• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Embryotransfer 2012

12. července 2014 
@go Já bych se zbláznila, kdybych tam měla třeba dnes ducha a za dva dny nic, tak proto se držím.... Už se v tom trochu ztrácím a proto se dávám do tabulky:

reni0602 OPU 27.1. ET 30.1. 2 embrijka, test až 13.2.
8. únor 2012 v 10:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja potrebuju mit jasno hned jak to jde..
8. únor 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annie29 ja take ne :slight_smile: . Kolikate je to tve IVF?
8. únor 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go 2. IVF a celkem 5.transfer
8. únor 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annie29 ja 4 IVF
8. únor 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go tak to by sis to uz moc zaslouzila
8. únor 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Go rodí v říjnu, bude mít štírečky :slight_smile:
8. únor 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annie29 vsechny si to zaslouzime, to cekani je opravdu nejhorsi :frowning2:
8. únor 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky nezakriknout , bojim :frowning2: . Chci mit krasne carecky jako ty :slight_smile:
8. únor 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go no jasně že budou....a třeba ještě silnější..když budeš mít víc miminek.. :wink:
8. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
prosím zkušené, mám dotaz, může se roztahování dělohy projevovat tupou bolestí v zadní části pánve, jakoby oproti pravému vaječníku??
8. únor 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky cert vi, v tehotenstvi je mozne vsechno, me taky pobolivalo kdeco
8. únor 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zajimave stranky o hcg pro nadsence a cekatelky na dvojcatka :wink:

http://family.cz/scripts/journal/journal.asp?id=343
8. únor 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@annie29 dekujeme, zajimave :slight_smile:
8. únor 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy dnes stavkujete? :wink:
8. únor 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem akorát tu :slight_smile: . Malej je marod, tak čekám, kdy to chytnu :angry: . Ale jako by marod nebyl, teď lumpačí s přítelem v pokojíku - hrajou si na netopýry nebo na co, každopádně visí hlavou dolů a malej řve "ještě ještě" :grinning: . Akorát si nějak nepřipadám "těhotně", mám pocit, že s Vojtíškem to bylo jiný... Tak uvidíme, no... Co Ty, cos dnes dělala?
8. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go no kde ste dneska všechny?? mě je dneska od rána nějak divně...pobolívá mě lehounce břicho a celá oblast pánevní i v zádech..doufám že to patří k těhu :slight_smile:
8. únor 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@papuchalk to je super , ze mas doma maleho rostaka :slight_smile: . Manza me dnes vytahl na obed, tam kde to mam rada. bohuzel me , ale je nic moc a vubec se necitim. Navic vypadam silene, plet po hormonech silena, bricho jak balon. Kez by to znamenalo dve carky :slight_smile:
8. únor 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky tohle si budes uzivat 9 mesicu :wink:
8. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go no doufám, proč se bojím, když mi divně?? po všem co tady čtu, je to hrozný strach... :confused: jak mě někde píchne, okamžitě se bojím o mimi.... :frowning2: připadám si celá nafouklá dnes... :confused:
A co ty go?? je ti dobře??
8. únor 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky manzel me vytahl na obed do restaurace, kterou mam rada. Bohuzel me neni vubec dobre, mam bolesti bricha, citim se unavena, mam navaly, nevim :unamused: . Zacinam mit pocit, ze je to jako minule, nic :frowning2:
8. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooj holky, tak jsem byla na krvi, ale výsledek až zítra, to neudržím ani telefon, jak se budu klepat :fearful: Twini kolik ti kdo říkal, že má být hodnota u dvojčat. V těch tabulkách je to rozmezí strašně velké.
8. únor 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska to je dost, ze das vedet, moc jsem na tebe myslela, jake mas vysledky :wink:
8. únor 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go a já na tebe!!! Už se těším na testíky s // :slight_smile:
8. únor 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska bojim, uz zase zacinam mit ten strach co minule. Byla jsem silene v poho a taky to na me padlo treti den :frowning2: . Moc drzim pesti, at je zitra krev na dvojcatka :grinning:
8. únor 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go bych se ozývala častěji, ale chodím do práce a doma jsem až večer a to mě čeká vaření a něco pohonit doma a tak. Břicho mám nafouklé, ráno jsem myslela, že to dostanu, trochu jsem měla křeče, ale je to ok. Kramule nepřišly a doufám že dlouuuuuuhou dobu neeee, nám všem!!!!!!!
8. únor 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go tak to jsme dnes dvě taky mi je celý den divně...hele...uvidíme zítra jestli nám bude líp....nic to neznamená ani pro jednu z nás....v říjnu přece rodíme :grinning:
8. únor 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go jooo mám někdy takové stavy také :frowning2:
8. únor 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska no nazdáááárr.....ty hodnoty jsou tak rozdílný, že Ti nikdo nepoví, kolik , mě to taky včera neřekli....jestli je to dobrý nebo ne...jen řekli že to je vpořádku..a vůbec je mi fuk jestli bude jedno....budu se za něj tak hrozně modlit, aby u mě vydrželo.... :wink: hlavně at je jedno srdíčko aspoň
8. únor 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek