Embryotransfer v listopadu 2012

go
24. lis 2012

Ahoj vsem, rada bych sdilela pocity a zkusenosti s nekym koho ceka to same 😉 .
Mam hned otazku - muze po OPU pred ET virivka, sauna nebo horka vana?

go
autor
27. lis 2012

@majka43 aha, a to mete na zaklade imunologickeho vysetreni?

go
autor
27. lis 2012

@danaho tak to nevim zda muzes 😉

danaho
27. lis 2012

@go 😀 žádný doma nemám. Dávám si ted čaj s citronem a medem.

majka43
27. lis 2012

@danaho Je já tady mám Gambrinus limetka a bezinka, to je podobný, jenže mě před chvilkou zase začala pálit žáha, tak nevím jestli by to bylo dobrý. A prd jdu do něj, aspoň skleničku

majka43
27. lis 2012

No tak teda ne 😀 😀 😀

danaho
27. lis 2012

@majka43 😀 😀 správný přístup. Takový limonády nám nic nemůžou udělat. A ať si prcek zvyká 😀 My nic doma nemáme,teda jenom slivovici,ale tu teda nechci 😀

go
autor
27. lis 2012

dnes se loucim, preji vsem krasne sny 🙂

majka43
27. lis 2012

Tak ahoj zítra,

majka43
28. lis 2012

Tak jsem testovala a nic. Jsem 11 den po transferu.

danaho
28. lis 2012

@majka43 Ahoj, to mě mrzí. Zkus to zase za 2 dny. Pořád je naděje 😉

go
autor
28. lis 2012

@majka43 hlavu vzhuru, jeste se nic nedeje. Nam doporucuji v Caru testovat dokonce az 16 den. Moc Ti drzim pesti 🙂

majka43
28. lis 2012

Minule se my objevila čárka až jedenáctý den, desátý jsem neměla ani stín, tak třeba, ale to bych byly rarita.

soniela
28. lis 2012

@majka43 Naděje umírá poslední!!! Ještě tomu dej čas!

go
autor
28. lis 2012

Ahoj, jak se dnes vsechny mate, nejake novinky?🙂

danaho
28. lis 2012

@go Ahoj,dneska mě nic nebaví. Byla jsem už v práci. Od rána je u nás děsně hnusně,pořád mlha. Takový depresivní počasí. Jak v tomhle mám udržet pozitivní myšlenky? 😕 Jak se dneska máš ty?

go
autor
28. lis 2012

ja mam dnes trochu vycitky. 😒 Sice jsem nic zasadniho nedelala, ale tak jsem stale chodila po baraku, obcas neco udelala, pak prijela kamaradka s obedem, tak jsem ji delala kavicky atd...Unavena se necitim , ale vycitky opravdu trochu mam. Ne, snazim se k tomu pristupovat , ze bud se to chytit ma nebo ne a ja to neovlivnim. Jinak mam docela hezky den, manzel me udelal radost - mam vanocni svetylka na zahrade, terase a zasazene velike kvetinace s krasnyma kytkama do baraku 🙂 . Zitra odpoledne me navic priveze na prodlouzeny vikend triletou neterinku 🙂
Co Ty, setrila jsi se v praci? Uz vis kdy budes testovat? 😉

danaho
28. lis 2012

@go neměj výčitky. Nic špatného jsi nedělala. Kafíčka jsem si dneska dala 2 a v práci jsem dělala jen lehce. Dneska začínám mít trochu strach děsně se přemáhám abych byla pozitivní. A to je teprve 2 den. To je super,že budeš mít na víkend neteřinku. Já vůbec nevím co budu o víkendu dělat. Přítel bude asi v práci a já doma sama. Musím si udělat nějaký plán abych se měla na co těšit 🙂

go
autor
28. lis 2012

@danaho vycitky nemam z kavicek, ale spise z toho, ze jsem behala do pracky, k mycce atd...manzel nadaval, ale ja si nejradeji delam vse sama 🙂 . Plan na vikend si koukej udelat, at mas pozitivni myslenky. Ma snezit, tak bude veselo. 🙂
Ja budu od zitrka s neterinkou a manzelem, mame naplanovane same akce. Sobotniho Mikulase a zvonkovy pruvod u nas na zamku, nejaky obed, veca v nasich zamilovanych restauracich. Musime to takhla planovat, jinak bych to cekani neprezila.☹ Odkud vlastne jsi?

danaho
28. lis 2012

@go ten tvůj plán na víkend je uplně skvělí. Já jsem z Liberce a ty? Kdyby byl přítel doma,ak určitě někam pojedeme. Mamka bohužel není doma a jedna kámoška má nemocný dítě,tak k nim ani nepůjdu a druhá dodělává rekonstrukci tak se mi také z kávičky omluvila. Udělám si asi válecí víkend u nějakých pěkných filmů.

go
autor
28. lis 2012

@danaho dobry napad s filmeckama, navic sama nejsi, uz jsi dva dny tehulka 🙂
Liberec miluji, zila jsem tam do 12let a narodila jsem se v Jablonci n/N. Stredni jsem delala v Praze a uz tady zustala. Minuly rok jsme se odtehovali kousicek za Prahu a tady jsem opravdu stastna 🙂
Manzel tady neterinku moc nechtel, ze me to bude unavovat, ja si ji tu prala, tak se o ni pry bude starat hlavne on 😀

danaho
28. lis 2012

@go z Jablonce pochází moje maminka a já tam trávila každé léto u babičky. Bydlela jsem do 16 let ve Frýdlantě a pak když se naši rozvedli,tak jsme se s mamkou a bráchou přestěhovali do Liberce. A uz tu jsem 21 let 🙂 To je super,že jsi našla místo kde se cítíš šťastná a máš k sobě i skvělého muže. O víkendu jsem viděla svoje synovce od bráchy. Je jim 13 a 10. Už jsou to puberťáci-nechtějí se už mazlit 😠 😀 Teď přišel přítel na to co mi je,že jsem taková nervozní. On je dneska totiž úplněk a ten na mě vždycky působí.

soniela
29. lis 2012

Zdravím všechny snažilky čekatelky 🙂 Co je nového?
@harley26 Jak se cítíš? Dnes jsi 8.den jestli se nepletu? 😉

harley26
29. lis 2012

@soniela jj, presne tak, máš to v merku 🙂 ty jo, u me se nic nedeje, nemam vubec ale vubec zadne priznaky. Neboli me ani bricho, ani prsa, ani hlava vubec VUBEC nic 😖 co ty??

soniela
29. lis 2012

@harley26 To, že tě nic nebolí, vůbec nic neznamená. Mysli pozitivně 😉 U mě nic novýho. Pořád jen to břicho, prsa, teď se mi strašně zkazila pleť. Vypadám jak puberťák ☹ Ale to občas mívám i před MS 😒

harley26
29. lis 2012

@soniela s tou pleti to mam podobne, taky se se jaksi ohazela a kdyz nad tim premyslim, tak kdyz jdu rychlej nebo lehce vybehnu schody, tak jak se zastavim a zklidnim, tak me zacne chvilku bolet podbrisek ... to je asi tak cele ... ale prekvapive mi ty dny utikaji, co tobe? 🙂

irennn
29. lis 2012

Holky, závidím vám,že to už máte za sebou....já od příštího týdne začínám s příchodem ms píchat injekce,zhruba na 12dní a pak už nás čeká IVF. Je to naše první.....začínám mít strach, kterej nemůžu ovládnout, protože bych si strašně moc přála aby to vyšlo...

soniela
29. lis 2012

@irennn Neměj strach. Všechny jsme to zvládly, ty to určitě zvládneš taky 🙂 No a aby to vyšlo, to si přejeme tady úplně všechny 😉

danaho
29. lis 2012

Ahoj holky přeji Vám hezký večer 🙂
@harley26 ještě jsi nezkoušela testovat?
@soniela ty jsi myslím po ET 5 dní? Jak teď beru Medrol tak mám pleť nádhernou,ale pokaždý když ho vysadím,tak se mi udělají na 14 dní ve tvářích pupínky jak puberťačce 😀
@irennn Ahoj,chápu tvoje obavy,všechny tady jsme si tím prošli. Přeji ti aby vám to vyšlo na ten 1 pokus 😉

go
autor
29. lis 2012

@danaho hezky vecer, omlouvam se, vcera jsem uplne odpadla. Nejak na me padla unava.
Mas synovce, tak to je fajn, musi byt u Vas veselo, kdyz se sejdete 🙂
Jak jsi prezila uplnek a dnesni den?
Ja mam opet vycitky, cely den jsem na nohou, pak jsem jeste varila. Manzel je nastvany 😉
Ted uz relax u tv, tak doufam, ze jsem neco nepokazila.

go
autor
29. lis 2012

@irennn nestrachuj se, ver a uvidis , ze vse dobre dopadne 🙂 . Budeme ti tu vsechny drzet pesti a prat stesti 🙂