Darovaná embrya. Máte zkušenosti?

andreanovosadova
22. únor 2011

Ahoj, jelikož jsem tu nenašla diskusi na toto téma, ale pouze na téma darovaných vajíček, tak ho zakládám. Uvažujeme s manželem, že půjdeme do darovaných embryí z důvodů genetické chyby u našich embryí ze kterých jsem nikdy nedosáhla těhotenství ani po mnoha IVF. Zajímalo by mne, pokud tu někdo je kdo absolvoval KET s darovanými embryi jaké má zkušenosti. Ráda bych se dozvěděla více kolem problematiky darovaných embryí, úspěšnost otěhotnění z darovaných embryí, zda jste měli čersvé nebo zamražené embrya atd.

hanickas1
25. říj 2017

@katty77 Neco ze embryjko se drzi,ale cipek otevreny a ubyla plodovka..Takze se mam modlit ☹

misutka30
25. říj 2017

@katty77
@uzovka68 Holky, držím dnes palce, jestli jdete na krev! Užovko, neztrácej naději a Tobě Katty, ať to sílí! 🙂 🙂

katty77
Autor odpověď smazal
Zobraz
katty77
Autor odpověď smazal
Zobraz
misutka30
25. říj 2017

@katty77 tyjo,dobry🙂 mam z tebe radost! tak bud na sebe opatrna... A zitra napisu do sanusu! Dekuju🙂

katty77
Autor odpověď smazal
Zobraz
missuttka
25. říj 2017

@katty77 gratulace velika 🙂🌷

uzovka68
26. říj 2017

@hanickas1 je tak drzim pesticky at se zmatori bude vse dobry

uzovka68
26. říj 2017

@katty77
@misutka30
@hanickas1
@katty77
@misutka30
@katty77
@missuttka tak toje krasny katty jen tak dal drzim pesticky holky drzte se ja dneska 16 den prvni carka slaba a druha uplne skoro pruhledna a po utregastonu cosi vemu tak zeme vyteka takova jakoby voda takze asi blbe zitra rano dalsi test a budu volat do centra ja to musim pocitat od transferu

katty77
Autor odpověď smazal
Zobraz
katty77
Autor odpověď smazal
Zobraz
uzovka68
29. říj 2017

@katty77 my jedem zitra na ktev do ivf. Ale myslim ze zas nic

katty77
Autor odpověď smazal
Zobraz
uzovka68
30. říj 2017

Zdravim holky tak vsem drzim palecky at mate velke stesti mi bohuzel uz na popate a nic dnes nam volali visledky z krve

katty77
Autor odpověď smazal
Zobraz
misutka30
31. říj 2017

@uzovka68 Ahojky, moc mě to mrzí! Věřím, že to člověka zdrtí, když si vezmeš co peněz a naděje do toho člověk vkládá☹ ale příště už to vyjít musí!

@katty77 Zdravím také tebe, Káťo🙂 jakpak Ty bojuješ a trávíš volno? Snad už moc nepracuješ a šetříš se... 🙂

katty77
Autor odpověď smazal
Zobraz
uzovka68
31. říj 2017

@katty77 nevime stalo nas to 140000 mozna pojedem jen na konzultaci coby nam navrhovali dalsich 140000 uz pritel odmita rika zeto sou jen vydriduchove

katty77
Autor odpověď smazal
Zobraz
misutka30
31. říj 2017

@katty77 To je dobře, že odpočíváš🙂 a věřím úplně, že se to táhne... na druhou stranu ale máš véélkou naději a z toho bych já žila nejvíc🙂 i když chápu, že obavy jsou veliké. Zkus nějak zaměstnat hlavu, abys na to pořád nemusela myslet🙂
Jinak u mě je to prd, práce a práce, už jsem si v hlavě srovnala, že to nechám až na prosinec, protože to zdravíčko není optimální... ale! Dnes jsem konečně napsala do Sanusu paní dr., tak jsem zvědavá, kdy mi zareaguje... pokud bude pozitivní zpráva, tak se tam objednám a v tom prosinci to rozjedu. Už jsem to propočítávala, že by mi to vyšlo ještě před Vánocemi, takže po transferu bych místo neschopenky měla dovču, což po těch mých dvou nemocích za sebou v práci jistě ocení... takže tak ve zkratce🙂

katty77
Autor odpověď smazal
Zobraz
misutka30
11. lis 2017

@katty77 Katty, velká gratulace! 🙂 ať prďolka roste a je u tebe spokojený! Musí to být báječný pocit...

uzovka68
18. led 2018

Ahoj mysme to tet podstupovali darovane embrijka dnes jsem druhy den poto predtim jsme byli 3 na umelku v koline pak 2 v praze ivf na praze 5 na darcostvi vajicek a nic a tet jezdime do hradce tak budem tet cekat doufame zese zadari

uzovka68
18. led 2018

@leny11 kouknete sanus hradec kralove

leny11
18. led 2018

Uzovka68 my jsme byli v Sanusu už js to 6 let, měli jsme kryoembryotransfer, ale nezdařilo se. Tak jsme šli nakonec do Adopce a již 3 roky máme doma úžasného klučíka a jsme moc spokojeni.

uzovka68
22. led 2018

@leny11no mytet uvydime ke konci tydne budu testovat a kdys se nepovede neda senic delat pritel do adopce nepude rekl to i .a jak to funguje ta adopce a co vsechno musis obejit

misutka30
17. únor 2018

Ahoj snažilky, ráda bych oživila diskuzi na téma DE... Je tu někdo jako já po transferu? Nebo se chystá na příjem darovaných? 😃 Bylo by fajn, kdyby se ozvaly i holky, které tu diskutovaly na podzim, jak to s nimi vypadá😉 já osobě jsem dnes druhý den po přenosu,zatím odpočívám, nudím se, bylo by fajn,kdyby se našel někdo s podobným osudem,aby nám to líp utíkalo😃

mademoisell
18. únor 2018

Ahoj snažilky,po IVF máme doma nádhernou 7 letou dceru a chceme další mimi.Dva roky se snažíme a pořád nic...asi už jsem stará...(35 let).Mám nekvalitní vajíčka a manžel spermie katastrofa. Rozhodli jsme se pro DE.Manžel chce jen jedno DE,bojí se dvojčat,myslíte že má šanci se uchytit jen jedno DE?

misutka30
20. únor 2018

@mademoisell ahojky, procentuálně ty šance na uchycení obou embryek neznám, ale dost jsem v různých diskuzích četla, že kdo dával dvě,tak že se mu uchytilo jedno, ale záruka žádná není😃 já mám teď u sebe dvě DE a spíš se bojím, aby se aspoň jedno chytlo!na tvém místě bych si nechala poradit i ve tvém centru. Už jsi začala stimulovat?

mademoisell
20. únor 2018

@misutka30 Začínám v březnu.Dobírám ještě nějaké kapky a chci,aby to klaplo.Přesvědčila jsem chlapa a nechali jsme si ,,odložit" nakonec dvě a budu se modlit,aby vyšlo aspon jedno.Co ty,jak pokračuješ?Už sis dělala test?