Duphaston, Clostilbegyt a Ovitrelle. Máte zkušenost s touto trojkombinací?

junykessy
5. bře 2022

Ahojky, chci se zeptat... Loni v cervenci jsme prisli o mimi v 17tt, od te doby se nedari. Proto jsem zacla dochazet do CAR. Tam mi pan doktor nasadil tuhle trojkombinaci.. Podle kontrol ultrazvuku, casovany styk. 2 cyklus nic, zacinam treti.. Prestavam verit, ze to napotreti vyjde. Tak premyslim, ze bych mu rekla jestli nezkusime IUI. Myslite ze by to mohlo mit vetsi uspech? Jsme oba zdravi, pritel spermiogram na jednicku ja mam max nepravidelnou menstruaci. Pokud by nevyslo IUI, tak holt ivf... Mate prosim nektera zkusenost s tou trojkombinaci? Popripade jinou metodou?

arwen666
5. bře 2022

@junykessy ano diky této trojkombinaci máme 2 děti a obě se podařily na první cyklus já mám tedy PCOS a menstruaci jsem bez hormonů neměla i 3/4roku

junykessy
autor
5. bře 2022

@arwen666 prave, ja mela menstruaci treba za 2 nebo 3mesice..otehotnela jsem ani nevím jak. Ale kvůli zanetu, jsme o malou prisli.. Pritel neni na casovany styk, proste mu to nejde. Tak jsem ho tenhle cyklus obalamutila 🙈 a stejne nic.. Tak ja uz nevim. A kdy jsi brala duphaston? Ja od 16-25 dc

miskadv11
5. bře 2022

@junykessy U nás podobně...akorát teda gynekolog napsal gynprodyl a clostik =dvakrát nic....a na potřetí + injekce ovitrelle a čekáme dvojcata.😁 Před tím rok a půl snažení, oba zdraví...ovulace,ms v pořádku....

junykessy
autor
5. bře 2022

@miskadv11 co je ten gynprodyl? Jinak moooooc gratuluji, at vse dopadne v poradku ❤️

lenatko91
5. bře 2022

Mně to třeba nepomohlo ani po 5 cyklech, pak ani IVF (3x) a nakonec pomohla až změna CAR a IUI + čínská medicína. Jestli IUI chceš, tak se s doktorem domluv. Není tam o moc vyšší šance než u plánovaného styku, ale nikde není psané, že zrovna vám to nevyjde. Tak proč to nezkusit 🙂 mě teď tahle kombinace asi zas čeká. Kolik se teď vlastně doplácí?

junykessy
autor
5. bře 2022

@lenatko91 tak to vubec netusim abych pravdu rekla. Ale je mazec, ze tobe ivf nepomohlo a tolikrat, ale az IUI... Mas pravdu, za zkoušku nic nedam a nikde není psane ze musim byt u jednoho CAR. Moje kamaradka chodila do CAR, 2x ji nevyslo ivf. Az zmenila kliniku, kde ji prisli na problem tak otehotnela z prvniho ivf a ted v cervnu bude rodit..