CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

extravaganca
15. lis 2007

Tak se mrkni na tu diskuzi...jsou tam fakt super holky a poradí Ti naprosto ve všem 🙂 Je to ve Volném tématu(nebo tak nějak) 😉 A uvidíš,že nálada bude dobrá 😵

lentillkaa
15. lis 2007

jdu na to 😉

extravaganca
15. lis 2007

uvidíš,že Tě to chytne 🙂

lentillkaa
15. lis 2007

tak jsem našla ještě diskusi na téma Vánoční cukroví. to bude taky za chvilku aktuální. už tisknu 2 recepty. Ale u manžela stejnak vyhraje jeho oblíbené, takže si můžu zkoušet zřejmě co chci 😀

extravaganca
15. lis 2007

Tak recepty na vánoční cukroví mám už vytisklé doma 😀 Dnes jedeme s miláčkem na nákup,tak si rovnou už nakoupím másla a vše potřebné na pečení 🙂 A protože jsem ještě nikdy nepekla,tak to bude u nás hooodně veselo 😀 Jsem šílený nervák..jak mi něco nejde hned a okamžitě,tak raplím a je doma itálie 😀 A nebudu žádný troškař...chci péct 7 druhů 😀 Na začátečníka si celkem troufám,co 😀
Jé,jaksi odbíháme od tématu,tak snad to neva 😅

lentillkaa
15. lis 2007

já budu mít letos taky asi celkem hodně druhů, protože jak říkám - jsem inspirovaná a chci spoustu vyzkoušet, na druhé straně manžel žádá to co má rád (a jelikož je to mlsounek, tak toho není zrovna málo🙂)

A určitě se ti to podaří, mi jediné co se občas s cukrovím stane je, že ho trošku připeču, že na něho zapomenu. ale že by problémy s těstem nebo tak...to nikdy

extravaganca
15. lis 2007

No s mým talentem bude problém naprosto při všem 😀 Já se fakt sobě divím...tak vím,že jsem tak trochu levá a hodlám se pouštět do takových akcí 😀 Ale co,aspoň bude sranda 😀 Hřeje mě,že já můžu jen příjemně překvapit...to ostatní je u mě standart 😀

lentillkaa
15. lis 2007

😀 ale umíš krásně vyšívat 😉

lentillkaa
15. lis 2007

a ze sedmi druhů se ti minimálně 3 povedou 😵

extravaganca
15. lis 2007

No to se ještě neví,jestli vyšívám krásně..ale zatím to tak vypadá 😵 Ať žije skromnost,co 😀 No,jelikož z těch 7 jsou 2 nepečené tak se k těm 3 povedeným snad dopracuju 😀 A to už bude dobré skóre,ne 😀

lentillkaa
15. lis 2007

jasně. to už je skoro půlka. a pak že nejsi šikulka 😵

extravaganca
15. lis 2007

já si Tě půjčím na jeden den domů a objedu s Tebou celou naši rodinu a budeš všem říkat,že jsem šikulka,jo 😀 Mi to furt jaksi nechou věřit 😀

lentillkaa
15. lis 2007

😀 Ty jsi kecka 😉

extravaganca
15. lis 2007

Jsem vždycky byla 😀 Můžu se zeptat odkud jsi?

lentillkaa
15. lis 2007

ze Zlína 🙂 a ty?

extravaganca
15. lis 2007

Taky ze Zlíno...no vlastně od září z Malenovic,ale srdíčkem jsem furt ve Zlíně..a kde tam?Já jsem bydlela na Budovatelské(přesněji za Budovatelskou).

lentillkaa
15. lis 2007

no já abych byla přesná...tak konkrétně teď ve Zlíně nebydlím (bydlím v dědince pár km za Zlínem), ale v srpnu se budem stěhovat, protože ve Zlíně stavíme domeček 🙂 JInak ale jak říkáš - srdcem Zlíňačka 😉

extravaganca
15. lis 2007

A kde stavíte?Teda pokud to není tajné?

