FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

lenkacar
26. čer 2009

ted jsem si obarvila hlávku na červeno a vyrazím do matičky Prahy hnedka zítra po ránku

ametob
26. čer 2009

To jsou teda přípravy, jo jo, to musí být 😉

ametob
26. čer 2009

Tak pěkný víkend všem🙂

ametob
29. čer 2009

Ahoj🙂 Kde jste kdooo? Lenkacar zůstala v Praze? 😉

lenkacar
30. čer 2009

ČUS BUS JÁ JSEM TADÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ

ametob
30. čer 2009

No to je dost, že nás tu teda jééééé 😀

lenkacar
30. čer 2009

chichi já nevim kde se všichni flákaj a byl srazík moc bezva ti povim 😉

ili5
30. čer 2009

leni, task piš jak to s tebou vypadá s tím KET?

ametob
1. črc 2009

Ahojky, Lenkacar: kolik se vás srazilo na srazíku? Kde jste byli, co jste dělali?

lenkacar
1. črc 2009

čus holky tak nás dorazilo celkem 7 do Prahy a bylo to moc fajn ,holka z Liberce ,Ústí/ L a jinak kolem Prahy ...pokecaly jsme o sto péro ...jela jsem domu až poslednim busem .A Ket se uvidí až 3.7. jedu na kontrolu jak to se mnou vypadá 😉 ,jinak všem přeju krásné ránko

ametob
1. črc 2009

Tak to je fajn🙂 3.7.? To je zítra ne? Já jdu taky zítra na kontrolu 🙂

lenkacar
1. črc 2009

v pátek kočko ,mizim nakupovat

ametob
1. črc 2009

No jo, jsem pako, hlavně že čučím rovnou na kalendář 😀

zdenule30
10. črc 2009

No tady to pěkně zamrzlo, jak se všechny máte? Já jsem dneska byla na třetím iui, takže se stále nedaří, ještě čekáme na výsledky genetiky. Leni a co ten tvůj ket?

lenkacar
10. črc 2009

zdeni mě nešel pc ..ketík 3 embrouši 😉 v pondělí a nevim odkdy se to počítá od dne ketu nebo až druhý den?

monali
10. črc 2009

ahojky všechny moc zdravím.
Já teď nemám co psát tak jenom občas nakouknu. Už 3 týdny jsem zpátky v práci, no nic moc, ale aspoň že nějakou práci mám.

Leni, no to je super zpráva, tak ses dočkala a máš embrouše u sebe a hnedka 3. Není boha aby se aspoň
jeden nechytil. A kdy budeš testovat, a nebo počkáš až na krev_¨?

Zdenule, držím palce třeba to bude do třetice a povede se.

monali
10. črc 2009

Leni a jak vlastně probíhá příprava na KET? Brala jsi nějaké prášky nebo něco? A jak dlouho to potom trvá?

lenkacar
10. črc 2009

moni ještě nevim jestli test ,spíš jo nějak příští týden ..a moje příprava nebyla žádná ,chtěli to udělat přírodně ...blbě reaguju na hormony ,úplně mi stačí brát utrogestan.. 😝 😝 😝 😝 ,počkali na sliznici a ovulaci a šup tam s nima... 😉

monali
13. črc 2009

ahojky,
tak co Leni, jak je? Už týden jsi 4v1 😀
Já budu mít KET tak koncem září, začátkem října, nejspíš. Napsal mi už dopředu antiko Divinu na září při MS a po 15 dnech se mám objednat na UTZ jestli je sliznice.

sara.max
autor
16. črc 2009

Tedy já žasnu, 4 v 1 Leni, tak to klobouk dolů. Hlavně ať se podaří 🙂

lenkacar
16. črc 2009

saro nepovedlo se ... 😉

lenkacar
16. črc 2009

docela jsem tomu věřila asi 5dní ,fakt jo a pak mě opouštěla naděje ani nevím proč ..něco najednou bylo jinak ..neumim to popsat ..jsem vzteklá ..brzo přijde mrcha ..

lenkacar
16. črc 2009

testy negativní a čípek měkne..a pocit ..netěhotnej a mrší bolesti ..

lenkacar
16. črc 2009

asi se to ve mě zvrtlo když jsem začla jhledat na netu jak se dělá redukce 😝

ametob
17. črc 2009

Ahoj holky,
Leni, to mě moc mrzí, jestli to opravdu nevyšlo....To snad není ani možný☹ Život je fakt někdy svině...

sara.max
autor
17. črc 2009

Leni to je mi líto. Moc dobře vím, jaký je to pocit. My už jsme naše snahy vzdali. je to smutné, ale je to tak. Totálně mě to složilo a nedokázala jsem se s tím vyrovnat jinak, než se smířit s tím, že společné dítě mít nebudeme. Našla jsem si novou práci a začala jsem své myšlenky směrovat jinam. Je mi už dobře, jen občas ještě ulítám na tyhle stránky podívat se, jak se daří ostatním.

lenkacar
17. črc 2009

taky budu hledat práci ,no uvidíme ..ještě mám 3nanuky..

dasule
17. črc 2009

Ahoj kočky,všechny vás moc zdravím a přeji vám moc štěstí.Je mi 27 let a od srpna začínám stimulovat na 2 IVF.Teď chodím do FN OL,předtím jsem byla ve Fertimedu,kde mi udělali 5 IUI a 1 IVF bez úspěchu.Mám sníženou funkci štítné žlázy a endometriozu,manžel je zdráv.Doufám,že tento rok bude ten pravý a vyjde to 😉

sara.max
autor
17. črc 2009

Ahoj dasule, tak hodně štěstí. Mělo by to klapnout co nejdřív, už ses taky natrápila dost.

Leni nevím, kde bereš tu sílu, ale moc ti fandím. Jsi jednička, vydrž!

lenkacar
18. črc 2009

ahoj holky ,dasule tady ta diskuze poslední dobou moc nejede..ale znám tě z jiný 😉 ,saro ..muž to mimi moc chce dokud to půjde ,pokusim se ho udělat štastným ...ale ta psychika nabouraná je to je bez debat