• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRM Zlín. Máte zkušenost?

28. srpna 2017 
Tak se mrkni na tu diskuzi...jsou tam fakt super holky a poradí Ti naprosto ve všem :slight_smile: Je to ve Volném tématu(nebo tak nějak) :wink: A uvidíš,že nálada bude dobrá :dizzy_face:
15. lis 2007 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na to :wink:
15. lis 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíš,že Tě to chytne :slight_smile:
15. lis 2007 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem našla ještě diskusi na téma Vánoční cukroví. to bude taky za chvilku aktuální. už tisknu 2 recepty. Ale u manžela stejnak vyhraje jeho oblíbené, takže si můžu zkoušet zřejmě co chci :grinning:
15. lis 2007 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak recepty na vánoční cukroví mám už vytisklé doma :grinning: Dnes jedeme s miláčkem na nákup,tak si rovnou už nakoupím másla a vše potřebné na pečení :slight_smile: A protože jsem ještě nikdy nepekla,tak to bude u nás hooodně veselo :grinning: Jsem šílený nervák..jak mi něco nejde hned a okamžitě,tak raplím a je doma itálie :grinning: A nebudu žádný troškař...chci péct 7 druhů :grinning: Na začátečníka si celkem troufám,co :grinning:
Jé,jaksi odbíháme od tématu,tak snad to neva :sweat_smile:
15. lis 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu mít letos taky asi celkem hodně druhů, protože jak říkám - jsem inspirovaná a chci spoustu vyzkoušet, na druhé straně manžel žádá to co má rád (a jelikož je to mlsounek, tak toho není zrovna málo:slight_smile:)

A určitě se ti to podaří, mi jediné co se občas s cukrovím stane je, že ho trošku připeču, že na něho zapomenu. ale že by problémy s těstem nebo tak...to nikdy
15. lis 2007 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No s mým talentem bude problém naprosto při všem :grinning: Já se fakt sobě divím...tak vím,že jsem tak trochu levá a hodlám se pouštět do takových akcí :grinning: Ale co,aspoň bude sranda :grinning: Hřeje mě,že já můžu jen příjemně překvapit...to ostatní je u mě standart :grinning:
15. lis 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ale umíš krásně vyšívat :wink:
15. lis 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ze sedmi druhů se ti minimálně 3 povedou :dizzy_face:
15. lis 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to se ještě neví,jestli vyšívám krásně..ale zatím to tak vypadá :dizzy_face: Ať žije skromnost,co :grinning: No,jelikož z těch 7 jsou 2 nepečené tak se k těm 3 povedeným snad dopracuju :grinning: A to už bude dobré skóre,ne :grinning:
15. lis 2007 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně. to už je skoro půlka. a pak že nejsi šikulka :dizzy_face:
15. lis 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si Tě půjčím na jeden den domů a objedu s Tebou celou naši rodinu a budeš všem říkat,že jsem šikulka,jo :grinning: Mi to furt jaksi nechou věřit :grinning:
15. lis 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Ty jsi kecka :wink:
15. lis 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vždycky byla :grinning: Můžu se zeptat odkud jsi?
15. lis 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze Zlína :slight_smile: a ty?
15. lis 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ze Zlíno...no vlastně od září z Malenovic,ale srdíčkem jsem furt ve Zlíně..a kde tam?Já jsem bydlela na Budovatelské(přesněji za Budovatelskou).
15. lis 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já abych byla přesná...tak konkrétně teď ve Zlíně nebydlím (bydlím v dědince pár km za Zlínem), ale v srpnu se budem stěhovat, protože ve Zlíně stavíme domeček :slight_smile: JInak ale jak říkáš - srdcem Zlíňačka :wink:
15. lis 2007 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde stavíte?Teda pokud to není tajné?
15. lis 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Lužkovicích...to sice taky není úplně Zlín...ale patří to pod něj. Já už se těch dědinek asi nezbavím :frowning2: a já bych táááák chtěla do města
15. lis 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se z města ani nehla...ani do těch Malenovic by mě nikdo nedostal...šli jsme do bytu,který si koupili rodiče,ale nechtěli do něj podnájemníky,tak tam šupli nás :grinning: Chcou tam jít na stáří.Říkají,že až budou staří,tak nebudou náš barák zvládat udržovat,tak ho prodají a půjdou do těch Malenovic..
15. lis 2007 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: tak Malenovice jsou takové...jako civilizované, není to žádná vesnice. To o některých JINÝCH částí Zlína se říct nedá že :rolling_eyes: Já jsem byla taky tak nějak přinucena, s tím rozdílem ale, že už to tam budu mít na doživotí :grinning:
15. lis 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my to nadoživotí určo nemáme...budem tam,dokud nám to bude velikostně stačit..je to 2+1,takže až budeme mít malé,tak tam dlouho nevydržíme...je to fakt malé
15. lis 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my to máme taky tak nějak - jestli se nám zadaří tak budem muset stavět rychleji, protože teď bysme neměli mimišo kam dát :wink:
15. lis 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi miminko máme kam dáta,ale až by bylo větší,tak by byl problém
15. lis 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Babušky, tak se musím taky poohlídnout po nšjakých receptech, když jste mě tak navnadily.Minulý týden jsem tloukla ořechy s kámoškou(mimochodem jsem měla týden starý stůl, jak dopadl-pár HEZKÝCH ŠKRÁBANCÚ :angry: ), ale nezblázním se kvůli takové prkotině.Jinak si opravujeme taky domeček, miminko už by se nám vešlo, jen kdyby chtělo přijít.Jo a manža je taky pěkný mlsoun, to jsou asi všichni ty chlapi stejní, jak to tak sleduju :rolling_eyes:
15. lis 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
v199: jó chlapi jsou chlapi...akorát mi přijde, že jsem si toho svého rozmazlila sama :angry: Ale na druhou stranu...napeču a hned je doma veseleji :grinning:

