CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

oliras
10. bře 2009

Ahojky holky náhodou jsem našla tuhle diskuzi můžu se k Vám přidat chodím do Zlína a mám za sebou 2 neuspěšné IVF

ruda
10. bře 2009

diky wal., ahojky Oli, vítej, budu jen ráda, tady to totiž trošku vázne.. ke komu chodíš? já k Horvátovi, jedu zítra na kontrolu po prvním iui,ale už špiním a TT negativní, jiskřička naděje je, vlastně jsem špinila jsem chviličku,ale mám i 36,8 BT a neg TT tak asi fakt nic, tak zkusím ještě druhé iui a necháme zítra zažádat o ICSI.. a kde máte problém, kolik ti je a jak se dlouho snažíte? Jsi ze zlína? já dojíždím asi 80km 😒

oliras
10. bře 2009

Rudi taky chodím k Horváthovi je tam ten nejlepší doktor je vstřícný a ochotný všechno skvěle vysvětlí já jsem s ním nadmíru spokojená 🙂 snažíme se mez mála 6 let už jsem s toho hodně nešťastná ☹ u nás je problém špatný SPG a já mám vysoké FSH a už mi selhávají vaječníky jeden nefunguje dobře už od 21let kdy jsem byla na první laparoskopii a mám endošku takže vlastně skoro beznadějný případ poslední pokus bude s darovanýma vajíčkama ale na to musíme našetřit takže tak za rok dva teď jsem se vycinkala dokupovala jsem při posledním IVF léky za 20 tis ☹
a jak dlouho se snažite Vy ? stím testíkem mě to mrzí ale třeba budeš zítra mile překvapená a budeš mít pozitivní krevní testy 😉

ruda
10. bře 2009

jejda Oli, to by byl zázrak, Horvát je fakt skvělý, po iui mi tekly slzy, nešlo to zastavit, a hladil mě a říkal, jak to bude dobré. Teda vy toho máte sakra hodně za sebou a před sebou snad vysněný a splněný sen... my jedeme do třetího roku, v září to byly dva od září jsme ve |Zlíně, já bych měla být v poho a manža hraniční spg, pomalé10%.. a morfo 25%, počet se zvýšil snad po bylinných kapkách a vitamínech , uvidíme, kolik toho máme ještě před sebou, za sebou vlastně jen stimulace, laparku a 1xiui, je mi 30 a manža bude mít 35, jsme bez dětí.. aty?
Přeju moc moc štěstí, ať to klapne a peníze... to je taky další stránka věci...děsné

oliras
11. bře 2009

Rudi mě je 31 a manža má 28 děti bohužel nemme zatím žádné kdyby aspoň jedno už jsem to vzdala ale zůstat bez dětí je pro mě černá můra no ale když to jinak nepůjde budu se muset smířit s osudem ☹ manža má taky pomalé a málo ale přesně si ty čísla nepamatuju. Tak snad se nám brzo zadaří teď v květnu chci zkusit NATIV ať to čekání na IVF s darovanýma aspoň utíká 🙂 a třeba se stane zázrak

zuzazlin
11. bře 2009

Ahojte holky,můžu taky za vama?Čtu tady samou chválu na Horvátha,musím s váma jen souhlasit,vždycky všechno skvěle vysvětlí a i pár vtípku přihodí,jsem s tím maximálně spokojená.My se s manželem snažíme už 2 roky,ted půl roku už v CAR.Mám za sebou půlroční stimulaci k tomu ještě prednison na alergii 😀 a ted měsíc mettformin na větší výživu vaječníků.Pan doktor mě pochválil,že to hezky zabralo,že jsou tam 4 schopné foliky,tak sem tomu věřila,že by to snad mohlo vyjít...a zase nic.Přistí týden jdu na ultrazvuk a už se asi domluvíme co dál,co zkusíme. Myslím že před každým IUI posílají nejdřív na laparku co?

oliras
11. bře 2009

Ahojkz zuzi na laparku posílají pokud mají podezření na endometriózu nebo srůsty anebo když máš cystu ale určitě to není od věci ale myslím že to posílají až před případným IVF

ruda
11. bře 2009

ahojky my jsme laparkou začali, dnes jsem se dozvěděla že spg moc špatný další iui nemá smysl, tak icsi a máme počkat do léta nebo do května-června... tak já dávám pauzu, čekali jsme 3 hodiny..ale Horváth to svým přístupem obměkčil, je fakt skvělý..věřím mu nadevše..tak snad to v létě dopadne...pa

oliras
11. bře 2009

určítě to dopadne uvidíš 😉 já chci na nativ květen červen to by jsme mohli mít Et skoro stejně pak čekaní na testík je příjemnější když člověk v tom není sám 🙂

ruda
11. bře 2009

oli, tak budeme spolubojovnice??? 😉 do května si užijeme sebe samotné, máknu ve fitku a tak...a budu se těšit na teplíčko a...

zuzazlin
11. bře 2009

no uvidím co mi přístí týden řekne...minule říkal že to ted vypadá,že by to mohlo jít přirozeně,že se ještě nechce pouštět do něceho složitého...ale minulý měsíc to opět nevyšlo a tento měsíc tomu už moc nevěřím...ikdyž on je pořád tak krásně optimistický 🙂 Jsem zvědavá co vymyslí,ale taky mu věřím nade vše...Máme to holky štěstí že máme takového skvěleho doktora 😉 Všem přeju abysme měli brzo //

oliras
11. bře 2009

To jo máme skvělého doktora jen doufám že budeme mít i skvělé výsledky v podobě // a doufám že brzo 😀

oliras
15. bře 2009

pořád nikde nikdo chjo tak jdu zase k TV

zuzazlin
16. bře 2009

halooo,je tady někdo?nebo se všichni snažilkujete? 😉 🙂 Dnes je venku fakt škarede,tak si jdu pro zlepšení nálady s kámoškou aspon zacvicit na K2,doufám že to přežiju ve zdraví 🙂

ruda
16. bře 2009

ahojky holky, jsem tady,ale tady se to moc nehýbe, jen kouknu a nikde nikdo, my tady máme teda krásně, sluníčkově...ale proměnlivo, tak jsem dala kávičku na dvorečku a vegetila...ráno byl výlet... za chvilku jdu něco popracovat...

oliras
16. bře 2009

Tak já teda ráno jak jsem šla do práce zmokla to bylo v devět a když jsem šla z práce tak už pro změnu bylo zase pod mrakem já si toho sluníčka snad neužiju ☹

zuzazlin
16. bře 2009

teda to jsem si dneska mákla,to cvičení je fakt záhul,ale vřele doporučuju,h.e.a.t.je skvělý.Taky bych už ráda aby vykouklo konečně to sluníčko,hned má člověk lepší náladu a optimismus

walerinka
17. bře 2009

Ahoj holky, včera jsem byla na kontrole, reakce na injekce překvapivě dobrá, folíků hodně, zítra si píchnu poslední injekci a v pátek nástup na odběr vajíček.

h.jitka
17. bře 2009

Wal, držím pěsti, ať se vám to povede. 🙂

oliras
17. bře 2009

wal tak aťmáš hooodně vajíček držím pěsti 😉

h.jitka
17. bře 2009

walerinko, jak tu stimulaci zvládáš? nedělá ti to nic?

walerinka
18. bře 2009

Ahojik Jitko stimulaci zvládám dobře, žádné otoky ani bolesti, jenom mám takové pnutí v břiše ale doktor mi říkal že je to normální. Ono se dá všechno vydržet, hlavně at se to povede a budeme ti nejštastnější. 6 let už je přece jenom dlouhá doba.

