FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
12. kvě 2009

a v nich lehkej tik ..

s9480
12. kvě 2009

😀 😀 😀

lenkacar
12. kvě 2009

ale holky najděte dneska chlapa s obuškem kterej bude milej ..

lenkacar
12. kvě 2009

no coco..v mým věku už se na tiky a podobný vady nehledí 😀 😀 😀 😝

s9480
12. kvě 2009

oči dobrý ale tik?? asi má chudák nějakej problém, třeba ho doma manželka bije tím pendrekem když se tak chtěl seznamovat 😅
no ono je docela těžký najít milýho chlapa i bez pendreku 😖

s9480
12. kvě 2009

jojo Leni taky jsem slevnila z nároků 😉

lenkacar
12. kvě 2009

seznamovat jsem se chtěla já především,páč na mě neustále chmatal a hladil po rameni a sem tam tyknul ,tak co to protahovat no ne? 😀

lenkacar
12. kvě 2009

zuby taky ještě měl svoje to se taky cení 😀

lenkacar
12. kvě 2009

holky vy mě dáváte 😀 😀 😀

ametob
12. kvě 2009

😀 😀 😀 😀

lenkacar
12. kvě 2009

jojo srandičky ..jinak jsem zrovna včera večír říkala v posteli ,že jsem taková plachá neseznamovací ,jéžiš kdyby to viděl

ametob
12. kvě 2009

No nevím, sice tě neznám, ale plachá a neseznamovací mi rozhodně nepřijdeš 😉

lenkacar
12. kvě 2009

😀 😀 😀 😀 ,ale jsem jinak plachá

lenkacar
12. kvě 2009

ba ne já ti to povim jinak ,když mi někdo sedne tak mám chutě se seznamovat ,ale jak ne ,dokážu to hodně dát najevo ..že neee

ametob
12. kvě 2009

No, prostě se nepřetvařuješ, to je OK 🙂 Policajt ti sedl a hotovo 😉

lenkacar
12. kvě 2009

nemám ráda nové situace,novou práci a nejsem ráda za blbečka ..ale můj manžel to je fakt plachouš

lenkacar
12. kvě 2009

no jasně jsme si byli sympatický mi to řekl .. 😉 ptal se na manžu a řikal o svej manželce ,bylo to fajn

ametob
12. kvě 2009

No, tak hlavně že ty jsi akorát, protože dva plachouši - jak píšeš, to by nebylo to pravý ořechový....

lenkacar
12. kvě 2009

to bych byla asi panna 😀 ,ale tuhle už jsem málem zarostla .. 😀 o sexu už jenom slýcham

ametob
12. kvě 2009

Se těším dom, seberu prádlo, lehnu, dám si nějakou tyčku, podívám se na Ordinaci - ikdyž už mě taky přestává bavit, čeho je moc, toho je moc, umyju se a jdu spát 🙂

lenkacar
12. kvě 2009

budeš tančit kolem tyče? v tvém stavu? kroť se čéče

ametob
12. kvě 2009

Jéééžiš 😀 Tak teď jsi nebyla nějak OK, ne? Nebo se manžovi nechtělo?

lenkacar
12. kvě 2009

u nás bys už sebrala prádlo zralé znovu sušit ,to je zase hnus

ametob
12. kvě 2009

😀 😀 😀 Né, kolem tyče, dám si čokoládovou tyčinku, jinak nemám na nic chuť 😀

ametob
12. kvě 2009

Já ho mám doma na sušáku, jinak by to stálo za prd.... Taky dneska pršelo....

lenkacar
12. kvě 2009

ty jo já nevim taky jsem měla chutě poslední dobou jen na ty čokoládový tyče ,místo manžovo tyčky 😀

ametob
12. kvě 2009

Ale vyprala jsem ho s balíčkem papírových kapesníků, tak si to umíte představit, jak vypadá, snad jak to uschlo, tak to půjde pěkně setřepat z balkonu, protože za mokra to drželo jako klíště......

lenkacar
12. kvě 2009

to jo taky sušim doma poslední dny je to jistota..

lenkacar
12. kvě 2009

jo taky známe ..neboj se nic

lenkacar
12. kvě 2009

co budeš vařit? mě se tak nic nechce