Embryotransfer/přirozené otěhotnění a viróza. Podařilo se vám otěhotnět?

miracleelcarim
22. zář 2021

Ahoj holky,

Den po embryotransferu se u me rozjela poradna viroza - bolest v krku,kasel, poradny nudle,ucpany nos, bolest cele hlavy,teplota max zvysena kolem 37.
Myslite,ze i pres toto se muze embryo uchytit nebo je spis minimalni sance? Mate nekdo zkusenost,ze byste otehotnel po et nebo i prirozene v dobe nemoci?

Diky

nikjean
22. zář 2021

@miracleelcarim Pakliže si jen nachlazená (běžné respirační onemocnění) obávat se nemusíš, vliv by to mít nemělo.

katule1990
22. zář 2021

@miracleelcarim Nedávno tu byla podobná diskuse. Já jsem byla taky nachlazená v den transferu, předtím jsem měla hroznou střevní chřipku a vyšlo to (narozdíl od transferu, kdy jsem byla zdravá). Pokud nemáš vysoký horečky nad 38, tak by to vliv mít nemělo. V některých CAR dokonce dávají kvůli větší šanci uchycení embrya léky na snížení imunity a ty jí máš teď trochu sníženou, tak třeba to bude naopak plus a vyjde to 🙂. Držím palce 🍀.

worena
22. zář 2021

@miracleelcarim Já v den ET vše ok.... Už dva dny po něm nejdříve rýma pak to hnusné lechtání na průduškách... Až do teď...Furt je mi zima ,nohy jako kus ledu...Tak polehávám piju litry čaje, citrony atd...No , upřímně nevím co s toho bude, teplotu nemám a kromě bolesti ne nijak velké-vaječníky a v kříži je mi dobře..Ten kašel mě zlobí, takový debilni jak kdyby suchý v noci budí ,no je to bláznivé 🤪ale pořád doufám 🍀🍀🍀🙏🙏🙏😇

malanoha
22. zář 2021

Druhy den po ketu jsem lehla doma s hnusnou virozou. Divila jsem se, ale vyslo to. Dite uz ma rok.

miracleelcarim
autor
22. zář 2021

Diky moc za vase zkusenosti,dalo mi to trochu nadeji 🙂 ted nezbyva,nez si pockat na vysledek testu...

miracleelcarim
autor
23. zář 2021

@worena takze ted taky cekas na vysledek transferu? Me poboli bricho,jak porad kaslu ☹ tezko rict,jestli jeste diky opu nebo moc namaham bricho...

worena
23. zář 2021

@miracleelcarim Ano čekám.Transfer jsem měla 18.9..A ty kdy nebudeme daleko od sebe 😊No kéž Bůh dá.Moc to přeji všem ať to vyjde 🙏🙏🍀🍀🍀

miracleelcarim
autor
23. zář 2021

@worena ja mela transfer 19.9. 🙂 take preji hodne hodne stesti...tech 14 dni je nekonecnych...

worena
23. zář 2021

@miracleelcarim Jeee,tak jsme hnedka po sobě 😊 ano to čekání je na hlavu ale já se různě zaměstnávám..Do práce teda teď nechodím ale i doma je co zlepšovat 😁 chodíš do práce?A jak se cítíš? Já stále nosofrk a pokašlávání... Že mě to v noci budí stále a krom toho ty litry čaje...Je to super, hlavně ať to dobře dopadne 🙏🙏🍀🍀🍀🍀

miracleelcarim
autor
23. zář 2021

@worena ja jsem na rodicovske,dopo zacala dcera chodit do skolky a poo chodi domu,takze odpocivat s ni nejde :-/ navic ji musim obcas nosit,tak porad premyslim,jestli to nemuze uskodit,ale jinak to stejne nejde...dcera je take z ivf...jo a ten bacil prinesla ze skolky a ja se nakazila ☹ porad kaslu,porad ucpany nos,jako lepsi to je,ale k uzdraveni to ma jeste dost daleko...zacalo me bolet dole bricho,jestli kvuli smrkani,leky,opu...tezko rict no...hlavou se mi honi,vsechny mozne varianty,ale kdo vi no...