h.jitka
18. bře 2009

Wal, tak to je moc dobře. Aspoň je to klidnější. Mně to při prvním IVF nedělalo nic, ale bylo to tím, že vaječníky příliš nereagovaly na hormony a měla jsem pouze 4 vajíčka.
Jinak já jsem to zase dneska vychytala. 😒 Čekala jsem 3 hodiny, než mě Horváth bral. Byl první den po dovolené, a tak se mu naskládaly ET. A to jsem šla jen na kontrolu po té operaci, takže jsem v ordinaci strávila všeho všudy 10minut.

oliras
19. bře 2009

h.jiti téda tak to nezávidím to čekání

zuzazlin
20. bře 2009

ahojky,dnes jsem byla objednana na 9h k Horváthovi,byla jsem v šoku,když mě sestřička za 10min zavolala,to se mi tam opravdu ještě nikdy nestalo,vždycky tam pár hodin strávím 😒 Takže folíků 5,všechny krásně velké,pokud se nezadarí konzultace před 1IUI...vše v pořádku,jen manžel měl před 3měsíci pomalé spermíky tak je prý potřeba zopakovat spermiogram a podle výsledku se budeme domlouvat na dalších možnostech...A nenašla by se tu nějaká pozitivní zprávička?Holky napiště,že některá otěhotněla at nám to všem dodá optimismus 😉

oliras
20. bře 2009

zuzanko ráda bych napsala že jsem těhotná ale zase mě ta mrcha červená dohnala takže zase nic už mi je s toho fakt ouvej takže musí někdo jiný hlásit pozitivní zprávičky 😀

walerinka
21. bře 2009

Čauky holky, včera jsme byli s maželem na odběry, měla jsem 23 oocytů, spermiogram v normě, dnes jsem si volala na výsledky, 14 bylo oplodněno, jelikož ještě podstupujeme genetické vyšetření embryí tak si mám znovu volat v pondělí jak to vypadá. Doufám že všechno bude tak jak má. 🙂

sarri
21. bře 2009

Walerinko, jaký jsi měla stimulační protokol?
Já jsem měla jenom 6 vajíček, 4 zralá, 4 oplodněná, k zavedení vhodná 2 (osmibuněčné a morulu).
14 oplodněných je proti mně strašně moc. já se chystám na IVF v srpnu. Poprvé jsem měla krátký protokol.
Kdy jdeš na zavedení?

rendas
21. bře 2009

Ahojky holky,všechny vás zdravím!!! jsem tu nováček,a chtěla bych se s váma taky trošku podělit o ty naše velké "starosti".Nevím čím začít....Nejprve jsme jezdily do Brna asi dva roky,ale bylo to tam fakt hrozný,to se nedá se Zlínem srovnat...tam jsme podstoupily pár IUI,bez úspěchu,tak mi Mudr.doporučila radši Zlín.tam už jezdím dva roky,taky IUI,IVF,ale zatim ☹ .Ale musím říct,že jsem byla nejprv u Chovance,ten me hned hnal na laparku...(tam vcelku v pohodě,jen srůsty)přišel mě hodně divnej,nemluvnej,ale jednou tam nebyl ,tak jsem šla k Horváthovi.ten se mi zdá hodně super.trpím hodně na ženské problémy,(výtoky....)tak mě dává trochu dohromady,a asi za měsíc zkusíme zas na "něco"vlítnout.dal mi nabídku na nativní cyklus(i kvůli finanční stránce),ale nevím no..minule nám žádná embryjka na zamražení nezůstala.Tak ať vás nenudím,zatím končím...Přeju všem pevné nervy a velké štěstíčko!!!!! 😅

oliras
21. bře 2009

rendas nenudíš jsme tu všechny proto aby jsme si pomohli povykládali a ulevili 😉 přeju brzký úspěch snad se nám s dr Horváthem brzo zadaří taky půjdu do nativu kvůli finanční stránce 🙂 ale v červnu