Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

mindinka
31. led 2012

@twininky No pokud to vyjde tak jo 🙂 2 mám z prvního manželství a s přítelem jsme zatoužili po miminku, tak jsme si ho pořídili 🙂

lokiska
autor
31. led 2012

Ahoj holky, čárka je zase silnější, ale jako twini ji nemám. Dnes jsem byla na krvi, zítra v 10hod výsledek. Go 5 vajíček stačí, to ok. Vše dobře dopadne!!!!!!! Dávej zprávy!!!!

lokiska
autor
31. led 2012

haloooo nikdo nikde ☹

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
1. únor 2012

Moc zdravim, zadne nerviky z konika, mrazem nam vypadl net 😀 .
Uz je to OK. Je prisla jsem o krasne carky lokisky, gratuluji. Uz se tesim, az vas budu nasledovat 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
1. únor 2012

@twininky prave premyslim, zda se jit nekam projit, ale dnes jeste budu polehavat. Zima je tam priserna, ted mame na teplomeru -12. zkusim mozna jit zitra na chvilicku okolo domku 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
1. únor 2012

@twininky vydrz, venku je fakt sileny mraz, at ti mimiska nenastydnou 🙂 . Vcera jsem mela docela bolesti, ale dnes uz je vse v poradku, nic neboli. Jen trochu spinim, snad to take brzo prejde. Jsem moc zvedava kdy pujdu na trasfer. Pokud bude vhodna prodlouzena kultivace, mel by byt v nedeli, ale doktor rikal, ze se muze stat, ze pujdu uz zitra. Radeji bych je nechala rust az do nedele 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
1. únor 2012

@twininky PICSI take nemame, pry u nas je zbytecne. Taky bych byla pro zavedeni po trech dnech, ale zatim nechavame rozhodnuti stoprocentne na lekari. Snad nam doporuci to nejlepsi. Stale doufam , ze to neni jen o penezich a doporuci nam ten nejlepsi postup, i kdyz treba prijdou o prijem za nadstandard. 😒

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
1. únor 2012

@twininky jee, tak to ja mam podobne s tim strachem. Ted me zacina desit, ze jsem prestala chodit do prace. Byla jsem zvykla docela dost obetovat praci a ted se zacinam nudit. Normalne bych chodila cvicit atd..., ted nemohu, tak se bojim, ze budu vic a stale myslet zda se konecne zadari ☹

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
1. únor 2012

@twininky pravda je, ze jsem mela praci jen stres a stres. Prace byla pro me vzdy na prvnim miste, ale rikala jsem si, ze ma manzel pravdu. Jen cas neco pro mimi obetovat 🙂
Manzel delal v pondeli doktorat a neudelal, tak se take obetoval. misto uceni a psani zarizoval stehovani a dokonceni naseho noveho hnizdecka🙂.

reni0602
1. únor 2012

@lokiska Já měla ET v pondělí 30.1.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
1. únor 2012

@twininky ty vychazky jsou silene. Nechapu proc to nedokazou trochu rozlisit. V kazdem pripade je pravda, ze mimiskum obetujeme cokoliv. 🙂
Ja uz se do prace asi nevratim, stejne jsem pracovala na volne noze. pokud budu neco delat , tak jen z domova pro par skalnich klientu. Pokud se bude mimiskum u me libit a povede se, budeme silene stastny a vzhledem k pozdnimu veku si budu uzivat jen vychovu deticek 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reni0602
1. únor 2012

@go a ty jsi už po odběru? Asi jsi to už psala....

go
1. únor 2012

@reni0602 na odberu jsem byla vcera, ted cekam na ET 🙂

go
1. únor 2012

@twininky pravda, nechapu , ze si nejake mimco alespon nevzala z domova, treba i starsi. Udelala by alespon jedno ditko stastne a zaroven i sebe 🙂

reni0602
1. únor 2012

@go a je to tvoje první iVF? U mě druhé, ale u prvního neproběhnul transfér, měla jsem jen jedno vajíčko, a ještě nezralé :(

go
1. únor 2012

@reni0602 dve IVF jsem mela pred 11lety , pak nic a ted minuly rok (zavedeny 3 a nic), nyni tedy celkem po 4, ale spis ty prvni dve pred mnoha lety nepocitam. Byla jsem dost nerozumna a blbla, proto se to mozna tenkrat nepovedlo ☹

go
1. únor 2012

@reni0602 a kolik jsi mela tentokrat? Kam chodis na kliniku?

reni0602
1. únor 2012

@go Pro mě je to tohle nejspíš poslední, další už mi pojišťovna neproplatí kvůli věku.

reni0602
1. únor 2012

@go Do Gennetu Praha, tentokrát jsem měl 6 vajíček, oplodněno 5, 2 zavedeny s ISCI, další měli prodlouženou kultivaci, bohužel dnes ráno jsme se dozvěděli, že byly moc malé, takže nic :(

go
1. únor 2012

@reni0602 take jsme samoplatci, pojistovna jiz nam neplati nic ☹ . Nevzdavej to, tentokrat budes mit 2 carky 🙂 . Uz mas nejake ditko nebo to bude prvni prirustek?

reni0602
1. únor 2012

@go Kéž by, mám už dvě slečny (skoro 20 a 14 let), s exmanželem, teď to s přítelem zkoušíme už rok a půl a nic. A to jsem si myslela jak to bude rychle, jako vždycky. Vůbec jsem nepočítala s touhle variantou. Ty chodíš kam?