Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
24. črc 2012

@jahodnice no opravdu ti nový účes moc sluší 😉 , jj už se to blíží, už začínám mít strach, aby to všechno dobře dopadlo, kočárek už mám doma, a zatím jsem spokojená, uvidíme až vyrazíme do terénu... 🙂
No ráda bych se zeptala jak se máš a co nového, ale nechci se pořád vyptávat na jedno a to samé, protože vím že to není nic příjemného... ☹
Ale vzhledem k tomu jak vypadáš hezky, řekla bych že se máš dobře.... 🙂 aspoň nějakou krásnou dovolču sis určitě užila ??? 😉

jahodnice
24. črc 2012

@twininky
na dovče jsme zatím nebyli, asi vyrazíme v srpnu.Jinak zatím nic nového, protože te´d byl prolém u VZP s proplácení IUI, tak to necháme až na září. Oni ti chytráci za vymysleli, že IUI budou počítat do pokusů jako IVF, tak jsem si nechtěla vyplácat pokusy a kdybych šla do IVF tak to pak platit.
Minulý týden jsem byla v Motole, vezla jsem tam pletené bačkůrky a čepičky pro nedonošeňátka a bylo až do breku, když jsem ta mimča viděla...

twininky
24. črc 2012

@jahodnice no to si děláš srandu, to je nádhera 🙂 to si dělala všechno ty?????
jj máš recht, sem ráda že tě slyším uvažovat i o IVF... trochu by mě to mrzelo kdybys to už všechno zahodila.... budu moc držet palečky ať Ti vyjde to IUI a pokud ne určitě to IVF, já vím, že je to hrozný, ale miminko za o opravdu stojí.... tolik krásnejch věcí co pro dětičky je, už já sama z toho mm radost když to vidím 😉

jahodnice
24. črc 2012

@twininky
jo, to jsem upletla od začátku prázdnin, už tvořím další. Teď plánujeme zkusit tak 2 IUI a pak se asi vrhneme na další IVF

twininky
24. črc 2012

@jahodnice no je to krásný, ale úplně nejvíc tě to bude těšit až si budeš plést pro svoje mimi 😉 mám radost že se do toho zase vrhneš, když sem tě poslouchala naposledy, bylas taková zkroušená, ale vidím, že se ti opět nalil optimismus do žil , to je dobře 😉 a o to víc držím palce 🙂

jahodnice
25. črc 2012

@twininky
minule jsem byla rozhodnutá se na všechno vykašlat, ale touha po miminku je prostě veliká. Snad se jednou dočkáme

twininky
25. črc 2012

@jahodnice no právě, proto sem se tě už bála zeptat jak to s tebou vypadá 🙂 , ale udělalas mi opravdickou radost, fakt, budu moooooooc držet palce, a jednou to určo vyjde... 😉

kaculam
18. srp 2012

Ahojky holky 😉 a véééélice zdravím @jahodnice 😀 jak se máš???? Koukám, že ses vrhla do boje 🙂 to je moc fajn a budu velmi držet palečky. zrovna řeším zda se po ET může jít do bazénu ???? Nevíte náhodou?

jahodnice
18. srp 2012

@kaculam
ahoj, ty už jsi po ET? Držím palce, ať to vyjde.Kdy budeš testit?

kaculam
18. srp 2012

@jahodnice ahoj 🙂 jsem 2den ET

jahodnice
18. srp 2012

@kaculam
držím palečky!!! My zkusíme v září nebo v říjnu IUI a pak se uvidí co dál.Dej určitě vědět, jak jsi dopadla

jahodnice
27. srp 2012

@kaculam
AHOJKY, kdy budeš testit?Držím pěsti

kaculam
28. srp 2012

@jahodnice Ahojky Martí ☹ testit jsem nemusela, jako klasika jsem začala 9.den špinit (při minul.IVF taky) a včera přišla mrcha v plný síle 😢 😖 Zrovna na výročí svatby, a tak jsem nic neřešila(dárek pro manžela) a těšila jsem se, že si nadělíme // k výročí ☹ a tak jsme si naděli kupu slz. Pro jistotu jsem testovala večer, abych si mohla dát alko na žal 😒 , tak kvuli svědomí jsem raději testila.

jahodnice
28. srp 2012

@kaculam
ahoj Kačí, tak to mě mrzí. A máš alespoň nějaké mrazáčky? Já jsem teď nic neřešila, potřebovala jsem si odpočinout a dát se psychicky do kupy, zkusíme 2-3 IUI a pak se rozhodneme co a jak dál...

kaculam
28. srp 2012

@jahodnice Ani mrazáčky nemáme ☹ uspěch byl jen v jednom vaječníku 8oucytu, oplodnovalo se technikou ISCI, ale jenom jedno se oplodnilo O.K. takže se transférovalo jedno. Je mě to záhadou, jelikož nemáme genetickej problém, tak je mě divný proč se neoplodnili ostatní. Mám jenom problém s kyselinou a krvinkama, ale to s polu souvisí a tak to už řeším a mělo by to být v cajku, řešili jsme to za včasu a tak by toto oplodnení nemelo být ovlivnené nedostatkem kys.l.
Prej že nemám vajíčka elastická a proto zustali po vpichu zdeformovaná.......nevíš náhodou co to je za "blbost" nebo vy holky? setkala jste se s tím někdy???? ☹

jahodnice
28. srp 2012

@kaculam
s tím jsem se nesetkala.A do dalšího pokusu půjdeš?

lola72
23. zář 2012

@twininky Ahoj,snad si na mě ještě holky pamatujete.Měly jsme rodit skoro stéjně,ale mi 1.8. v noci odtekla plod.voda a 6.8. večer se dral na svět náš Filípek.Narodil se ve 28 týdnu,a měl 990 g a 33 cm.Byl hrozně maličký,ale vybojoval to.Zítra jedu za ním do nemocnice,a za pár dní domů už oba.Porod byl opět dramatický,stéjně jako před 4 lety.Doktoři opět nezklamali.Prostě když se nerodí přesně podle tabulek jak to mají naučené,tak prostě nerodíte!Ještě,že jsou některé sestry zkušenější,než doktoři.Už bylo za minutu dvanáct.Ale snad je všechno v pořádku,pořád to nechci zakřiknout,tak tady klepu¨do všeho dřevěného.Tak ať to tobě dopadne dobře.A jak je na tom Go,nevíš?Ta byla těhotná stéjně jako my,ale už jsem o ní nic neslyšela.Mějte se.

modena11
11. říj 2012

Ahooj všem,já poprvé testovala devátý den,obrečela sem to a ted naposledy sem vydržela až do termínu testu,byla sem smířená s neúspěchem a vyšlo to🙂

go
12. lis 2012

Ahoj vsem, chodi sem jeste nekdo z nasi lednove particky? 😉

jahodnice
12. lis 2012

Ahoj, občas sem nakouknu. U nás nic nového, do dalšího IVF už jít nechci, takže se pomalu a jistě smiřuji s myšlenkou, že budu bezdětná. Co nového u tebe?

go
14. lis 2012

@jahodnice ahoj, ja uz jsem to take chtela vzdat, ale rekla jsem si jeste jednou. Ted paty den stimuluji 🙂 . A co udelat nejake mimi bez rodicu stastne? Ja bych si to moc prala 🙂

jahodnice
14. lis 2012

@go
držím ti palce, ať to tentokrát vyjde, byl by to krásný vánoční dárek. O adopci vůbec neuvažujeme,oba v tom máme jasno, buď vlastní dítě nebo žádnérčitě dej vědět, jak to dopadlo.

go
14. lis 2012

@jahodnice minule to taky dopadlo a pak v 10tt ☹. Vas pristup take uplne chapu, ale vetsinou je to tak, kdyz to clovek prestane resit, prijde to samo 🙂 . Nekdy si rikam, ze nam je krasne s manzelem i bez deti. Moc Vam drzim pesti, at vse dopadne tak nebo tak. 😉

jahodnice
14. lis 2012

@go
no právě, nám je dobře i bez dětí, často si k sobě beru neteřinku, s přítelem si taky rozumí, takže paráda. Nechci to s mimčem hrotit, vážím si toho co mám - fajn přítele, nový byt, vzdělání, které jsem chtěla, práci, a nechci narušovat rodinnou pohodu stresem nad bílým těhotenským testem. Tobě držím pěsti, ať se mimčo pořádně zakousne a pustí se až za 9 měsíců. Budeš dávat 1 nebo 2 embryjka?

go
14. lis 2012

@jahodnice musim priznat, ze to mam neuveritelne podobne, a to ve vsem. Neterinku si take uzivame docela casto, coz je nase velka radost 🙂 . Necham si opet dat 3, pokud budou 🙂

go
14. lis 2012

@lola72 ahoj, vidim, ze pomne byla poptavka 🙂 Moc gratuluji, doufam, ze mas Filipka doma a vse je jak ma byt. 🙂 Preji hlavne zdravicko 🙂 . Ja bohuzel v 10tt prestala patrit k Vam. Mimi to vzdalo. Melo jeden chromozom navic, tak dobre, ze to tak dopadlo. Priroda si to zaridila sama.
Ted stimuluji paty den, tak budu verit, ze to tentokrat dotahneme do konce 🙂

sal80
14. lis 2012

@go @jahodnice Ahoj holky. Snad nevadí, že jsem sem nakoukla a píšu. Já jen....nevzdávejte to ( @jahodnice ). Vím, je to těžké, ale bojujte. My bojovali 11 let. Budu vám držet palce...všem!!!!

jahodnice
14. lis 2012

@go
3 mi dát nedovolili. Každopádně teď si dávám pauzu, i když vím, že už moc času nemám ☹ . Možná, že v létě o prázdninách to budu vidět jinak...

twininky
14. lis 2012

@go držím mooooooooooooooooooooooooooooc palečky, tentokrát to vyjde 😉

go
14. lis 2012

@twininky Adi, ahoj 🙂 . Jak se mas? Slysela jsem, ze mas Kristynku, uzasne, holcicky jsou supeeeer. 😀 Blahopreji a preji hlavne zdraviccko a Kristynce uzasne rodice 😀 .
Moc dekuji, tentokrat v to moc neverim☹