Jinak já hodlám cukroví zkoušet tenhle víkend - jeden z těch nových receptů, protože mu až tak nevěřím
15. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky sluníčka :dizzy_face:
Tak já svého chlapa nerozmazluju...nevařím a nepeču :grinning: Takže když se náhodou do něčeho pustím a ještě když se mi to povede,tak máte vidět,jak je veselo u nás :grinning: Teď o víkendu chci dělat rýžový nákyp a pudinkovou bábovku.Ani jedno jsem ještě nedělala,tak jsem zvědavá co z toho vyleze.Ale budu ještě dělat šneky z listového těsta a ty umím,tak ty se určitě podaří.Tak to je dobré skore ne :grinning:

A co naše holky co byly v CRM?Jak jste dopadly?Mám úplně fialové prsty,jak tu maškám pěsti :wink:
16. lis 2007 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
extra: a to ho jako nerozmazluješ?? šnečci z lístkového těsta :grinning:
16. lis 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilko,no fakt nerozmazluju...šneci jsou rychlovka a strašně jednoduchá rychlovka...na listové těsto rozetřeš kečup s česnekem a kořením,na to naplácáš šuku a sýr,zatočíš do rolády,nakrájíš na 1cm kolečka,položíž na pečící papír,potřeš vajíčkem s gryl.kořením a pečeš.Rychlovka a šíleně dobré.Navíc to můžeš dělat na x způsobů.Já o víkendu budu dělat s anglickou a nastrouhanou nivou.
16. lis 2007 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jinak holky co mají vaši miláčky horší spermio,tak jim kupte A,C,E,zinek,selen...já si myslím,že kdyby to můj nebaštil,tak to spermio nedopadne tak dobře...má jako kuchař šílenou životosprávu,stres a taky teploučko..a nenosí slipy...ale tyto rady už asi znáte,takže nic nového,co :sweat_smile: Ale tak kdyby náhodou to četl někdo kdo to neví :wink:
16. lis 2007 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek