• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Embryotransfer 2012

12. července 2014 
@twininky a máš neschopenku? Já mám celkem klidnou práci, teda až na tu s...., byla bych šťastná kdybych tady už příští rok nemusela být :slight_smile: Kolikátý den jsi testovala? Já mám až 13.2. ale nevím .....
2. únor 2012 v 15:23  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky pri vsech IVF jsem to mela stejne, stres z prace. Stale reseni pracovnich veci z domova a nervy. Ted me manzel premluvit , abych zustala doma a v praci to ke konci roku ukoncila. Jsem zvedava jak to budu snaset nyni, kdyz jsem zvykla byt v praci od rana do vecera.
2. únor 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky byla jsem na ET v pondělí 30.1. Já už ani nevím jak ty dvě čárky vypadají, za poslední rok a půl jsem si tes dělala asi 7 x a nikdy ani duch, ještě se musím smát, jak jsem ty testy studovala, zblízka, u okna, u lampy...a NIC. Já si ani na hodiny nemohla myslet,že bych mohla být těhotná, MS dostávám s přesností na hodinu :grinning:
2. únor 2012 v 15:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky presne tak si to planuji a doporucuji utect od prace, ktera stresuje :slight_smile: . Co Ty uz koukas po kocarku? :slight_smile:
2. únor 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go Tak s tím řešením pracovních věcí z domova jsme na tom dost podobně. Taky si myslím, že budeš mít dost jiné práce :slight_smile: nevolnosti :wink: kočárky, věci na mimi...
2. únor 2012 v 15:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reni0602 pokud to mas takto, doporucuji co nejdrive z prace utect navzdy. At si pak nevycitas, ze jsi se stresovala , kvuli praci :unamused:
2. únor 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky Myslíš, že 8.2. by tam už mohlo něco být? Já se strašně bojím, že zas uvidím jen bílo, já se k tomu strašně moc upínám, na další pokus už nepůjdu. Jedinou útěchou mi je (když to nevyjde) že už bude brzy jaro a budeme jezdit na chalupu (což jsem si v pubertě i později ani nedokázala představit - nějaký venkov :grinning: )
2. únor 2012 v 15:52  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky bavi me uz davno divat se po hezkych kocarkach. Vzdycky jsem si rikala jaky bych chtela, i v dobe kdy jsem jeste mimi ani neplanovala :slight_smile: . Ted stale kupuji oblecky sve neterince Julii, ktere je 2,5 roku. Ma u nas i svuj novy pokojicek, tak je u nas moc rada :slight_smile: , coz jsem hlavne rada ja :grinning:
2. únor 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reni0602 vyjde to, koukej byt pozitivni, radim, ale me to samotne taky nejde. Ja jsem si vzdy rikala, ze jinde nez v Praze bych nebydlela, nakonec jsem posledni dva roky premlouvala manzela ja , at jdeme bydlet kousicek za Prahu....asi starnu :slight_smile:
2. únor 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, pomalu se chystám jí domů, teda spíš jet, přítel pro mě přijede, jsme domluvený že mi do pátku dělá odvozy. I když :slight_smile: , dneska nenastartoval, bylo -14, takže to zkoušel roztlačit, a nic, tak jsem šla nakonec na MHD, myslela jsme že mi v tramvaji umrznou nohy :grinning: Ale už má novou baterku, takže zítra to snad bude ok. A samá pozitiva :wink:
2. únor 2012 v 16:14  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky bohuzel nase neterinka je takove cislo, ze vse znici :slight_smile: . Tedy mozna spis jeji maminka, ma sestra, ktere je 25. Pristupuje ke vsemu dost sportovne, tak u nich vse jen hori :slight_smile:
2. únor 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reni0602 opatruj se, odpocivej a same prijemne myslenky :slight_smile: . Krasny vecer :slight_smile:
2. únor 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky to doufam :slight_smile: . Uz si strasne preji videt dve carky jako ty :slight_smile: . Jak Ti je, pocitujes nejake priznaky? Mas nejake zvlastni chute? :slight_smile:
2. únor 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky nestrachuj se, vse vypada na nejlepsi ceste. Krasne si tehu uzijes :slight_smile: Ja mam citliva prsa silene uz od stimulky a chute sileny, stale neco jim, cely den. Vzdy jsem jedla malo a ted se divi i manzel. Podporuje me, at si dam, stale me neco nosi, ale jsem zvedava az priberu vic , co na to bude rikat.:slight_smile:
2. únor 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky prestan se stresovat, zadna prace za to nestoji. Venuj se ted jen a jen sobe, at je mimiskum u Tebe fajn. Tehotenstvi je na prvnim miste. Opatruj se, ceka te krasne obdobi :slight_smile:
2. únor 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@twininky presne tak, jsem rada, ze jsem to tu nasla :slight_smile: . Vzajemna podpora je uzasna, vse se zvlada lepe :slight_smile:
2. únor 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj holky, tak dnešní ranní test 11.D po ET opět silnější, už ji mám jako ty Twini, jsem moooc ráda, ale bojím se mrchy, aby mi je s sebou nestrhla. V pondělí půjdu na krev a to se ukáže jesli je vše ok. Twini víš že se jim teď už tvoří pokožka, nervový systém atd.
2. únor 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek