Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
30. led 2012

manža tomu nerozumí víš 🙂. Tak ukazuje slabou čárku ten 25, tak jsem klidnější. ten šmejd neukázal nic. Na ráno ale nemám, jen toho druhýho poláka 🙂 a to má být citlivost 12,5. I to číslo je divné že?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

Do Reprofitu do Brna. Je tam nejúžasnější doktor a taky hrozně pěknej, až se s babama stydíme 🙂)) můžu se zeptat kolik ti je a jak dlouho se snažíte?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jojo duch tam je určo a na pětadvácu to jde uf. Jsem hned klidnější. jěštěže mi to to moje milovany dovezlo 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jo ty tři to bych jako moc nechtěla, ale jak říkám, lepší než žádné. Máme tady okolo babičky a tetičky, tak bych vždycka to jedno někomu fókla 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jo je bezva, že je to tady možné. jinde ve světě to tak snadné není.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jo po 6. víš kolikrát se mi chtělo i umřít co jsem prožívala hrůza. Nikdy se nechytlo žádné, protože byla špatná kvalita, nikdy nebyla prodloužená kultivace až teď. oběma nám nic není, mám jen zvýšený prolaktin , ale beru prášky, tak hladina je ok. A teď po šesté poprvé čárka a najednou není a už zase je, mně picne z toho fakt. 🙂

lokiska
autor
30. led 2012

já jsem měsíc před stimulkou jedla olivy na lepší funkci vaječníků a jedla avokádo na úpravu hormonů a na výšku děložní sliznice. Vše udělalo co mělo, vaj jsem měla 18, to bylo nejvíc a sliznice tak vyrostla, že byla až moc. A snad se tam drží ty moje trojčátka 🙂

lokiska
autor
30. led 2012

mně je 31 a snažíme se 7let. to ani není možné.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jééééé huráááááá, bych se tak mazlila už 🙂 a všude bych ukazovalo bříško a chlubila se sním po tom všem, ale pořád mám strach. ten šmejd mě pěkně rozhodi. Jak se těhu počítá při IVF nevíš?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jéé ty už to máš tak všechno zmapované? kdy půjdeš na krev?

lokiska
autor
30. led 2012

od začátku poslední menstruace? je to divné že? když ví přesný datu a počítají to úplně od něčeho jiného

lokiska
autor
30. led 2012

jestli budou tři, tak určitě nevydrží až do termínu.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jooo je to tak skoro a co píšu divně 🙂) moje oplodňovali 18.1. a měla jsem 4denní

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

jžš ty to ovládáš, to mně momentálně teď moc nebere, já se modlím, aby tam mimoušci byli.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lokiska
autor
30. led 2012

a jsi na neschopence nebo pracuješ?