Erdomed po inseminaci. Je bezpečné užití tohoto léku?
4. dub 2022
Dobrý den. Jsem po inseminaci a v lékárně mi doporučili Erdomed. Teď čtu ze se fo nesmí ani při plánování těhotenství , má někdo zkušenost ?
Dobrý den. Jsem po inseminaci a v lékárně mi doporučili Erdomed. Teď čtu ze se fo nesmí ani při plánování těhotenství , má někdo zkušenost ?
Erdomed netuším, ale já teď koupila v lékárně stopkašel, ten můžou užívat těhotné (já) a kojící ženy, jsou to jen byliny a doufám že už zabere, protože jitrocelový sirup nezabral a asi si brzo už vykašlu plíce 🤦♀️