• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Embryotransfer 2012

12. července 2014 
@twininky ja bych taky byla silene stastna za jedno, ale bojim :unamused:
20. únor 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, buďte šťastné i za jedno mimi, co já bych za to dala...
20. únor 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky furt se me zda, ze mam pocity jako pred menzes :frowning2: Bojim se zitra te krve :unamused:
20. únor 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@twininky ty se šetři a hajej :slight_smile:
20. únor 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodnice ja bych taky brala jedno, zdrave a byla bych nejstastnejsi zenska na svete :slight_smile:
20. únor 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@go já se také strašně bojím, ale fak strašně, jak se to blíží čím dál víc uf :unamused:
20. únor 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jahodnice jojo, budeme rády určitě i za jedno mimi, ale nejsem si jistá, co se mnou udělá když tam budou tři :slight_smile:
20. únor 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska neboj, budes tam mit krasne mimi se srdickem. :slight_smile: Zitra na tebe budu moc, moc myslet :slight_smile: :slight_smile:
20. únor 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go děkuji já na tebe také, v kolik tam jdeš?
20. únor 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska
kočárky pro trojčata se dělají...byla by to síla. To bys asi v rodině neokecala :wink:
20. únor 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jahodnice hmm to asi neee. Když nám tenkrát poprvé řekli jak máme krásná kvalitní embryjka, tak z té radosti jsem prostě chtěla tři, říkali, že zas hooodně radosti je také na škodu, ale já jsem si nedala říct. ale když tam budou tak budou no, v žádném případku bych ale nedala žádné pryč bobky maly :slight_smile:
20. únor 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska v devet krev a v deset zubar:cry:. Vyswledky, ale budu mit az nekdy odpoledne. V kolik jdes ty na UTZ? :wink:
20. únor 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem dnes 10 den a sem tam me pobolivá břicho jak před menstruací, připadá mi že mám citlivější bradavky a chodím častěji na malou, ale nevím jestli to není z těch hormonů, protože se mi zdá že na nějaké příznaky je ještě dost brzy...
20. únor 2012 v 19:03  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go já jdu na 13hod. jsem zvědavá na ty naše výsledky, úplně mně buší srdce když si na to vzpomenu, budu na tebe ráno myslet :slight_smile:
20. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maja89 nene, jestli to tam je, tak brzy není, jen s tím WC to bude asi v něčem jiném, na to brzy je. Já také chodím častěji, ale to proto, že nějak mám pořád žízeň a piju jak duha :grinning:
20. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska taky na tebe budu siiilene moc myslet :slight_smile:
20. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lokiska @go Tak to jsem na zítra zvědavá :grinning: - aspoň mě to zabaví do doby, než budu testovat já. @go Budu určo testovat až v ten čtvrtek :grinning: , MUSÍM to vydržet :grinning: . Dneska mě ale pěkně bolí břicho... ale spíš jako z večeře. Jinak zima mi je pořád taky a jinak nic.

Holky, já pořád malého někam zvedám - do vany, z vany, do jídelní židličky, na oblíkání... prostě to jinak nejde. Když si vzpomenu, jak jsem se hlídala s ním (ačkoliv taky ne až tak moc, byla jsem třeba dvakrát na vodě, na horách a tak, ale nic jsem netahala), tak mě jímá hrůza, jestli vůbec člověk s malým dítětem může zdárně otěhotnět po IVF :frowning2: .
20. únor 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maja89 Ahoj, vítám Tě a potichounku gratuluju :slight_smile: .
20. únor 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky super, jen se stale bojim, ze jsem malo tehu. Jinak uzasny, hodne se tam dozvime a stale se tam neco deje :slight_smile: . Jdu si lehnou, preji krasne sny, dobrou :slight_smile: Papa zitra. :wink:
20. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twininky jooo kéž by to tak bylo. :slight_smile:
20. únor 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@twininky :grinning: také už půjdu se na to vyspat, to bude den................papa holky.
20. únor 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnes jsem radeji zustala doma, Trosku krvacim, ale zatim jen kdyz jdu na WC. O kolik zvyšuje utrouš bazální teplotu? rano jsem si nameria po 5 min 37, 5 °C, Myslite, ze to o necem vypovída?
21. únor 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@papuchalk Děkuji :slight_smile:
21. únor 2012 v 10:37  •  2 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2018 (31. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek