• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

4. října 2013 
autor
ale připadám si nějak jiná, jako by mi ani nevěnovali dostatek pozornosti. :frowning2:
1. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sukubko, taky už to máš za pár. Vždyť už ve středu zase budeš o kousek dál :slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to určitě tak není.jen třeba ze začátku nemusí být tak časté kontroly a u konce si tě určitě budou hlídat neboj a kontrol bude že jich budeš mít po krk :wink:
1. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
máš pravdu. A ty chodíš do práce nebo jsi doma?
1. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem na neschopence už od 1IVF zrovna mi skončila v práci smlouva tak mě nechal doktor doma a říkal že uvidíme jak dopadne 2ivf že si zatím práci nemám hledat.Ale stejně se tak na netu dívám na volná místa,ale doufám že 2ivf výjde a já nebudu muset do nové práce a pak kdybych někam nastoupila abyl třeba KET nebo nějaké vyšetření řeknite v dnešní době v nové práci na začátku že jezdíte na IVF :unamused:
1. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to ti závidím. Já hrozně bojuji v práci. Řekla jsem to zavčas, už někdy srpnu, ale stejně je to bída. Pořád mi dávají najevo, že je to moje snažílkování hrozně obtěžuje. Zítra jdu ještě na 2 dny do práce a hrozně se bojím chřipky. Při mém štěstí ji určitě chytnu a z těhulkování bude tak akorát .... :frowning2:
1. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsi psala že si se rozhodovala jestli být doma nebo v práci.Chápu že je to složitý a že s nima chceš být zadobro,ale já bych tedka jak sou ty chřipky tu práci moc neriskovala.
1. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ono se to hezky řekne, ale hůř udělá. Nechávám to až na ráno, stejně se tam musím ukázat, tak uvidím, jak se budu cítit. Neumím být sobecká a snažím se pořád se všemi být zadobro. No nic, každopádně ti teď hrozně závidím :slight_smile: Ale v dobré samozřejmě. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja už mažu do postele. Ráno brzo vstávám. Dobrou :slight_smile:

Olmi a ještě jednou hodně štěstí na zítřek.
1. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara max dobrou noc :wink: a děkujem
1. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky vsem za zitrek, podam pak zpravu.

A ze me boli pul zadku = to je z Pregnylu - a to me boli vzdycky :grinning: , jsem citlivka a navic tentokrat mam 10000 jednootek. Ale nic hroznyho :wink:

Sari, mas jiny protokol nez ja, proto jsi jeste nebyla na kontrole a taky oproti me mas pidi davky - jsi v poradku- tak nestresuj, Dr. Dostal moc dobre vi, kdy si koho pozvat :wink:

Sukub, mela jsem vsechny dny 225jGonalu + Luveris + 4x Cetrotide. Takze davky myslim solidni :unamused: Ale nic to se mnou nedela. Zadne depky, uplakane stavy, hysterie...........Troufam si rict, ze jsem srovnanejsi, nez v beznem cyklu.

A na neschopence budu od zitra. Byla mi nabidnuta pri 2,kontrole - tzn.6DC, ale odmitla jsem. Nic mi neni.

Zatim cau.
1. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
olm ahojík a na zítra držím pěstičky!pokud uvidíš holku v bílé bundě sem to já mrnu na tebe že ti držím pěstičky :wink:
1. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dik :sunglasses:
1. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky dobrou noc a co mají zítra nějaký testy nebo návštěvu v Car tak jen a jen pozitivní správičky!dobrou
1. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno berušky :slight_smile: ,

tak tu máme nový den. Já za chvilku utíkam na krev, kvůli předoperačnímu vyšetření. Snad nebude zbytečné. Jinak moc myslím na Olmi, už to ma v tuhle chvíli za pár :slight_smile: . Ať to holka dobře zvládne.

Vám všem přeji pěkný den :wink: :grinning:
2. únor 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Olm držím ti peštičky,ať je co nejvíc kvalitních vajuch.Teď už jsi určitě dávno po OPU.Pak napiš,jak přijdeš domů. :wink:

Já zkoušela včera test,abych věděla, jak hodně a dlouho se drží Pregnyl v těle a musím říct,že se drží hodně.Včera jsem byla 5.den po injekci a čárka na testu byla krásná a silná. Takovou jsem ji ještě nikdy neviděla.Kéž by pak byla i tak silná,aby ohlašovala těhu. :dizzy_face:
2. únor 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem doma.

Vajicka mam nakonec jen dve.
Dr. rikala, ze snad budou zrala - takze se asi pripousti i moznost, ze nebudou? Asi jo. Dohodli jsme se na ICSI. Ve stredu mam volat, pokud by se neco delilo, nebudeme cekat a ve ctvrtek sup zpatky. Ted jsi jdu lehnout, nejak mi nejde sedet Oproti minulejsku je mi mnohem lip, bricho je snesitelny a jde mi i chodit na WC. :wink: Minule to byl horor. Ted se citim fajn.

Zatim ahoj, kouknu odpoledne.
2. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olm uvidíš,že vydrží.Budou to bojovníčci. :wink:

Když jsem byla poprvé na OPU a měla 28 vajuch,tak mě břicho bolelo jak blázen,ležet ani sedět jsem nemohla a jít na záchod hrůza.Po 3 dnech to teprve povolilo.Po druhém OPU jsem měla 6 vajíček a už to bylo o něco lepší,břicho bolelo snad jen 1 den. Tak hleď odpočívat a ve středu měj pro nás dobré zprávičky.Já to měla při druhém IVF jako ty.OPu v pondělí, ve středu jsem si měla volat a ve čtvrtek byl ET. :wink:
2. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčátka tak Vám držím lalečky ať jsou ty transfery úspěšné tfuj tfuj
Saro sakdyš přece je pro tebe mimčo důležité tak se vyprdni na reakce v práci :angry: , nikdo ti nemůže kecat do soukromého života, a nemyslím že by se u tebe něco zanedbalo, každá jsme jiná a dr. dobře ví proč máš dlouhý protokol :wink:
2. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zdravím všechny,
Olm, uvidíš bude to v pohodě, :wink: a je to pořád lepší než kdyby bylo třeba jenom jedno - tak se to stalo mi,
při prvním pokusu - to už ani nebylo z čeho vybírat :frowning2: . Teď hezky odpočívej ať se dáš před ET do kupy
a hurá do toho.
Zatím se loučím, jsem v práci a jen tak nakukuju :wink:
2. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vy jste toho nakecali :grinning:

hlásím se po pár denní pauze chytla jsem někde bacila a měla 3 dny 40 horečky hrůza a hnus nemohla jsem sama dojít ani na záchod fujjjjj dnes už horečku naštěstí nemám takže zítra hurá do práce....

olm: neboj všechno bude v pohodě já měla po OPU jen 3 vajíčka a 2 se oplodnili takže neztrácej naději určitě se to povede a ve čtvrtek je už budeš mít u sebe :wink:

sara.max: dávej na sebe pozor a hlavně nesmíš být nemocná!!!! jak si na tom ze stimulací kdy máš kontrolu a jak se cítíš?
2. únor 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Klymene, snažím se to nějak ustát. V práci jsem bohužel být musela, ráno jsem se skrz to pohádala i se šéfkou. Zítra už ale nejdu, to jsem si vydupala. teď sedím u horkého cibulového čaje se šalvějí a heřmánkem a snažím se zaplašit případné bacily :slight_smile: . Jinak mohu doporučit, je to moc dobré a hlavně to pomáhá bez léků. Kontrolu mám ve středu, první od začátku stimulace. Cítím se dobře, řekla bych až moc. Nic mě nebolí a netrápí. Vlastně jako by se nic nedělo.
2. únor 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže holky:Na 9h jsem byla obědnaná ve FN na řadu jsem se dostala v 11h(jj ty čekací doby).
Takže 9.2 máme jít s manžou na genetiku(výsledky mají prý rychle do 10dnů mi je pak pošlou i domů)
19.2 mám jít ještě na ultrazvuk štítné žlázy k vůli trochu zvýšenému prolaktinu,rači na ni beru ten Dostinex.
25.2 jde manža na urologii k vůli spg 3.59mil/ml 51%pohyb

Ale už sepsaná žádost na pojištovnu :grinning: za 4dny má dojít mrcha,vyfasovala sem ještě jedno plato antikoncepca a od další mrchy už jedu rovnou do car na ultrazvuk a píchnout první injekce :grinning: vyfasovala sem všechny léky na stimulaci mám jakýsi GONAL,OVITRELLE,DIPHERELINE,PREDNISON.

