• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

4. října 2013 
Myslím, že mu to je jedno, stejně je jen v 1 místnosti, v posteli, nebo na záchodě, ale myslím, že bych na to vybavení a předělávky neměla. Dala jsem hodně peněz do mojeho bytu a jeho je děsný. Boření, natáhnou zdi...
26. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ili ty místnosti by se hodily ikdyby jsi to pomaličku dala do kupy ,prosimtě co máš doma za chlapa... :confused: tohle už mám holka za sebou ,ten ještě fetoval a prachy nikde ...
26. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim že už sedí parchant,můj život je fakt na román ,takže mě ani ničim nepřekvapíš
26. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by se muselo najednou, pomaličku, bych tam musela zblbnout. Stěmy mačuchnuté od kouiře, hrůz, předělat celé, stěny zbořit, udělat jinak, koupelnu překopat, já jsem stříkla tolik peněz do mojeho bytu aby vypadal a znova toto dělat, bych musela vzít půjčku a to neee.
Jéžiši tady leje moc, úplně tma.
27. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ili, tak to je super :slight_smile:
Včera jsem sem ani nenakoukla, vzala jsem si dovču a byla doma, bylo mi pěkně blbě, né že by to bylo dneska lepší.... Nejraději bych šla na neschopenku, jenže prachy by šly dolů, v práci taky ještě kolegyně budou mít dovči a tak... Ach jo.... Napřed jsem byla nervózní, že žádný příznaky, teď bych za žádný byla ráda :grinning:
27. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ametod, tak ty už taky těhu? Nějak jsem vypadla z obrazu, nemáme tady tabulku, tak mi ty jména vypadávají. Vrať mě prosím do reality :grinning:
27. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, podle menstruace 7tt+2 :slight_smile: Na UTZ jdu až příští středu, pokud tam ještě nevlítnu dneska.... Tak snad tam bude už něco vidět a slyšet :wink:
27. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, vlastně jses chysta.la na další IVF a přirozeně otěhotněla, říkám to zprávně, ? Ta skleroza...
27. kvě 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, přesně tak, jen jsem se chystala na úplně první návštěvu do CARU. Na IVF a nikde jsem ještě nebyla...
27. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tomu se říká štěstíčko, to je super. na krev jsi byla?
27. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, byla jsem, pak jsem byla ještě dávat 5 zkumavek na další nějaká vyšetření, moč jsem tam nesla, tu teď budu nosit pokaždé a byl vidět gestační váček, tak uvidíme:slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já měla doma spoušť po včerejší bouřce
27. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš... Co se dělo? Voda, bláto?
27. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se zatím naštěstí ještě nic nepřehnalo :wink:
27. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ametob ahojky přeju hezký den ,zase je tma jak v pytli ,no normálně nám lilo proudem zavřenejma oknama a dveřma od balkonu a stropem ..naštěstí jen déšt ,ale i to je špinavé ,včera jsem prala 3pračky osušek a hadrů...ale už to snad je dobré ,chata byla v suchu
28. kvě 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko, tak to je síla, to muselo být hodně veliký, když to šlo zavřenýma oknama, mazec... Tak snad už nic takovýho nepřijde... U nás je trošku větší zima, ale sluníčko zatím svítí.....
28. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si na Aukru našla krásnej proutěnej kočár, vždycky jsem ho chtěla do bytu, ale nejsou prachy :frowning2: No, budu si muset začít zvykat :grinning:
28. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako starodávnej?
28. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kolikpak to stjí taková sranda tam se asi přihazuje co?
28. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, starodávnej, přihazuje se, ale je tam i částka, za kterou to můžeš koupit hned a ta je 3190 Kč :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je :slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš tohle? to se válelo u babičky v kočárkárně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: No, a u nás se to neválí nikde :grinning:
28. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na tu modernu ,koukala jsem na kočárek ,,toledo ,,,ale škoda že nemá dvojitý kolečka
28. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky na modernu, akorát toto jsem chtěla do bytu místo koše :wink: A na balkon a tak :wink: A na zahrádku :wink:
28. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, ale jsou nafukovací, to je dobrý:slight_smile:
28. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty víš kterej to je?
28. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ty dvojitý asi nejsou nafukovací co?
28. kvě 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, dívala jsem se, některý dvojitý jsou taky nafukovací.... Jak u čeho....
28. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek