jenže jak říkám, já jsem ze Zlína a auto má manža, takže stejně bych musela cestovat nebo s ním a to co projedu, zaplatím možná tady :slight_smile: ale díky za tip :wink:
24. čer 2008 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek