• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Embryotransfer 2012

12. července 2014 
autor
manža tomu nerozumí víš :slight_smile:. Tak ukazuje slabou čárku ten 25, tak jsem klidnější. ten šmejd neukázal nic. Na ráno ale nemám, jen toho druhýho poláka :slight_smile: a to má být citlivost 12,5. I to číslo je divné že?
30. led 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Do Reprofitu do Brna. Je tam nejúžasnější doktor a taky hrozně pěknej, až se s babama stydíme :slight_smile:)) můžu se zeptat kolik ti je a jak dlouho se snažíte?
30. led 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo duch tam je určo a na pětadvácu to jde uf. Jsem hned klidnější. jěštěže mi to to moje milovany dovezlo :slight_smile:
30. led 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ty tři to bych jako moc nechtěla, ale jak říkám, lepší než žádné. Máme tady okolo babičky a tetičky, tak bych vždycka to jedno někomu fókla :slight_smile:
30. led 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo je bezva, že je to tady možné. jinde ve světě to tak snadné není.
30. led 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo po 6. víš kolikrát se mi chtělo i umřít co jsem prožívala hrůza. Nikdy se nechytlo žádné, protože byla špatná kvalita, nikdy nebyla prodloužená kultivace až teď. oběma nám nic není, mám jen zvýšený prolaktin , ale beru prášky, tak hladina je ok. A teď po šesté poprvé čárka a najednou není a už zase je, mně picne z toho fakt. :slight_smile:
30. led 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem měsíc před stimulkou jedla olivy na lepší funkci vaječníků a jedla avokádo na úpravu hormonů a na výšku děložní sliznice. Vše udělalo co mělo, vaj jsem měla 18, to bylo nejvíc a sliznice tak vyrostla, že byla až moc. A snad se tam drží ty moje trojčátka :slight_smile:
30. led 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mně je 31 a snažíme se 7let. to ani není možné.
30. led 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééééé huráááááá, bych se tak mazlila už :slight_smile: a všude bych ukazovalo bříško a chlubila se sním po tom všem, ale pořád mám strach. ten šmejd mě pěkně rozhodi. Jak se těhu počítá při IVF nevíš?
30. led 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé ty už to máš tak všechno zmapované? kdy půjdeš na krev?
30. led 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
od začátku poslední menstruace? je to divné že? když ví přesný datu a počítají to úplně od něčeho jiného
30. led 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jestli budou tři, tak určitě nevydrží až do termínu.
30. led 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jooo je to tak skoro a co píšu divně :slight_smile:) moje oplodňovali 18.1. a měla jsem 4denní
30. led 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jžš ty to ovládáš, to mně momentálně teď moc nebere, já se modlím, aby tam mimoušci byli.
30. led 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jsi na neschopence nebo pracuješ?
30. led 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek