CRM Zlín. Máte zkušenost?

v199
12. říj 2007

Ahoj snažilky 🙂 🙂 . S manželem jsme byli na inseminaci ve Zlíně, chystáme se tam i na umělé oplodnění, nemáte některá zkušenosti s touto klinikou? 😝 Kačka

ruda
12. kvě 2009

ahojky Kači,jojo Gonal f v peru a centro...cosi na potom, v pátek UZV a upravení dávek a příští pátek snad OPU, to už budeš i ty vědět daleko víc, vím, to čekání je neděsnější, jak už se něco píchá, jde to a pak čekání na výsledky, kolik se jich oplodnilo a pak na TT... a pak kdyžto klapne už jen celoživotní strach o dětičky.. mám dovču, tak se snažím, si to užít, za chvilku jdu lehce do fitka... 😎 a tobě ať to uteče a pak mě doženeš ju?

zuzazlin
13. kvě 2009

Ahojky,tak od zítřka začínám se stimulací na IUI,ale moc tomu nevěřím,tech 10% úspesnosti je málo a že zrovna já při mém štěstí.... ☹ uvidíme,zkusit se má všechno ale spíš už pomalu začnu šetřit na IVF 🙂

choco
13. kvě 2009

lesis, monara: dr. Grossmannová má v caru skutečně jen gynekologickou ordinaci, co se týká ivf, inseminace a podobně, tím s enezabývá. Ale je velmi schopná a udělá všechna potřebná vyšetření i terapii, které by mohly přinést nějaký výsledek předtím, než do CARU odešle. Jinak tady jsem našla rozhovor s ředitelem CARU Zlín: http://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/rumpik-mu...

kaces
13. kvě 2009

Ahojky jak dlouho ti bude asi trvat ta stimulace než půjdeš na odběr?nějak se na to nemůžu vzpomenout.Snad nám to dobře dopadne,ale v mojem případě tomu už moc nevěřím.My si necháme darovat ty spermijky takže sem fakt zvědavá jak to dopadne.

kaces
13. kvě 2009

Bude si Rudy držet pěstičky. 🙂

lesis
14. kvě 2009

jojo, s Grosmannovou je to jak pise choco 🙂.

a ja včera dostala MS-skoro o dva dny driv ☹.

kaces
14. kvě 2009

Zuzalin musíš si věřit a pokud to nevyjde tak máš ještě hodně možností neboj,když ses dala na boj tak ho musíš dotáhnout do konce ne 🙂 Musíme si všechny věřit,že i na nás se to štěstíčko obrátí uvidíš,držím pěstičky. 🙂

ruda
14. kvě 2009

všechny si musíme věřit a všem to jednou vyjde.. většina z nás začíná IUI pokud to jde... jak reaguje na dárce partner v pohodě??? mě to doma dost pozit. překvapilo, že by do toho taky šel bez problémů...tak držím palečky... já zítra kontrolní UZV, už mě pobolívá levý bok,ale pravý spí jako dudek...

kaces
14. kvě 2009

No moc dobře to manžel nenesl ,ale pak řekl at si udělám co chci že to nechá na mě a podepíše mi všechno.Rudi takže tys začala stimulovat 11.5 a na odběr vajíček bys měla jít 22.5?já jen abych věděla jak dlouho to bude zhruba trvat mě,mám strach když začnu příští týden že bysme šli na odběr poslední víkend a to by manžel asi nebyl schopen,vyrážíme na chatu.Zítra mi prosím napiš na kdy ti to dohodly.At ti zítra ultrazvuk dopadne dobře.papa 🙂

kaces
15. kvě 2009

Holky za jak dlouho po vysazení antikoncepce by měla dojít mrcha ms?Už je to pár roků co sem je brala a ted plánuju jak by mně to vyhovovalo ji vysadit.dík za rady 🙂

ruda
15. kvě 2009

Ahojky Kaces, teda to fakt nepamatuju, za jak dlouho dojde mrcha..jen bych tipovala
Já na UZV velká pochvala od Horvátha..mám pěknou úrodu a sliznici,snížil mi dávky a od zítra pichám ještě k tomu do stehna na udržení folikulů aby nepraskly, v úterý kontrola a snad v pátek OPU, takže Kači píchání začalo 2DC a 13DC by měla být OPU,ale to má každý jinak...

kaces
15. kvě 2009

Ahojky Rudy dík za radu.Taky sem si píchala do stehna při druhém IVf.Takže reaguješ krásně jo?No já sem zvědavá jak to bude semnou a co mě příští týden řekne,ted přemýšlím jak vysadit léky aby mě pak nevyšla opu na ten poslední víkend,asi to risknu vysadit spíš v neděli nebo v pondělí,léky mám ještě až na středy ale to bych pak měla strach,že tá mrcha dorazí o víkendu.No ještě uvidím.Ty se zdrž a písni jak se vede 🙂

ruda
15. kvě 2009

kači a tak tam zkus brnknout na tu nonstop linku nebo v pondělí brnkni do CARu, to ti fakt neporadím, se to nějak MS dostalo hnedle po vysazení do dvou dnů ne? ale fakt to jen tipuju...úplně semi to vydýmilo, je to už tak dávno...děs.

maendy
16. kvě 2009

Ahoj holky,tak odběry krve mi dopadly dobře,ale manžel má horší SPG,takže Nám Horváth doporučil IUI,jen mě taky zarazila ta procenta uspěšnosti.Necháme to na červenec,v půlce se snad dostaví MS a pak si zajedu pro injekce,mám naplánovány 2 t dovolené,tak mi to alespon nezasáhne do práce.Holky jak se dopravujete do caru a kolikrát jste byli na IUI než jste šli na IVF?
Jak Ty Rud? 🙂 Jinak všem držím pěstičky při stimulaci 😉

ruda
16. kvě 2009

ahojky maendy, gratulace k o.k. krvi a pokud je SPG na iui tak to není tolik zlé, my zkusili jen 1x iui, to by bylo mrhání času v našem případě, pohyb i morfologie nejsou o.k., ode dneška píchám 2 injekce břicho i stehno, bála jsem se reakce, prý bývá bouřlivá,ani jsem o tom nevěděla...a reakce žádná, tak super,ale vaječníky bolí jako čert.. kontrola UZV v úterý, jinak jak často? teď při IVF tam pojedeme asi tak 5x celkem...moc to nepočítám...

rendas
16. kvě 2009

Ahoj holčiny moc vás zdravím!!!! i když ted mám pauzu,chodím se sem na vás každý den juknout!! 😉 hned bych stimulkovala s váma 😉

Rudi hodně štěstí v úterý,vypadá to dobře 🙂

Maendy já jezdím do caru autem,jinak si to ani nedovedu představit.na IUI jsem byla prvně v Brně na obilňáku 4*,pak jsem přestoupila do Zlína,tak 1*IUI,ale pak mi Horváth řekl že s takovým spermiogramem to nemá cenu ☹

Kaces i tobě hodně štěstíčka 🙂

Holky mějte se krásně 😀

ruda
16. kvě 2009

Ahojky Rendi, tak co, je už trošku líp? uvidíš, na podzim to klapne!!! 🙂

rendas
16. kvě 2009

Ahoj Rudi,no měsíčky už mě skončily ale byla to fakt síla myslela jsem že nevydržím....jinak jsem se s tím už smířila a doufám že do třetice všeho dobrého...
Dneska jsem si nakoupila nějaké bylinné čaje i manžílkovi,tak budem popíjet 😉 papa

ruda
16. kvě 2009

Rendi super a co ta ordinace od manželky Dr. Horvátha? zkusíš to? bylinky jsou někdy zázračné, mě třeba od cysty pomohly kapky od Mgr. Podhorné, když jí napíšeš problém, sestaví tobě i manžovi léčebnou kůru, jsou to kapky, co se kapou 3x denně dle váhy,najdeš to na internetu Mgr. Podhorná nebo se ta firma jmenuje Naděje, nevím přesně adresu,ale to najdeš, manža tak měl i pozit. boreliozu bez obtíží...zkusit se má všechno tak hodně zadaru K 😉

kaces
17. kvě 2009

Ahojky Maendy tak my byli jednkrát na IUI a pak sme se hned rozhodli na IVF,přišlo nám to zbytečně čas a penízky.Ted jdu vlastně na 3 IVF tak sem zvědavá,jak to nevyjde i ted tak už na to kašlu,momentálně budem totál vycinkaní z peněz.Já na kliniku dojíždím autem a věčně sama bez manžílka,ten tam semnou jde jen když potřebujeme jeho mršky a pak na kontrolu,aby mě održel když nám oznamují,že se to zase nepovedlo.

Rendy takže plánujete na podzim to zkusit znova?to půjdeš na IVF nebo nativ?tak popíjejte čajíčky a užívej si sluníčka 🙂
Rudi a ty co jak to snášíš?zatím v pohodě?Já sem se rozhodla,že si dám dneska poslední prášek a pak se děj vůle boží 🙂

maendy
17. kvě 2009

Ruda /30 let/ 2,5 snažení , špatný SPG, hlavně pohyb a morfologie, já o.k. 1 IUI neúspěch květen 09 IVF-ICSI

Kača/27/ snažení 2,5 roku 1krát UII neuspěch,1 a 2 IVF neuspěch,květen 09 3.IVF

Renda /31/ snažení 6,5roku,špatný SPG,já o.k. 6*IUI,1*IVF+ICSI,1*Nativ+ICSI(KO 7.5.09)

Maendy /26 / 3 roky snažení 2x stimulace glost+ Pregnyl,zhoršený SPG,Já hormony OK,v červenci IUI

Lesis /28 let/ 3/4 roku snažení

Lucka /28 let/ 2 roky snažení, (špatný SPG-malo pohyblivých, já-anovulační cykly) 3x stimulace Clostilbegyt+Pregnyl, 1. IVF-ICSI (07/09)

maendy
17. kvě 2009

Holky napište mi něco o tom nativu.

