Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

eviknufik
20. únor 2012

@go díky za odpověd, a myslíč ze je normální, když z tebe vypadnou takové 2 malé sraženinky krve? Mám ještě doufat, nebo už ne? Večer, v noci jsem měla takovy hnědavý výtok, Teď to byly 2 takové malé kousicky krve. Bojim bojim. ... říkali mi, že mám testovat cca 10 den. byla jsem v Heliosu.

go
20. únor 2012

@eviknufik ja bych urcite predem nic nevzdavala. Opravdu to muze byt uhnizdovanim mimi, kdyz jsi mela tak pekne uz hatchujici 🙂 . Pokud jsi mela 6 denni, tak by mohl byt videt duch uz zitra. Ja mela 5 denni a testovala jsem 7.den. 🙂 . Opravdu moc, moc drzim pesti 🙂

eviknufik
20. únor 2012

@go Dekuji za podporu, kdyz ja mam porad takove tlaky v podbrisku,, mam strach ze se to opravdu rozjede, a ty dva cucky mi na tom fakt nepridavaji. Muzu se zeptat, jak si spinila? Z tebe asi cucky male nevypadavaly, co?

go
20. únor 2012

@eviknufik ja mela 9. den jen trochu nahnedlou vlozku. Takove lehke spineni. Holky tady na koniku kolikrat pisi, ze i trochu krvaceji a pak na testu maji 2 carky 🙂 . Hlavne se nestresuj a odpocivej 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
20. únor 2012

@twininky ahoj, to rada slysim, ze je ti lepe 🙂 . Hlavne odpocivej 🙂 . Ja jsem v pohode, citim se jen unavena. Rano jsem testila, mela jsem strach. Vcera jsem se pohadala s manzelem, ani nevim proc, mam ted divne nalady. Nic nedela, je hodny a ja ho mam plne zuby🙂. Vcera jsem se rozcilovala a pak jsem mela sileny strach. Testik rano krasny 🙂

eviknufik
20. únor 2012

@twininky Ahoj, díky moc, PGD je preimplantační genetická diagnostika. Vyšetřují ti tam genetiku embryjka, dle toho zjistí zda má nějakou gen. vadu (, počty chromozonů XX, XY, Downův syndrom, aj.). To nám doporučil dr, kvůli tomu, že má manžel špatný spg. Výsledkem bylo krásné zdravé embryjko, kteé mi zavedli. Snad se zadaří. Bo mažel říkal, že potřetí už to podstupovat nechce. Na jednu strabnu se mu nedivím, ale na druhou stranu já chci udelat pro to vse, aby to vyslo. Ale jak jsem psala již výše, bojím se, Strašně moc se bojím.

go
20. únor 2012

@eviknufik u nas to PGD stoji 35 tisic, ja ho chtela i tak, ale doktor rekl, ze neni treba. Mrzi me to byla bych klidnejsi. Mohu se zeptat proc manzel nechce dal bojovat. Muj take nechtel kvuli me, ze do sebe cpu hormony, ale ja mu rekla, ze to zvladnu 🙂 . Bojovat se musi, i kdyz je to narocne, stoji to za to 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
20. únor 2012

@twininky jejda, to je nejake slozite, ja se tu tak nevyznam🙂

go
20. únor 2012

@twininky no Vy dve to tady silene flakate 😉 . Loki jde v utery na UTZ, tak jsem moc zvedava, doufam, ze pisne dobre zpravy 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eviknufik
20. únor 2012

Holky dekuju Vám moc za podporu. Já doufám, ale nechci to zakřiknout že to bude ok. po tom, co mi vypadly ty dva malé kousky, už nespinim, teda zatím, i kdyz jsem byla od té doby jen 2x na WC) Modlím se, že to bylo při uhnizďování, v břichu mám sice mírné tlaky, ale už ne tak moc, jako prve. no stále doufám, nic jiného mi nezbývá🙂
My meli PGD zadara kvuli SPG.Tak jak jsem psala již výše, doufám ze to dopadne dobře, manžel do toho moc jít nechce, neb se bojí zklamání stejne jako já, ale i kvůli tem hormonům, co do sebe cpu, pritom to je pro mne to nejmensi , co muzu pro toho malyho udelat. Jen nevím, jak to zaridit, aby me neopustil, pokud se tak uz nestalo. Dnes mám silene chmurne myslenky. nejradeji bych sla uz z prace domu, ale musim jeste 2 hodky vydrzet....

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
20. únor 2012

@twininky OK , napisi ji. Dnes zacinam 5 tyden🙂

go
20. únor 2012

@eviknufik ty jsi v praci? Mela by jsi byt radeji doma v klidu. Navic pokud jsi spinila mela by jsi radeji lezet.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eviknufik
20. únor 2012

holky, me nikdo nic nepredepisoval, bylo mi receno, ze se mám vyhýbat pouze horkým koupelím a saunám. (proste teplému vlhku). Práce je pohodová, sedím za komplem a delám dokumentaci, proto jsem nechtela zustat doma, nevím co bych rekla sefovi:( Neví o tom a já to nechci nikomu rikat, dokud nebudu vedet na cem jsem. Kdyz jsem podstupovala 1. ET loni cca v tuto dobu, tak jsem temer 14 dni lezela a stejne to bylo houby platné. Proste jsem to dostala. Ted ale doufám, ze ten malý kousek, co ze mne vypadl, bylo pri zahnizdování embryjka🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
papuchalk
20. únor 2012

Ahoj holky!

@go Co krev? Už jsi byla? 😀

PGD - to taky neznám... Teda vím, že občas se dá embryo diagnostikovat pře hrozbě závažných dědičných onemocnění, dokonce se při tom dá zjistit pohlaví embrya. Tohle budeněco podobného? A když provedou tu diagnostiku PGD, tak potom je záruka, že už nevyjdou blbě třeba tripply?

@eviknufik Evi neboj, já při Vojtíškovi jednou i silně krvácela, naštěstí se udržel (ale dle mě vypadlo to druhé mimi 😔 ), ale byla to normálně červená krev, jako když je MS, ne žádné sraženinky. Sraženinky by spíš mohly být tím hnízděním.

@nikohlava To mě mrzí ☹ .

Tak já pořád ještě netestovala - mám to otestovat ve čtvrtek, ale už jsem si byla v lékárně pro test. Žádný příznaky nemám, jen jsem víc unavená (ale to může být i tím, že jsem teď na prcka sama a málo spím) a je mi pořád taková jako zima.

papuchalk
20. únor 2012

@twininky Twiny, to už je diskuse říjen, jo? A to už mají holky potvrzená srdíčka? Jinak myslím, že nemusíš mít po každém ET nebo KET Utrogestan, někde se to jakoby "zapracuje" do přirozeného cyklu a pak nemáš předepsané žádné hormony. Ale nevím...

Holky, poznalo by se z té krve (HCG), kdyby to bylo mimoděložní těhotenství?

go
20. únor 2012

@papuchalk ja mela odber krve 11.den , to byl ct a na dalsi jdu zitra. Vse mam v albu. Ty uz si udelej test, jsem zvedava a moc, moc ti drzim pesti🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maja89
20. únor 2012

Ahojky holky, doufám že necadí že se k Vám přidám. 🙂
Na ET jsem byla 11.2 v Repromedě Brno a chci se zeptat, v sobotu tj. 18.2 jsem měla hladinu HCG 68, dnes 125...je to ok? Někde jsem četla, že by se hladina měla zvyšovat ob den až 2x hodnota...? Jak jste na tom byli Vy? Dnes jsem 10 den po transféru...Předem děkuji za odpovědi 😉