worena
23. zář 2021

@miracleelcarim A jak jsi to měla s malou poprvé vzpomeneš si? Já mám dcerku taky z IVF a vyšla na první dobrou 🍀🙏...Taky mě bolelo břicho a nešlo poznat z čeho to je... Dokonce jsem to i dostala a fakt bolesti..Myslela jsem že je po všem, doktor mě po telefonu poslal do nemocnice pro jistotu...UTZ ukázal miminko a že je vše ok,ale vzhledem k tomu, že si musím ředit krev tak jakási cévka a hematom...Nechali si mě v nemocnici cca 2 týdny do 8 týdne se vše srovnalo a pak vše v pořádku , díky Bohu 🙏🙏🍀🍀😊

miracleelcarim
autor
23. zář 2021

@worena tak to je jak pres kopirak 🙂 dcerka je take na prvni dobrou 🙂 z 12 emryii zbylo pouze jedno,takze jsem hazela flintu do zita,testovala uz 10.den,test bily,ani naznak...duch se objevil az 12.den a to jsem si rikala,jestli si to jen nevsugerovavam,jak byl slaby...nemohla jsem tomu uverit...priznaky tenkrat vubec ale vubec zadne,opravdu az test...takze ted jsem znovu stimulovala,zase 13 embryii a zbyly nastesti 3 mrazacci,nevim,jestli bych do stimulace jeste sla ☹ jinak si taky redim krev 🙂 tak to jsi mela poradny strach hned na zacatku teda,ale hlavne,ze to dopadlo...😃 Do kdy chces vydrzet s testovanim?

worena
23. zář 2021

@miracleelcarim S dcerou jsem měla stimulaci..Pak to nebylo možné a nativ se ukázal jako nejlepší volba, také bylo co k odběru ale bohužel se jim nedařila... Další nedošlo ani na transfer..Taky máme ještě dvě zmrzlinky 😊🍀🙏..A test se mi nechce dělat vůbec pro jistotu, jsem srab 😁😁ani mě to nenutí.. Asi zkusím po neděli třeba ...Testovat mám 4.10🙏🍀🍀

miracleelcarim
autor
24. zář 2021

@worena tak alespon,ze mas take mrazacky 😀 kez by na ne nedoslo vid... Ja jsem taky srab na druhou stranou me uzira ta nejistota,jestli teda jo nebo ne 😳 to mas testovat dyl jak ja,nam rikali 14 dni,coz odpovida 3.10. jinak me stale poboliva podbrisek jako pred ms,ale na tu je brzy,tak je to snad leky 🧐 jestli se emryjko chyti,tak to bude fakt drzak 😁 potom,co jsem ted nemocna...takovou hnusnou virozu jsem uz dlouho nemela...a jak je tobe?

worena
24. zář 2021

@miracleelcarim No já to zkusím dříve třeba v tu středu nebo úterý, myslím že už by tam něco být mohlo..🍀🍀🍀🙏🙏No stále mám rýmu a ten suchej blbej kašel dám si jitrocel sirup a to sladké mi to ještě rozbouří, nechápu.. Dneska mě navíc bolí hlava,taky super a prsa , takže nevím co už způsobují léky a co ne.. Břicho už teda moc nebolí jen když jsem déle na nohou a střílí mi to do kříže ale teď se mi to přestěhovalo do prsou...Ne nijak výrazně ale cítím je... Těžko říct co s toho bude... Odpovídalo by to týdnu před MS časově.. Transfer mi dělali 13 den cyklu...Dnes jsem tedy 19 den a ta potvora mi chodí cca 24-28 den ...Tak si moc přeji ať nedorazí🙏🙏🙏🍀🍀🍀🍀🍀🍀..Ale vše je vůle Boží 🍀🙏.Kde jsi byla na klinice?

miracleelcarim
autor
24. zář 2021

@worena ja jsem zatim odhodlana pockat do patku,tak uvidim,jestli to opravdu vydrzim 🤭 tim,ze jsem mela minule stejne stare embryo a test pozitivni celkem pozde,tak to chci vydrzet,no uvidime...me ms vzdycky trzi utrogestan,takze podle toho taky nic nepoznam 😏 ja chodim do Prahy do Podoli a ty?

worena
24. zář 2021

@miracleelcarim Tak to máš úplně stejně.Taky mi to drží utrogestan.. Já jsem Fertility také v Praze...Jak staré embryjko jsi měla? Já 3 dny obě dvě 😊😊🙏🙏🍀🍀🍀🙏🍀🍀

miracleelcarim
autor
24. zář 2021

@worena a jak jsi tam spokojena?ja mela odber ve stredu a transfer v nedeli,takze asi 4denni 🤔 ani nevim,jak to pocitaji...tak kdyby se chytly obe,tak by mohl byt dusik driv 😀

worena
24. zář 2021

@miracleelcarim To by mohl 🙏🍀 Kéž Bůh dá.🍀🍀🍀🙏..I když mě ty testy ukazují opravdu až po delší době a bohužel v posledních letech hlavně tu bílou barvu..A musím říct že teda testování nepatří do oblíbených činností 😂. Dneska jsem byla v lékárně i v drogerii...Test jsem držela v ruce a co myslíš jako ustrašená Sůva jsem ho dala zpět 🤦😅. Přitom to musím udělat že...Doma nemám ani jeden pro jistotu,tak mi řekni co to se mnou je....😅..Ano, čekám prosím a modlím se aby to dobře dopadlo 🙏🍀🙏🍀

lenkarehankova
24. zář 2021

@miracleelcarim mi řekl Mudr , že ženy tehotněly i rodily v koncentráku... tudíž si nemám lámat hlavu😉💗

miracleelcarim
autor
25. zář 2021

@worena tak to ja jsem testy koupila,kdyz jsem vedela,ze bude transfer 🙃 zrovna jsem sla kolem lekarny,tak jsem si rekla,ze to potom alespon nebudu muset resit 😂😄 no jsem jak na trni,jak to dopadne...je super,ze je ted svatek,partner si vzal v po dovolenou,tak alespon budu mit rozptyleni a rychleji to snad utece...

worena
25. zář 2021

@miracleelcarim No já ti něco řeknu, dnes jsem opět šla kolem, když jsme jeli nakoupit... 😅😂😂No tak jasně že jsem na to hodila bobka 😂.Jak říká naše babi" kdo se bojí sere v síni"😂😂... Jinak teda v noci ve 3 vzhůru 🤧🤕🥴 čůrání, rýma, kýchání.. Dobře přes hodinu jsem si nemohla najít polohu na spaní.. Když už jsem konečně zabrala v 7:30 to začlo znovu,hlava jako škopek...Furt se mi to nechce zlepšit, včera už jsem si říkala dobrý konečně se vyspím...Jo prdlajs...Tak jsem si řekla že když už nespím udělám vydatný oběd- peču žebírka 😋😋 hodně žebírek😁,no krátim si čas, praním, uklízením, kytky na balkoně...😁

worena
25. zář 2021

@lenkarehankova A co jsi mu to řekla?😄😄v podstatě má pravdu,ale nepředpokládám že ty chudáci ženy byly po IVF...Ano, dříve to jelo jako běžící pás..Holky, když mi naše babi vyprávěla jak otěhotněla a vůbec nevěděla jak a když to zjistila tak to dítě (mého otce) ani nechtěla a co kvůli tomu podnikala a stejně se narodil..😄😁🙏🍀... Samozřejmě pro nás snažilky pobuřující a nepochopitelné....Ale v jejím podání , uměla to podat 😁😁😁😁

miracleelcarim
autor
26. zář 2021

@worena ja mam porad ucpany nos a kaslu,ja se toho snad take nezbavim 🙄 teeda to ti dcerka spi tak dlouho?my mame budicek v 6h rano a to nepocitam prumerne 2 vstavacky v noci 😞 moc me nesetri 😂 my jsme byli vcera na oslave narozenin,tak jsem si dala strik a nenapadne cucala cely vecer...po te stimulaci jsem porad hrozne nafoukla,mam ted bricho jako minule v polovine tehotenstvi 😄😂 takze s tim nepitim jsem mozna vzbudila pozornost ale nikdo se radeji neptal 🤭

worena
26. zář 2021

@miracleelcarim Já teda jsem na tom stejně, dneska v noci záchvat kašle,na průduškách jak meluzína na půdě... Hrůza, vůbec nevím co to je a nudličky jako bonus..👍😀. Tohle asi nemá v úmyslu mě hnedka pustit 🙈.No moje malá už je ve škole😀😀, vstává standardně v 6 když má školu a o víkendu tomu taky moc nedá 😀 je jí 9😀💓 tak mi i pomůže,je to moje zlatíčko.No já teda víno ne...Ale večer v 23 h mi manžel ohříval mléko a k tomu jsem snědla 2 obložené chlebíčky měla jsem hlad🙈😀...Co je teda asi nejvíc že teda nespím,to je síla...🤪 Nemůžu usnout a když už,tak v noci se vzhůru..Tak doufám že je vše v pořádku 🍀🍀🙏🙏🐣🐣

lenkarehankova
26. zář 2021

@worena nic jsem mu neřekla,u syna jsem ani nevěděla že ho čekám ,plavala jsem v řece, jezdila na skládačce, vzala jsem si to k srdci.... vložil mi embryo 15. Pokus a šla jsem do továrny na noční.

worena
26. zář 2021

@lenkarehankova Tak to je něco 👍 Já mám bohužel fyzicky náročnou práci a tak mi byl naordinován klid.. Ale doma mám co dělat,funguju normálně jen netahám nic těžkého , pracuji ve skladě a tam se něco člověk natahá...

miracleelcarim
autor
27. zář 2021

@worena jee,tak to uz je velka holcicka.tak uz je takova celkem samostatna jednotka 😊 ja mam doma palicatou triletacku,takze takove velke mimino 🤭 to uz skoro vypada,jako tehotenske chute 🤗 takova kombinace...

worena
27. zář 2021

@miracleelcarim No kéž máš pravdu 🙏🙏🍀🍀.. Děkuji, uvidíme dávám tomu ještě čas, testovat budu až za týden jak mi řekli, většinou dříve se mi vymstilo..A nic mi neuteče.Jak je to tobě?No ve třech letech nějaké první vzdory..😅 velmi dobře si to pamatuju..🙈A jak uměla být vzteklá.. Teď má před pupertu 🤣🤣A taky dobrý 😄😄👍 Těch keců kolikrát když vstane rektálem napřed...Ale jinak je zlatíčko 😍😀

miracleelcarim
autor
28. zář 2021

@worena ona ma obdobi vzdoru,co vykoukla na svet 😯 byla hodne uplakane miminko,takze ted to zacina byt lepsi 🤗 nebo jsem si uz zvykla 😄😂 me uz je konecne lepe,ale ucpany nos a rymu mam teda porad...pekne me to teda zkolilo,takovou virozu u sebe teda nepamatuji pekne dlouho 🤔 tak doufam,ze mam na dlouho vybrano,jen skoda,ze to prislo zrovna ted no 😏 no co uz,nic....ja budu testit asi o neco driv,ten 12.den uz by tam mel byt urcite alespon dusik 🤔