Jsem hrozná,už zase myslím negativně.Už zase vidím neuspěch a to jdeme na IUI v červenci. ☹
A pravděpodobně máme před sebou ještě dlouhou cestu k tomu našemu cvrčkovi.
Znáte to jednou za čas se zase dostanou na povrch myšlenky typu proč já,ta ano,ta taky atd.
Nedivím se že ženy které zůstanou bezdětné že jsou jiné.

Koupala jsem si mladý ječmen a zase se pustím do mojžišové.Papám vitamíny a manža taky.

Rud jak je?Kaci to by v tom byl čert,kdyby to do 3 nevyšlo. 😉

Nejhorší je že největší váhu má příroda a tu neukecáme,jak řekl Horvath.

kaces
17. kvě 2009

Maendy nevěš hlavu a mysli na na lepší časy,někdy se to určitě povede.Když nevyjde IUI tak máš pořád ještě hodně možností.Dívej na mě taky to nezdávám.Jojo ty myšlenky taky znám. 😉

ruda
17. kvě 2009

jasně, nesmíme se vzdát
Včera mě teda děsně bolely vaječníky při každém kroku, dnes váhavě ale odhodlaně píchal manža a jemi fajn, tak jak je krásně, bylijsme se projet na kolech, obídek a tak...no super a hladila jsem si na hájence 3týdenní divoké prasátko, mělo tak 20cm. a bylo tak slaďoučké...nádhera zážitek...krmila ho sunarem, no byla jsem v...ale nebrečela jsem jen to bylo úžasné a potkali jsem 3x dvojčata a nad náma kroužili dva čípi...tak uvidíme...kontrola v úterý...pak se stavíme v aquaparku na relax..

ruda
18. kvě 2009

hoky nevíte jestli mám šanci na neomezené vycházky?

maendy
18. kvě 2009

Ahojky.Rud myslím že neomezené už nejsou,ale záleží na lékaři co ti je napíše.Maximum jsou asi od 8 do 12 a od 2 do 8 odpoledne.Tos se dá ne?Jinak jak je?

ruda
18. kvě 2009

no to se jako vycházky dá,ale ta představa, že nemůžu s manžou ani na chatu o víkendu natož tak někam na týden na dovču...když bych byla těhu a musela být kvůli práci doma celé těhu...
Jde to, bolí vaječníky,ale aspoň vím, že se něco děje, jen se mi blokl krk, jela se se staženým okýnkem...koza blbá... zítra kontrolní UZV.
A jak se máš ty?

maendy
18. kvě 2009

Dá se to,to víš už bych byla ráda aby byla půlka července a jeli jsme do zlína.
Mohla bych i v pulce cervna,ale na druhou pulku cervence mam napl 14 dnu dov a planujem jen 3 dny na chate a jinak výlety,takže do toho zamotáme i IUI.Mám sice zástup,ale sef je spokojenejsi kdyz jsem tam já.Ne ze by me to strasne tesilo.Neni moc nadseny ze chci mimi,ale vedel do ceho jde,kdyz jsem nastupovala.Tak jde zivot 🙂

Já se snad toho nedockám,už at je cervenec 😝

Jo muzes na 3 dny ti to muze dovolit lékar zmenu mista pobytu na neschop,pokud dele muze take ale musi tohlásit na sociálku.
To jsem chytrá co? 😉

ruda
18. kvě 2009

aha, to je dobrá info o té neschopence..to mu budu říkat asi často...nějak se to udělá, když tak prostě řeknu, že jsem si vyvrtla kotník...kontrola chodí asi i o víkendu že? no zatím to řešit nemusím.. ale ráda bych byla těhu a neomezené vych...jejda to by bylo fajn...držím palce..ať ti to uteče a na šéfa kašli...je to tvůj život..

fiallinka
18. kvě 2009

Holky, vidím, že jste v plném snažení - jen jak vidím tu zmínku o Mojžíšové - já jsem ji cvičila 3/4 roku před ivf a očividně to vliv mělo 🙂, akorát by se na začátku cvičení nemělo otěhotnět kvůli riziku potratu a zásadně by vás měla kontrolovat rehabka...a mobilizace nejlépe těsně před transferem, ať to má všechno smysl 🙂