• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Embryotransfer 2012

12. července 2014 
autor
jako až ve třetím měsíci???? To neeee ne?
2. únor 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky možem sa pridat :wink: som 9 den po KET a už na 6 den som kusok špinila -hnedy vytok ale iba jeden den tak som sa zlakla a urobila testík a bol tam duch ,tak som potom skusila na 8 den a duch bol silnejší a dnes som už mala hotovú dialnicu :slight_smile: je to moj 4 transfer tak dufam že uspešny :frowning2: mám za sebou 1 ET a teraz tretí KETík,takže tehulkám gratulujem a snažilkám odkazujem nádej umiera posledná a ja už začinam verit že vo mne rastie zázrak menom dieta :slight_smile:
2. únor 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, jasně přidej se k nám. Já jsem 11.den po 6. ET, twini je 12.den a go se chystá na transfer. Pošli nám testíky jestli můžeš a mrkni na naše :slight_smile:
2. únor 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
knížka se dává jak je prokázána srdeční akce, takže 6.týden, už jsem se lekla
2. únor 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska joo?? holky tady psali až cosi kolem 11 týdne.... :confused:
2. únor 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo jak říkal náš nejúžasnější pan doktor: letos těhotní všechny ty, kterým se dlouhá léta nedařilo huráááááá
2. únor 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twininky neeee, to je hrozně pozdě, vždyť je plno kontrol mezi tím, kam by se vše zapisovalo
2. únor 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jooo já takyyy, uteče to jako voda a knížečky budou u nás v kabelkách :slight_smile:
2. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
twini a ty nemáš strach, bereš to jako hotovku? já se bojím a nevím čeho víc. Jestli tří miminek nebo že se to zase nepodaří :slight_smile: Říkali mně o revizi plodů, ale to bych nikdy nedovolila, vzít jednomu z nich život a i riskovat že odejdou všichni brrrrrrrrrrrrrr
2. únor 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jooo jasně, jsem zvědavá, jak nám dopadne krev že? jaké budou hodnoty, porovnáme a zjistíme kolik která jich máme :slight_smile:
2. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky trvalo mi to pretože foták mám pokazeny a mobil nefotí tak kvalitne :unamused: tak dúfam že niečo uvidite :slight_smile: od spodu je to 6,8,9 den po ket
2. únor 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky nestraš :slight_smile: mam v sebe dve morulky ,ale u každej to ukazuje inač kamoška mala po ketu tiež 6 den ducha a na 10den mala hcg 400!!!čo som neverila mala v sebe jedno embryjko,tak som si robila srandu či nahodou to nebolo počaté skor ako pred transferom :grinning:
2. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda baby ste riadne rozkecané nestiham vás ani čítat :grinning:
2. únor 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jžš to bych neudělala za nic a když, tak bych na to myslela až do smrti
2. únor 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@darazv supeeer je to tam!!!!!
2. únor 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi joooo. a to se říká, že v zimě je o 10% menší šance na IVF než v létě a na jaře. No a venku -15st. a jak se jim u nás líbí :slight_smile:
2. únor 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ste fajn :slight_smile: a kde chodite do caru?ja praha-podolí,
2. únor 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek