FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
17. kvě 2009

až na to že nás mrzí že jsme si zkazili tak mimořádně hezký den

katrin111
17. kvě 2009

ahoj holky,ahoj ili tak jsem tady.myslis tu zdenuli???nevim kterou pani mas na mysli............

ili5
17. kvě 2009

Sajmona, asi jsi to určitě nečetla.

ametob
17. kvě 2009

Tak holky, mám po nákupech a jsem utahaná jak kotě 😀
Zdenule, užij si móóóóóóc dovču 🙂 🙂 🙂
Lenkacar, ty jsi včera musela řádit🙂 Pěknýho dne nelituj, ono je potřeba jednou za čas takhle vypnout a hezkých dní ještě bude 😉

zdenule30
17. kvě 2009

ametob já nemám dovču, tu má s984 😀 , i když už bych taky nějakou uvítala, třeba tříletou 😀 😀

ametob
18. kvě 2009

Ahoj holky, no jóóó, jsem to spletla 😀 😀 😀 Tak opravuji: s9480, krásnou dovču🙂 A to sleduju jen 2 diskuze a tu jednu jen na půl oka 😀 😀 😀

lenkacar
18. kvě 2009

přeju pěkný den ráno slunce jako blázen a do toho blesky a prška ,ani jsem se nebyla podívat jestli byla duha ,bylo okolo 6h.ráno

zdenule30
18. kvě 2009

ahoj holky, tak co leni, jak je po včerejšku, je ti líp než včera?u nás krásně svítí sluníčko,asi bude hic 🙂

ametob
18. kvě 2009

A u nás je zataženo 🙂

zdenule30
18. kvě 2009

teda vy to tady dneska nějak flákáte 😉 , jindy toho nakecáte, že nestíhám číst, chtěla jsem se ještě zeptat na ten utroš, doktor sice říkal že je to jedno jak se to bere, ale co myslíte vy, je lepší zavádět nebo polykat?

mufy
18. kvě 2009

zdenule prý je lepší zavádět,že se to dostane kam má.Někomu je prý zase po Utrouši špatně.
Akorát,že při zavádění musíš nosit aspoň slipovku.

Tak co je tu nového? Musím si vás dočíst, delší dobu jsem tu nebyla, tak nemám přehled,kolik tu máme nových těhulek. 😀

mufy
18. kvě 2009

Tak už jsem vás dočetla.

Ametob moc gratuluji a doufám,že na kontrole v červnu bude už vidět i srdíčko. 😵

S984 užij si dovču.Taky bych hned někam jela. 😵 😅

Holky nevíte někdo co je s Olm? Dlouho se tu neukázala.

smilers
18. kvě 2009

Nazdarek, clovek tu chvilku nnei a co to cte😀 ametob gratulka k zacinajicimu tehu, drzim pesti🙂

esko uzij so dovcu, hned bych jela 😵

mufy jak se mas? U nas v diskuzi te uz skoro nevidet cece?

ili5
18. kvě 2009

Ahojky holčiny, Leni, tak co vidím, že žiješ, je to dobré.
Smilrs, super fotečka, holčičky rostou pěkně. Nelinka už je v poho, nebo ještě s tebou v posteli?
Zdenule, já Utroš zavádím, když ho polykám, mám hroznou motanici, asi jak Lenka předevčírem. 😀 .
Jsem dnes 7 den po Et. Holky já si dělala test a nevím, druhá tam není, ale asi jak ten test je mokrý, tak já ji vidím vzdáleně, chodím na ni čumět furt a já ji asi vytáhla očima. Myslíte, že to může být, nevím. Nebo jem si to vsugerovala?

smilers
18. kvě 2009

ili sem tam se tam jeste ocitne😀😀

sukubka
18. kvě 2009

ahojík holky tak ili už je 7den po transferu?ili počkej až uschne ale jak říkali holky mě je to brzy!ale držím pěstičky vím co prožíváš!

Leni a co ty?

ametob
18. kvě 2009

Holky, děkuji za gratulace, snad se to podaří🙂 Už jsem se trochu zklidnila, ale napřed jsem myslela, že se kontroly snad ani nedožiju....
Ili5, třeba tam fakt slaboulinkatá je 🙂 Držím pěsti🙂
Smilers, holčiny jsou úžasný a máte super káru 😉

ili5
18. kvě 2009

Ahojky, Ametod, tak dopadlas dobře? Nějak nejsem v obraze. Napiš mi prosím znova, jak jsi dopadla, ale asi výborně, když gratulují holky, tak se taky přidávám a mocinky ti to přeju.
Test usch a je tam stále slabouká, takže asi je to na dobré cestě. Jsem šťastná i za tokový stíneček. 😉

lenkacar
18. kvě 2009

holky jsem úplně o.k. utroš na mě působil dobře ,už se na něj zase těšim byla jsem po něm pěkně nadržená 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkacar
18. kvě 2009

ili fakt jo? ty volís to by bylo dobře...

lenkacar
18. kvě 2009

a jinak už sekam latinu jsemm nekuřák a od soboty i abstinent 😀 😝 😝 😝 😝 😝

lenkacar
18. kvě 2009

do car jedem ve čtvrtek odpolko tak uvidim jak to vypadá ,snad mi ten kontryhel pomůže

ili5
18. kvě 2009

Leni, super zpráva. Ve čtvrtek se teda dovíš kdy půjdeš na KET? Bereš Divinu na růst sliznice? Já ppo ni měla hezkou a pila kontryhel a maliník dokupy. teď ho nepiju po ET nebo rozprouduje dělohu, to nechci. 😀

lenkacar
18. kvě 2009

já víc nevim řekly jste mě tady jen kontryhel ..mám brzkou ovulaci normálně tak si myslim ,že jestli je vše o.k. tak by mohla být do nedělě

lenkacar
18. kvě 2009

manža chce jít o víkendu na Divokýho Billa a já nevim co bude ,takže mu nic neslibuju

smilers
18. kvě 2009

leni tak ve ct budeme drzet palce, at uz to klapne 😉

lenkacar
18. kvě 2009

smil ty vaše holky jsou čím dál větší krasavice ..

smilers
18. kvě 2009

leni dikec 😵 vsak pockej, taky budes met 😉 ne teda trojky😀😀

ametob
18. kvě 2009

Ili5, těhu mám zatím potvrzené jen z krve, na ultrazvuku byl vidět gestační váček, doktor říkal, že to tak odpovídá a dál jsem objednaná až na 3. 6., takže to se uvidí, jestli tam mimi bude a jestli bude i srdíčko... Takže zatím si to užívám, ale už abych tam mimčo viděla a slyšela 😉

lenkacar
18. kvě 2009

ametob to už máš za pár..říkam jak sis ušetřila to čekání den po dni