Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky neeee vůbec, jakoby se nic nedělo, ty něco cítíš? Mně ty prsa jen a jsem nějaká unavená víc. Jo a v týdnu jsme měla průjem a teď čtu, že je to také příznak, mě picne 🙂

lokiska
autor
5. únor 2012

psala jsem dr. co s tím pálením, právě mi odepsal, že nic nezavádět, že snad to bude ok.

twininky
5. únor 2012

@lokiska já právě taky nic, tak mě to docela znepokojuje, minulý týden jsem cítila alespoň bolení a píchání a od poziv testu jako když utne...já prsa jen trochu v noci... 🙂
dokud neporodíme, budem se pořád sledovat co?? 🙂

lokiska
autor
5. únor 2012

jojo toho se bojím, že si skrz strachi těhu ani neužiju, snad to tak nebude. a potom jak se to narodí, tak je taky strach a pořád 🙂. asi nemyslet na to, protože stát se může vždycky a cokoliv, i když budou mít třicet 😀

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky a nám šedesát 😀

twininky
5. únor 2012

@lokiska no jo to už budem pěkně starý a já doufám, že budou rozumnější a budou mít děti dřív... 🙂

lokiska
autor
5. únor 2012

no jo Bůh ví, co bude 🙂. My už v 16letech jsme si s holkama říkaly, že bychom na potrat nikdy nešly a s manžou se snažíme už 7let. Jsem si už myslela, že prostě pro těhotenství jsem se nenarodila a dívej, zázrak.

twininky
5. únor 2012

@lokiska jo je t úžasný moc Ti fandím....já mám teď hroznej strach aby se to v nějaký fázi nezastavilo.... ☹ hrozně se bojím než bude těch 12tt

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky joo to já taky se bojím jako čert, ale myslím, že i po 12tt se budeme bát stejně a bylo by to horší přijít o to potom, než teď. Ale vše dobře dopadne, když se nás tak drží bobinci 🙂

twininky
5. únor 2012

@lokiska já vim že se budem bát, ale přece jen snad trošinku míň, teď se bojim moc... ☹

lokiska
autor
5. únor 2012

já také, nejsi sama, já už na další IVF nemám sílu

twininky
5. únor 2012

@lokiska tak snad nám to dobře dopadne, když už jsme obě poprvé po tak dlouhé době objevily //, třeba je to nějaké znamení 😉

lokiska
autor
5. únor 2012

jojo to musíííííí dopadnout dobřééé

lokiska
autor
5. únor 2012

@twininky kde jsi napiš něco mamo 🙂

twininky
5. únor 2012

@lokiska 😀 ...já sem byla venku s fenkou,dostala jsem strach, protožese začala klepat a pískat, nevim co jí je..tak lítam kolem ní 😕

lokiska
autor
5. únor 2012

jžš co to jeee? zvláštní

darazv
5. únor 2012

Ahoj holky blbol mi net ale už to vyzerá oki,ako sa mate?zajtra idete na krv však? ja utorok ale začinam mat pochybnosti pretože posledne čo som vám ukazala testy 6,8,9 den po ket som si nerobila až dnes na 12 den po ket citlivost 25(iny nemam) a mám tam len ducha,, ☹neviem čo si mám mysliet pretože už som čakala hotovu dialnicu,,,bojím sa že budem mat to čo pri prvom ET tiež som mala ukažkové testy hcg tiež a potom začalo klesat došla mrcha a bolo to v prdeli- biochemicka gravidita 😠

twininky
5. únor 2012

@darazv ta citlivost25 je doct velká, a to že tam máš ducha je přece dobré.. 😉 teda jako myslim, že je lepší testovat 10, to je citlivější a tam bys mohla mít třeba dálnice 🙂

twininky
5. únor 2012

@lokiska nevm co s ní, leží a třese se, tak uvidim, nechám jí být v klidu, snad jí to přejde.. 😕

go
5. únor 2012

ahoj holky, tak hlasim , ze jsem doma po ET 🙂 . Nakonec 3 embryjka 🙂

twininky
5. únor 2012

@go ahoooj, sis nechala dát?? 🙂

twininky
5. únor 2012

@darazv a koli jsi měla při 1. ET embryjek??

darazv
5. únor 2012

@twininky dík ale strach tam stále je,,ako sa inač cítite?ja v poho dnes som 32DC den kedy oficialne mam dostat mršku ale bruško nebolí len prsia tak sa budem modlit aby najbližšie 9 mesiacov nedorazila.

twininky
5. únor 2012

@go tak teď už budeš pěkně čekat na testík...vítej doma mamino....aŤ MÁŠ co největší úspěch 😉

darazv
5. únor 2012

@twininky kvoli nabehu na hypest,syndrom len jedno a potom pri ketoch vždy dve .

lokiska
autor
5. únor 2012

@go jééé tři tak jsme dvě supeeeer!!!! morulky?

twininky
5. únor 2012

@darazv neboj bude dobře, si v dobré společnosti 😉

twininky
5. únor 2012

@lokiska go a zbylo ti jedno do mrazáčku?

darazv
5. únor 2012

@go waw gratulujem kde chodiš do caru že ti dali tri ? ja som chcela tiež tri po neuspešnych pokusov doktor aj suhlasil ale prišla doktorka a tá to nedovolila 😠 že to nedavaju mladym ženam že až nad 35 rokov aj to vynimočne,,,tak som bola nasratá že kedže mam 4 transfer tak mohli mi to aspon povolit,,,

lokiska
autor
5. únor 2012

@darazv jojo citlivost 25 skoro nic neukazuje, ale trochu jsi mě vystrašila s tím vysokým HCG a potom nic. To neeeeechci :(