hodím si pak fotečky do albíčka!ale ty věčný testy mě se..u!

holky byl z vás něčí manža ve FN na urologii?

sara.max je dobře že budeš doma :wink: rači neriskuj
olm neboj bojovníčci vydrží a kolik bylo při stimulce vidět folíků 2?
2. únor 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Sukubko, můj manža byl ve FN na urologii, říkal, že to bylo v pohodě. No hlavně se musí chlap obrnit na ohmatávání intimních partií jiným chlapem, pak UTZ.
Jinak je fajn, že už se ti to rýsuje, my čekáme na výsledky z imuna a 6.3. jdeme na konzultaci, co dál. Podle doporučení možná laparka, ale určitě bych chtěla zvládnout lázně před dalším pokusem. Ten mám naplánovaný na červenec, jelikož jsem si projížděla statistiky, a květen a červenec jsou nejúspěšnější, nicméně liší se to jen pár procenty.

Saro, před takovým dobroučkým čajíčkem bacily určitě utečou. S problémy v práci jsem to měla velmi podobné, při mém pokusu klienti odmítali pochopit, že jsem se jim věnovala třeba rok a najednou nemůžu být při závěrečném jednání. Moc mi to na klidu nepřidalo, ale v určité fázi jsou priority jasné. Aspoň všem holčinám tady.
2. únor 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sukubko, byl a než tam šel, dva dny s ním nebyla řeč :slight_smile:

Ale jinak prý byl statečný a proběhlo to dobře.
2. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
sukubko, to je fajn ,že už se to rozjíždí :wink: teď u to bude utíkat rychle a najednou tu bude OPU a ET.
Potom podrobně hlas jak to všechno probíhá, ať vím na co se připravit.
Saro, já už jsem stimulovala 2x a ani jednou jsem taky nic necítila. Prostě normálka, žádnné plačtivé stavy,nálady,
dokonce ani nafouknuté břicho - i když to moje je jako nafouknuté pořád :grinning:
Peti, zdravím a jak ve statistice úspěšnosti dopadl březen a duben, tak nějak bych viděla termín mojeho IVF. :wink:

jinak já jdu k Dostálovi teď v pátek, už bych měla mít všechny výsledky, tak snad taky už se u mě začne něco
dít, už chodím do OL od září a zatím nic. A navíc se mi blíží narozky a padá na mě , že už jsem stará , a tak... :frowning2:
ale to zas přejde :wink:
2. únor 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju a petista jak ten ultrazvuk dělají :wink: sem tele vím ale manža se pořád ptá je děsně nervozní už ted bude s ním do 25února k nevydržení :grinning:

monali neboj určitě budu pravidelně podávat správičky

holky co jinak nového?
2. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
monali, jak to trvá dlouho, když těhotenství zamlkne (opravdu je mi to moc líto :frowning2: ) než se může jít na další IVF?
2. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde jsem slyšela že by se mělo 3 měsíce počkat, ale z vlastní zkušenosti to nevím, protože mě to tak
odradilo, že jsem si dala pauzu.. Navíc jsem řešila i změnu CAR, tak i když jsem to nějak neplánovala ta pauza trvala
skoro rok než sem začla chodit do OL.
2. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau :slight_smile:

Sukub, na utz byly 3 folici skoro stejne velici a jeden trocha mensi. jen ve dvou bylo vajicko, dalsi byly prazdne :unamused:
Sari, muj pritel na urologii byl a zvladl to a to dokonce s medikama :grinning:

Dnes me ale dostala Dr., spermio mu slo o pulku dolu = co se mnozstvi tyce.
A na genetiku, to jste chytli pekne rychle termin, super!

Sukub, nestala jsi kolem 11 u okynka? Byla tam nejaka holcina v bile bunde, ale ja se soustredila na to, at v poho projdu chodbou a jsem rychle venku :slight_smile: :grinning:

Jo a taky jak se divam na fotku, tak mam pocit, ze tam byla rano i Lajci :grinning: :grinning: :grinning:

Haha, premyslim, koho jsem jeste dneska videla, hahaha :grinning:
2. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek