Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reni0602
2. únor 2012

@twininky a máš neschopenku? Já mám celkem klidnou práci, teda až na tu s...., byla bych šťastná kdybych tady už příští rok nemusela být 🙂 Kolikátý den jsi testovala? Já mám až 13.2. ale nevím .....

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

@twininky pri vsech IVF jsem to mela stejne, stres z prace. Stale reseni pracovnich veci z domova a nervy. Ted me manzel premluvit , abych zustala doma a v praci to ke konci roku ukoncila. Jsem zvedava jak to budu snaset nyni, kdyz jsem zvykla byt v praci od rana do vecera.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reni0602
2. únor 2012

@twininky byla jsem na ET v pondělí 30.1. Já už ani nevím jak ty dvě čárky vypadají, za poslední rok a půl jsem si tes dělala asi 7 x a nikdy ani duch, ještě se musím smát, jak jsem ty testy studovala, zblízka, u okna, u lampy...a NIC. Já si ani na hodiny nemohla myslet,že bych mohla být těhotná, MS dostávám s přesností na hodinu 😀

go
2. únor 2012

@twininky presne tak si to planuji a doporucuji utect od prace, ktera stresuje 🙂 . Co Ty uz koukas po kocarku? 🙂

reni0602
2. únor 2012

@go Tak s tím řešením pracovních věcí z domova jsme na tom dost podobně. Taky si myslím, že budeš mít dost jiné práce 🙂 nevolnosti 😉 kočárky, věci na mimi...

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

@reni0602 pokud to mas takto, doporucuji co nejdrive z prace utect navzdy. At si pak nevycitas, ze jsi se stresovala , kvuli praci 😒

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reni0602
2. únor 2012

@twininky Myslíš, že 8.2. by tam už mohlo něco být? Já se strašně bojím, že zas uvidím jen bílo, já se k tomu strašně moc upínám, na další pokus už nepůjdu. Jedinou útěchou mi je (když to nevyjde) že už bude brzy jaro a budeme jezdit na chalupu (což jsem si v pubertě i později ani nedokázala představit - nějaký venkov 😀 )

go
2. únor 2012

@twininky bavi me uz davno divat se po hezkych kocarkach. Vzdycky jsem si rikala jaky bych chtela, i v dobe kdy jsem jeste mimi ani neplanovala 🙂 . Ted stale kupuji oblecky sve neterince Julii, ktere je 2,5 roku. Ma u nas i svuj novy pokojicek, tak je u nas moc rada 🙂 , coz jsem hlavne rada ja 😀

go
2. únor 2012

@reni0602 vyjde to, koukej byt pozitivni, radim, ale me to samotne taky nejde. Ja jsem si vzdy rikala, ze jinde nez v Praze bych nebydlela, nakonec jsem posledni dva roky premlouvala manzela ja , at jdeme bydlet kousicek za Prahu....asi starnu 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reni0602
2. únor 2012

Tak holky, pomalu se chystám jí domů, teda spíš jet, přítel pro mě přijede, jsme domluvený že mi do pátku dělá odvozy. I když 🙂 , dneska nenastartoval, bylo -14, takže to zkoušel roztlačit, a nic, tak jsem šla nakonec na MHD, myslela jsme že mi v tramvaji umrznou nohy 😀 Ale už má novou baterku, takže zítra to snad bude ok. A samá pozitiva 😉

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

@twininky bohuzel nase neterinka je takove cislo, ze vse znici 🙂 . Tedy mozna spis jeji maminka, ma sestra, ktere je 25. Pristupuje ke vsemu dost sportovne, tak u nich vse jen hori 🙂

go
2. únor 2012

@reni0602 opatruj se, odpocivej a same prijemne myslenky 🙂 . Krasny vecer 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

@twininky to doufam 🙂 . Uz si strasne preji videt dve carky jako ty 🙂 . Jak Ti je, pocitujes nejake priznaky? Mas nejake zvlastni chute? 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

@twininky nestrachuj se, vse vypada na nejlepsi ceste. Krasne si tehu uzijes 🙂 Ja mam citliva prsa silene uz od stimulky a chute sileny, stale neco jim, cely den. Vzdy jsem jedla malo a ted se divi i manzel. Podporuje me, at si dam, stale me neco nosi, ale jsem zvedava az priberu vic , co na to bude rikat.🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

@twininky prestan se stresovat, zadna prace za to nestoji. Venuj se ted jen a jen sobe, at je mimiskum u Tebe fajn. Tehotenstvi je na prvnim miste. Opatruj se, ceka te krasne obdobi 🙂

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
go
2. únor 2012

@twininky presne tak, jsem rada, ze jsem to tu nasla 🙂 . Vzajemna podpora je uzasna, vse se zvlada lepe 🙂

lokiska
autor
2. únor 2012

Ahoooj holky, tak dnešní ranní test 11.D po ET opět silnější, už ji mám jako ty Twini, jsem moooc ráda, ale bojím se mrchy, aby mi je s sebou nestrhla. V pondělí půjdu na krev a to se ukáže jesli je vše ok. Twini víš že se jim teď už tvoří pokožka, nervový systém atd.

twininky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz