Embryotransfer 2012

lokiska
29. led 2012

Ahoj Holky, je tu některá, co podstoupila ET v lednu nebo v brzské době ji čeká?

jahodnice
14. únor 2012

@reni0602
já jsem z Hostavic, takže na Maniny to mám pár stanic busem a pak 2 tramvají, takže paráda

go
14. únor 2012

@reni0602 kolikrat si to uz zkousela? Vim, ze jsi to psala, ale nejak se tady neorientuji 😉

go
14. únor 2012

ja osobne bych dojizdela kamkoliv, pokud bych mela zarucene dobre reference na car treba 200km daleko.

jahodnice
14. únor 2012

@go
já chodím do Iscaru, protože tam pracuje můj gyndr, chodím většinou jen k němu, nebo jdu k němu do ordinace a on jim výsledky posílá. I stimulku jsem zvládla u něj, do caru jsem šla jen na opu a tu mi navíc dělal on

reni0602
14. únor 2012

@go 2x, z toho jednou nedošlo k transféru, ale je to fakt hodně náročné, hlavně psychicky.

urbisa
14. únor 2012

@reni0602 finance jsou problém,to je jasný.Nás ty pokusy stály cca 250 000,-,vždy říkám,že děti máme místo dalšího auta,musí nám stačit jen jedno,teď ty ceny jsou asi zase jiné než před 7 lety,ale zase jsou modernější postupy,je to vyčerpávající,měla jsem období,že už do toho znova nejdu,ale za čas mě to vždy přešlo....

go
14. únor 2012

@jahodnice to je fajn, nejlepsi je pokud je to tvuj lekar, ktery te zna dele.

reni0602
14. únor 2012

@jahodnice Tak to máš fajn, že to máš vše při jednom

go
14. únor 2012

@reni0602 verim, ze je to silene, ale musime bojovat. Do tretice se to povede 🙂

jahodnice
14. únor 2012

@urbisa
ty jo, to je darda. My platíme hypotéku, tolik peněz by nás doslova finančně zruinovalo

jahodnice
14. únor 2012

zatím pa, jdu se nechat zkrášlit ke kadeřnici 🙂

urbisa
14. únor 2012

@jahodnice ono to nebylo najednou,začali jsme v roce 2000,kluci se narodili v 2005,když jsem to počítala,tak jsem tomu nemohla uvěřit,samozřejmě v tom není doprava,léky co se berou po zavedení,volna z práce...,to nám jednou odpustili ICSI,protože mi tvrdili,že jsem OK a nedělali mi laparku,která mě pak po 3 IVF stejně neminula a zjistili mi silnou endometriozu,tak v dalším pokuse bylo ICSI grátis,podle mě měl být zdarma celý a i ten následující,ale co člověk nadělá,hlavně,že už je to za náma.....

reni0602
14. únor 2012

@urbisa Jsi statečná 🙂 Jaké jsou příznaky endometriozy?

reni0602
14. únor 2012

@jahodnice Jdi 🙂 Já se před chvílí objednala na masáž 😉

urbisa
14. únor 2012

@reni0602 statečná ne,spíš jsem byla šílená do dětí a teď šílím z nich.Příznaky jsou silné bolesti břicha při menzes a silné krvácení se sraženinama,myslela jsem,že je to běžné,ani jinou menzes jsem neznala,no sonu to vidět nebylo,měla jsem to schované někde na vaječníkách,až laparka to objevila,vypadalo to zle,dr. moc optimistický nebyl,ale vyšlo to....

reni0602
14. únor 2012

@urbisa Tak to jsem měla teď, ale to bylo snad jen kvůli IVF, bylo ta fakt šílený

twininky
14. únor 2012

@urbisa děkuji za podporu 😉 , celý den ležím, a myslím, že zatím dobrý.. 🙂

twininky
14. únor 2012

@go jak ty jsi na tom mamino??? Je ti dobře??? Mě je pořád blbě od žaludku a nemůžu nic jíst...jediný co sem do sebe dostala byl rohlík a jeden pudink...celý den ležím a zvýšila ty dávky utrouše už natvrdo..ať si říká co chce Dr. a vypadá to že zabraly, dnes ani náznak špinění...beru 3-2-3... 😉
@lokiska...a co ty mamino?? chodíš do práce?? ty jsi asi docela happy viď?? ty se máš...zatim to vypadá že seš na tom nejlíp z nás... 🙂

nikohlava
14. únor 2012

Holky děkuji moc. Já budu doufat mám strach. A bojím se zklamání :-/..Jinak Vám všem držím palce. 🙂 Dnes jsem si koupila testíky, tak v pátek začnu 🙂 A jak se jinak máte??

go
14. únor 2012

@twininky ja jsem na tom dnes bohuzel blbe. Test rano pozitivni, ale duh se me zda stale stejny od vcera. Udelala jsem si ro jistotu jeste clear, ale nebyl to ten digital. Plus tam bylo. Jsem silene nervozni, protoze jsem zacala spinit a mam bolesti jako pred menzes ☹ . Taky jsem si upravila utros 2-2-2. 🙂
Super, ze uz nespinis a je ti blbe, to vse je krasne tehu 🙂

twininky
14. únor 2012

@go ty hloupatá a ty máš příznaky jako hrom, ve tvém stadiu je špinění úplně vpohodě, protože se zavrtává mimi do sliznice...Jo tys měla ten normální clear, to neva aspoň vidíš, že i tenhle test je pozitivní, takže paráda....dej tomu čas...ale určo bude aspoň jedno mimi....kdy jdeš na krev?? a ten utrouš je důležitej...já se o něj budu rvát..i kdyby mi říkali že beru moc... 😀

@nikohlava tak budu držet palečky, aby byly čárečky // 😉

go
14. únor 2012

@twininky myslis, ze je to v poho? Je to tedy spineni, zadna krev. Divne me je, ze carka je stale stejna, spis duch, i to plus se me zda nejake slabe. Muze to byt treba mimodelozni tehu ☹ .
Na krev jit nemam, ale premyslim, ze se objednam na ctvrtek. Co myslis? 😉 A jeste jedna otazka do poradny, mam si koupit ten digital, ukaze se tam neco?

nikohlava
14. únor 2012

Já bych ten digitál zkusila 🙂 Mně stál 180kč... Tak jsem zvědavá..

go a zkoušela jsi jiný test?? A napsal ti ten digitál týden?

nikohlava
14. únor 2012

@twininky děkuji ti mockrát 🙂

nikohlava
14. únor 2012

Holky odkud jste?

twininky
14. únor 2012

@go já bych zatím nepanikařila...špinění je v tvém případě normální, u mě už je divnější, ale prý se to stává...u tebe se mimi zavrtává a proto se lehce odloupne sliznice a kápne nějaká kapka ven...takže to je vpohodě...ta slabá čárka taky neznamená hned mimoděložní...mohlo se chytit jedno a produkuje míň HCG do moči takže proto je slabá čárečka...na krev bych se objednala, abys věděla kolik máš to HCG a pak by bylo dobré jít ještě jednou abys měla jistotu že HCG stoupá... digital je takový nadstandard, ukazuje v kolikátem se týdnu...mrkni ke mě do fotoblogu mam tam dva..
Zatím bych to viděla pozitivně...neboj mimi bude... 😉 😉 ale raději lež a odpočívej ať seš jistá že si nic nepodcenila..jo a holky tady taky píšou že když krvácely, tak měly třeba hematom, ale to je zatím jen pro info, aby sis nemyslela že každá krev musí znamenat že je hned všechno špatně..
Na krev si dojdi určitě...a tetsík třeba zkus za další 3 dny jestli sílí...ale kup si mamatest 10... 😉

twininky
14. únor 2012

@nikohlava já strakonicko 🙂

go
14. únor 2012

@nikohlava ja jeste digital nemela. Jen obyc. clear za 130Kc, ukazal plus a mamatest 10, ten je videt docela dobre. Jinak ja jsem z Prahy., ted ted asi pred dvema mesici probehlo stehovani malickej kousek za Prahu 🙂 .
Moc , moc ti drzim pesti 🙂

gretta
14. únor 2012

@lokiska
@twininky Tak to máme za sebou.. z těch pěti hrdinů nám zůstali dva fešáci. Určitě víte, že se hodnotí podle velikosti a podle toho jak vypadají. My jsme dostali 1 a 2. A zavedli obě embryjka. Nevím z čeho,ale byla jsem tak unavená, že jsem včera celý den prospala. Pro dnešek nehlásím žádné změny.
V sobotu 25.2. jdu na těhu test do nemocnice. 🙂 Jsem zvědavá, jestli to do té doby vydržím.

nikohlava
14. únor 2012

@go A můžu se zeptat kam přesně? Tak ho zkus koupit ten jak ukazuje i týdny 🙂 . Držím ti moc palečky? A ukážeš testíky? Můžu se zeptat kde přesně bydlíš? Já jsem z Dobříše 🙂