Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

lokiska
autor
9. únor 2012

dikys, já až 21. Tys měla tu krev kt. den?

twininky
9. únor 2012

Já jsem byla na krvi 16tý den po ET....a miminečkům bylo ten den přesně 20dní...a hodnota HCG něco přes 2000 😉
Ale mě je to jedno co bude, hlavně že bude něco a se srdíčkem.....zdravéééééé.....až do konce 9 měsíce... 😉

twininky
9. únor 2012

@lokiska no tak to ti to tam už bude bouchat jedna radost 21.2...to bude už pěkný... 😉

lokiska
autor
9. únor 2012

@go děkuji, jojo mám 3dané, ale určitě tři tam nejsou a asi ani dvě, protože co jsem četla tady, tak měly holky v tuto dobu už kolem 19000, ale nevadí, ať je klidně jedno 🙂

jahodnice
9. únor 2012

@lokiska
taky jsem si chtěla nechat dát 3, protože se rozmrazili všechny 3, ale nedovolili mi to. Prý dávají maximálně 2

go
9. únor 2012

@lokiska taky beru i jeden zdravi kousek, a jak rada 😀

twininky
9. únor 2012

@lokiska kdy ti odebírali vajíčka 18.1. ??? Stejně i tak je hodnota moc pěkná, jště nic nevzdávej. toho 21.2. už ti řeknou určitě...🙂

go
9. únor 2012

@jahodnice take nam to nechteli dovolit, ale nenechala jsem se. Sedela jsem s emryologem a doktorem pul hodiny a zvazovala s manzelem pro a proti. Konecne rozhodnuti bylo na nas. Takze 3 🙂

jahodnice
9. únor 2012

@go
mně direktivně řekli NE

go
9. únor 2012

@jahodnice to bych se hadala, tedy pokud to nema nejake konkretni lekarske opodstatneni v tvem pripade.

jahodnice
9. únor 2012

@go
já jsem naprosto v pořádku, ale u trojčat je prý zvýšené riziko potratů nebo nedonošených dětí, takže to nedovolují

go
9. únor 2012

@jahodnice uz jsem na toto tema zde psala. Driv to nikdo neresil a mene ja 4 se davalo minimalne. Driv , myslim 10let zpet. Mozna sla veda dopredu, ale ja myslim, ze to nyni reguluji uplne z jinych duvodu. V kazdem pripade nemohu pochopit jak muze mit v tomto pripade posledni slovo lekar a ne budouci rodice. Muj nazor je, ze lekar muze v tomto pripade pouze doporucit a rici vsechna pro a proti.

lokiska
autor
9. únor 2012

@jahodnice také nechtěli mi je dát 3, museli jsme přemlouvat, povolili až když viděli co máme za tebou, ale bylo mi líto těch zbylých tří. Byly to dvoječka, tak na zamražení nebyly ☹

lokiska
autor
9. únor 2012

@twininky jojo 18.1.

lokiska
autor
9. únor 2012

@lokiska za sebou 🙂

twininky
9. únor 2012

@lokiska a jak se cítíš??? já jedu zítra do školy...vlakem... 😕 píše se test....mám zameškáno už dost...

lokiska
autor
9. únor 2012

to je vpohodě, v klidu jeď. Prsa mě bolí pořád, tak díky tomu jsem klidná. Na krev skočím ještě příští středu. holky já jsem se tak klepala než jsem se rozhodla zavolat, to bylo hroznééééé 🙂 z čeho píšeš test?

lokiska
autor
9. únor 2012

@twininky
týý jo tolik to stojí, to je teda pálka najednou

twininky
9. únor 2012

@lokiska no jo jenže co mám dělat...peníze nejsou všechno....
Test píšeme z předmětu Metody pedagogického výzkumu 😀 hrozná bejkárna

jahodnice
9. únor 2012

@twininky
souhlasím,tenhle předmět je úplně na ho...

darazv
9. únor 2012

hcg 2,2 a už aj mrška dorazila tak čakám kedy sa riadne spustí,,,celková imunologie až 7.3 takže dva mesiace pauza aspon sa dám dokopy zistím pričiny neuspechov a budem fit a vrhnem sa v dubnu na ketík dufam že už posledny Vám všetkým budem držat palčeky k uspešnemu oplodneniu budeme si písat nadalej a ja budem kukat na váše úspechy.LOKISKA gratulujem
😀

twininky
9. únor 2012

@jahodnice vůbec nevim k čemu mi to bude...ale halt se to muší absolovat, tak vzhůru do toho 😀

twininky
9. únor 2012

@darazv tak to je škoda, hlavně že aspoň nemusíš na zákrok, že se aspoň očistíš sama..takže na jaro už to vyjde určo... 😉 tak držim palečky ať si co nejdřív vpořádku a připravená 😉

krtecci75
9. únor 2012

Ahojky holky, to si děláte srandu 41 stránek ne???? včera jich bylo jen deset. Ufff tak já jdu dočítat

jahodnice
9. únor 2012

@twininky
nebude ti to k ničemu...My jsme měli ještě jeden dobrý předmět - logika, sice jen za zápočet,ale bylo těžší ho získat než zkoušku

krtecci75
9. únor 2012

jejda, omlouvám se, to nemělo patřit do vaší diskuze, překlikla jsem se

lokiska
autor
9. únor 2012

@darazv děkuji, příště ti to určitě vyjde. Zkus avokádo na děložku a hormony 1x týdně a olivy na kvalitu vajíček. Toto jsem začala jíst 1,5měs. před ŠESTOU! stimulací a poprvé se objevily //. Dřív jsem užívala Femigard a nicccc

lokiska
autor
9. únor 2012

@twininky to vím, nás to stálo už 150tis.

darazv
9. únor 2012

@twininky určite vyjde 😀 no praveže tiež som rada že to ide samo zo mna pretože som sa bála že skončim na operačnom sále meškala mi 4 dni mrška 😠

darazv
9. únor 2012

@lokiska avokádo na děložku a hormony to som nepochopila 😒