FN Olomouc, máte zkušenost?

juliemichal
7. pro 2015

Ahoj holky právě jsem se objednala do FN Olomouc.chtěla bych jsem vědět od Vás zkušenosti 🙂 teď chodím do Fertimedu do Polánky a tam nejsem docela spokojená,tak proto jsem se objednala do FN Olomouc.na kolik Vám tam holky prosím vyšlo ze vším všudy IVF a který pokus se podařil?děkuji 🙂

jana_ester
7. pro 2015

Ahoj, já tam chodila přes rok a byla jsem maximálně spokojená. Doktoři byli příjemní, profesionální a trpělivě odpovídali na naše otázky. Neměla jsem pocit, že to brali jen jako práci, ale že se o nás opravdu zajímali. Můžu jen doporučit.

jana_ester
7. pro 2015

@jana_ester Na IVF jsme nakonec nemuseli jít, ale ceník je na stránkách FNOL. Určitě tě vyjde levněji než na soukromé klinice. Celkově, když jsem si kontrolovala platby pojišťovny za jednotlivé zákroky, tak fakultka z toho vyšla jako nejlevnější.

juliemichal
autor
7. pro 2015

@jana_ester děkuji 🙂 takže tobě vyšlo u nich IUI? 🙂 no já se právě v těch jejích cenících nevyznám 😀 už jsem se tam dívala 😀 tak to je super,že tam jsou dobří doktoři 🙂 a kde to tam přesně prosím je? 🙂 jsem s Ostravy a nevím jak se tam dostat 😀 pojedeme vlakem,ale kde to vůbec netuším 😀

juliemichal
autor
7. pro 2015

@jana_ester a ještě jaké vyšetření ti dělali? 🙂

jana_ester
7. pro 2015

Jj, vyšlo nám to p IUI. Doktoři i sestřičky tam jsou skvělí, hlavně dokáží podpořit po psychické stránce. Sídlí v budově porodnice, v přízemí, od hlavního vchodu napravo. Je to pěkné, zřejmě nedávno upravené oddělení. Byla jsem tam i na laparoskopické operaci, aby ověřili průchodnost vaječníků, endometriózu, apod. Stěžovat si rozhodně nemůžu.
Jezdili jsme autem, takže s dopravou moc nepomůžu. Určitě budete muset jet tramvají.

juliemichal
autor
7. pro 2015

@jana_ester tak to je super 🙂 já mám za sebou 4IUI,bohužel s toho skoro vždy bylo biochemické těhotenství ☹ jsem ráda,že to tam je super 🙂 já akorát vůbec netuším,kde tam je ta fakultka ☹ budu v Olomouci po druhé 😀 jednou jsme tam byli ve Fertimedu a taky jsem to tam hledali 😀 tak se bojím,že to vůbec nenajdeme 😀

ellisabetha
8. pro 2015

@juliemichal Ahoj. My tam teprve začali jezdit, připravujeme se na IUI nebo IVF, to ještě uvidíme, ale z první schůzky jsme oba měli dobrý dojem. Jsme taky z MS kraje, ale jeli jsme autem. Tak si na netu zjisti spoje tramvají a určitě tam něco najdeš. Z vlakáče určitě něco pojede, neboj. A kdy tam jdete ? Nejdřív po tobě asi budou chtít krev jako po mně. HM 3. a 21. DC. Krev jsem jim posílala poštou, říkal, že tam nechtějí pacientky z daleka zbytečně honit. Takže ušetřené 2 cesty. Teď v sobotu jdu na druhý odběr a 8.1. jedeme na další konzultaci.

leilinkaa
8. pro 2015

Ahoj, zkušenosti nemám, ale jsem z Olomouce. Do Fakultní nemocnice se dostanete z hlavního vlakového nádraží tranvají č. 1, 4, a 6 směr Nová ulice, vystoupíte na zastávce fakultní nemocnice🙂 Držím palce!

kvakuska
8. pro 2015

@juliemichal z vlakového nádraží tram 1, 4 a 6, směr Nová ulice, až na konečnou, počítej asi 20 minut ... z konečné pěšky do FN přímo ke klinice:
http://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=17.23...{%22criterion%22%3A%22turist2%22}&ri=0

kvakuska
8. pro 2015

@juliemichal ano, jak píše leilinkaa ze zastávky Fakultní nemocnice se tam samozřejmě také dostaneš: http://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=17.23...{%22criterion%22%3A%22turist2%22}&ri=0

juliemichal
autor
8. pro 2015

@ellisabetha ahoj jé tak to jsem moc ráda,že je to tam super 🙂 my by jsme tam taky jeli autem,ale máme prdlý výfuk 😀 tak nebudeme riskovat 😀 tak jedeme vlakem 😀 jdeme tam na první konzultaci 13.1 na 11 hod 🙂 tak jsem zvědavá 🙂 a jak dlouho po tom HP tam jedete? 🙂 a na druhé konzultaci Vám řeknou zda půjdete na IVF anebo IUI? 🙂 děkuji

@leilinkaa Ahojky moc děkuji,takže se tam neztratíme? 😀 hned u vlakáče jsou teda tramvaje? 🙂 budeme tam po druhé,byli jsme tam jen v tom fertimedu jednou 😀

@kvakuska děkuji moc jsi hodná 🙂 sice do 13.1 je daleko,ale určitě to uteče jako voda 😀

marketaryzi
8. pro 2015

Taky jsme jezdili do FN Olomouc a byli jsme tam spokojeni. Navíc mají nově zrekonstruované pokoje i laboratoř, takže se tam teď člověk cítí příjemněji. Máme odtud dvouletou dcerku z minimální stimulace a teď čekáme druhou z ket. Takže za nás doporučuji. Cena jednotlivých ivf se liší podle toho, jaké si vyberete nehrazené metody. Nás vždy vyšlo i s prodl. Kultivací, icsi azamražením embryí na 10 až 15 tisíc. Hodně štěstí při snažení 🙂

ellisabetha
8. pro 2015

@juliemichal Jdeme tam asi 3 týdny po odebrání krve na HP, takže celkem rychlovka. Nevím, co nám tam řeknou, asi podle výsledků krve se rozhodne. Poprvé mě totiž dr. trochu strašil, že podle výsledků krve rok starých mi hrozí hyperstimulák, tak bych asi nejdřív chtěla zkusit IUI, než hned do IVF. Žádné problémy nemám, tak uvidíme.

juliemichal
autor
8. pro 2015

@marketaryzi jé tak to je moc krásné,samé pozitivní zprávy ohledně tohoto caru,to jsem moc ráda 🙂 já se tam fakt těším jak malá a doufám,že přijdou na to kde je problém,že se nám tak dlouho nedaří 🙂 a ta cena je fakt krásná,kdyby nám to vyšlo na těch 10tisíc tak bych byla nejraději 🙂 jsou to krásné peníze,ne jak tady v Polánce by mě to vyšlo na nějakých 30 tisíc ☹ to mě právě od IVF odradilo ☹ ale 10 tisíc je fakt přijatelná cena 🙂 a moc moc gratuluji,k holčičce a teď k těhotenství 🙂

@ellisabetha jéva tak to ani nevím co je ten hyperstimulák :D s toho bych měla taky docela strach ☹ no já bych asi taky šla ještě tam do IUI a pokud by to nevyšlo tak bych potom chtěla jít hned do IVF,není na co čekat,o třetí dítko se snažíme 42 měsíců a už mě to ubijí ☹

leilinkaa
8. pro 2015

@juliemichal věřím, ze se neztratíte, jakmile vyjdete z nadrazi tak na levé straně jsou tramvaje. Vše je hezky popsane tak to zvládnete!

juliemichal
autor
8. pro 2015

@leilinkaa tak to je super,ještě jednou moc děkuji 🙂

lenickaslunicko
26. dub 2016

@jana_ester múže se tě zeptat, píšeš, že jsi byla na laparce a přitom jsi byla těhu z IUI. Taky navštěvujeme tohle centrum a jsme domluveni, že pokud nevyjde ani 3 IUI tak musím na tu laparku. Prosím jak to všechno kolem té laparky probíhá?? A za jak dlouho můžeš zase pokračovat?? Díky

lilavatty
17. črc 2018

ahoj, je tu prosím ještě někdo aktivní, kdo by mi mohl pomoci s recenzemi na CAR? Sepisuji je na blog a ráda bych měla vše pohromadě...🙂 Děkuji

ellisabetha
18. črc 2018

@lilavatty co potřebuješ vědět, chodili jsme tam cca 2 roky.

lilavatty
18. črc 2018

@ellisabetha Ahojky, budu ráda za veškerý info. Jaký je personál, jaké vybavení, jaké ceny, čím sis prošla, jak to dopadlo...