lentillkaa
15. lis 2007

v Lužkovicích...to sice taky není úplně Zlín...ale patří to pod něj. Já už se těch dědinek asi nezbavím ☹ a já bych táááák chtěla do města

extravaganca
15. lis 2007

Já bych se z města ani nehla...ani do těch Malenovic by mě nikdo nedostal...šli jsme do bytu,který si koupili rodiče,ale nechtěli do něj podnájemníky,tak tam šupli nás 😀 Chcou tam jít na stáří.Říkají,že až budou staří,tak nebudou náš barák zvládat udržovat,tak ho prodají a půjdou do těch Malenovic..

lentillkaa
15. lis 2007

😉 tak Malenovice jsou takové...jako civilizované, není to žádná vesnice. To o některých JINÝCH částí Zlína se říct nedá že 🙄 Já jsem byla taky tak nějak přinucena, s tím rozdílem ale, že už to tam budu mít na doživotí 😀

extravaganca
15. lis 2007

tak my to nadoživotí určo nemáme...budem tam,dokud nám to bude velikostně stačit..je to 2+1,takže až budeme mít malé,tak tam dlouho nevydržíme...je to fakt malé

lentillkaa
15. lis 2007

tak my to máme taky tak nějak - jestli se nám zadaří tak budem muset stavět rychleji, protože teď bysme neměli mimišo kam dát 😉

extravaganca
15. lis 2007

Tak mi miminko máme kam dáta,ale až by bylo větší,tak by byl problém

v199
autor
15. lis 2007

Ahoj Babušky, tak se musím taky poohlídnout po nšjakých receptech, když jste mě tak navnadily.Minulý týden jsem tloukla ořechy s kámoškou(mimochodem jsem měla týden starý stůl, jak dopadl-pár HEZKÝCH ŠKRÁBANCÚ 😠 ), ale nezblázním se kvůli takové prkotině.Jinak si opravujeme taky domeček, miminko už by se nám vešlo, jen kdyby chtělo přijít.Jo a manža je taky pěkný mlsoun, to jsou asi všichni ty chlapi stejní, jak to tak sleduju 🙄

lentillkaa
15. lis 2007

v199: jó chlapi jsou chlapi...akorát mi přijde, že jsem si toho svého rozmazlila sama 😠 Ale na druhou stranu...napeču a hned je doma veseleji 😀

Jinak já hodlám cukroví zkoušet tenhle víkend - jeden z těch nových receptů, protože mu až tak nevěřím

extravaganca
16. lis 2007

Ahojky sluníčka 😵
Tak já svého chlapa nerozmazluju...nevařím a nepeču 😀 Takže když se náhodou do něčeho pustím a ještě když se mi to povede,tak máte vidět,jak je veselo u nás 😀 Teď o víkendu chci dělat rýžový nákyp a pudinkovou bábovku.Ani jedno jsem ještě nedělala,tak jsem zvědavá co z toho vyleze.Ale budu ještě dělat šneky z listového těsta a ty umím,tak ty se určitě podaří.Tak to je dobré skore ne 😀

A co naše holky co byly v CRM?Jak jste dopadly?Mám úplně fialové prsty,jak tu maškám pěsti 😉

lentillkaa
16. lis 2007

extra: a to ho jako nerozmazluješ?? šnečci z lístkového těsta 😀

extravaganca
16. lis 2007

lentilko,no fakt nerozmazluju...šneci jsou rychlovka a strašně jednoduchá rychlovka...na listové těsto rozetřeš kečup s česnekem a kořením,na to naplácáš šuku a sýr,zatočíš do rolády,nakrájíš na 1cm kolečka,položíž na pečící papír,potřeš vajíčkem s gryl.kořením a pečeš.Rychlovka a šíleně dobré.Navíc to můžeš dělat na x způsobů.Já o víkendu budu dělat s anglickou a nastrouhanou nivou.

extravaganca
16. lis 2007

Jo,jinak holky co mají vaši miláčky horší spermio,tak jim kupte A,C,E,zinek,selen...já si myslím,že kdyby to můj nebaštil,tak to spermio nedopadne tak dobře...má jako kuchař šílenou životosprávu,stres a taky teploučko..a nenosí slipy...ale tyto rady už asi znáte,takže nic nového,co 😅 Ale tak kdyby náhodou to četl někdo kdo to neví 😉