Dá se otěhotnět i při malém počtu vajíček?

11112
11. bře 2011

Ahojte holky mám dotaz sedmý den stimuluji a při dnešní kontrole mě našli jen 3 vajíčka a pak ještě dvě,ale jen 6mm.Myslíte si že i přes tohle je šance na otěhotnění?Příští týden mě čeká OPU,ale když čtu jakou tady mají holky úrodu a nepovede se to není mě z toho moc dobře a tak potřebuji pár pozitivních ohlasů.že šance je 😉To jsem měla vysoké dávky hormonů.Díky za odpovědi

gucci
11. bře 2011

Já jsem měla při IVF pouze 3 folikuly, z nich 3 vajíčka super kvality, 2 mi zavedli a ještě nám zbyl 1 mrazák, takže ano, jde to 😉

lukza
11. bře 2011

Ahojky víš co radči menší počet ale kvalitní🙂)) moje kámošky měly x vajíček ale skoro všechny napoužitelné na opolodnění a ještě ti chci říct počkej si do OPU mě doktor říkal že nanejšíš bude 5 at moc nepočítám že se zamrazí a pak po OPU mě dotror říká že jich máme 12🙂)) byly schované vzadu🙂))

evulatko
11. bře 2011

ahojky, ja mela vysoke davky hormonu, nakonec tri vajicka nic moc kvality, do dalsiho dne zustalo jen jedno embryo a za chvili mu budou dva roky🙂 Takze urcite to jde a moc, moc, moc drzim palce, at to dobre dopadne🙂

ivarei
12. bře 2011

My při kontrole měli 2, nakonec při OPU odebrali 4, 2 embrya přežila a jsou to Adámek a Anička 😉 . Paní, která tam byla s námi, měla po OPU 26 fo 😲 . Tak ať to dobře dopadne 🙂

vodni
12. bře 2011

Ahoj, já měla 4 folikuly, 3 vajíčka, 2 použitelné, a jedno ze dvou transferovaných embryí mám u sebe už 14tt 😉 Malý počet jsem měla vždy, a taky vysoké dávky (350-375 IU).

paji72
13. bře 2011

ahoj,já měla 3 folikuly,z toho 2 vajíčka.obě se oplodnily,jedno se udrželo a ted mě pěkně kope v bříšku.nezáleží na počtu,ale na kvalitě.věř jim,že to zvládnou 🙂