FN Olomouc, začátek v lednu, věk nad 30

sara.max
29. pro 2008

Ahoj všem,

tak jsem se rozhodla začít nové téma, protože věřím, že nás je tu hodně, které čeká první IVF, bez předchozích zkušenností s čímkoliv podobným. Abych pravdu řekla, jsem už sice starší, letos v létě mi bylo 34, ale taky už mám doma 2 děti v pubertálním věku. Jak už to bývá po prvním nevydařeném a velmi bolavém manželství a rozvodu se mi do života "připletl" jeden báječný človíček a chtěli bychom všichni čtyři ještě mimísko. Bohužel manžel je na tom dost špatně se spermíjkama a tak je rozhodnuto. Po všech vyšetřeních jsem už nafasovala léky a cca 14. ledna začínám. Abych pravdu řekla, dost se bojím, především z hormonálních změn, které mě čekají. Prosím prosím, je-li tu některá, která mě "u toho" může "držet za ruku", tak se těším na pokec. 🙂 🙂

dasule
8. zář 2009

přemýšlím,že kdyby jich bylo více dobrých,asi daruji 😉 leni,klidně fňukej 😉 a děkuji

dasule
8. zář 2009

neboj vše dobře dopadne,dej mi pak vědět 😉 držím palce 😉

lenkacar
8. zář 2009

dasi copak ty nepotřebuješ mrazáčky? copak ty víš že se ti to povede napoprvé? docela tě obdivuju... 😕 nebojte dam vědět ve čtvrtek to bude den D

dasule
8. zář 2009

já už nevím vůbec nic 😀 Nechávám se překvapit 😉

dasule
8. zář 2009

leni,ty mas v sobe tri kousíčku 😀 ?Tak to já obdivuji tebe 😉

lenkacar
9. zář 2009

dasi ono po těch neúspěchách jsem to nějak přehodnotila a už to nevidim tak růžově a ikdyby to byly ted dvojky,tak nemusí mít obě srdíčko ,to je prostě taková náhoda ..už nad tim přemýšlim jinak a jsem totálně v klidu ..

dasule
9. zář 2009

jj rozumím ti,taky to teď beru jinak než předtím,spíše poprvé.Tak držím moc pěsti 😉

lenkacar
10. zář 2009

tak holčičky moje test je negativní !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!takže fičák docela ... 🙄 😝 😠 😒 ☹ ,takže v pondělí jdu obíhat místa pracovní ..

lenkacar
10. zář 2009

takže kdyby tam dali kýbl embrijek nic se nechytne ,no snad něco odhalí imuno v říjnu

ametob
10. zář 2009

Leni, je mi to moc líto ☹ ☹ ☹

lenkacar
10. zář 2009

jo jsi hodná ametob ,je to hnus ,ale snad to ještě ustojíme ,mám strach z našeho vztahu ..

ametob
11. zář 2009

No Leni, je to pěkně na prd, myslím si, že do vztahu do musí zasahovat strašně moc a ustát to, je hodně těžký. My se snažili jen rok a stejně občas byla krize, prostě to není ono, chlap to bere úplně jinak, ženská taky, jeden o tom chce mluvit, druhý ne... No přeju hodně síly aby vše nakonec dopadlo dobře, vztah i mimi🙂

lenkacar
11. zář 2009

ahoj ,já se těšila že pojedem asúpon na imuno a prd ,prej jede na cvičení..tak se musim přeobjednat a vzhledem k čekačce a kdyby něco našli a léčili tak případné těhu by snad bylo příští rok v létě ..super ..nad hrobem pomalu ..no nic ,tak snad to ustojíme je to fakt náročný ,na něj jsou v práci nasraný že se furt uvolnuje k doktorum a výsledek na hovno ..

monali
11. zář 2009

Leni, tak to je mi líto, držela jsem všechny palce ať se to povede
Snad se to u vás utřepe a bude zase fajn, nápor na nervy to je, co si budem říkat, ale nějak přežít se
to prostě musí. Fajn, že vás poslali na imuno, aspoň snad konečně na něco přijdou. Drž se 😉

Jinak já jsem dneska v práci akorát do 12, pak vyrážíme na víkend do Tater, tak snad to bude stát za to.
Počasí nehlásí nic moc, tak uvidíme.

lenkacar
11. zář 2009

jo prd poslali já si to tam vyječela ,oni jsou tam v klídku ... 🙄 tak se hlavně moni vrat z těch tater v poho ..ty jo pro mě tuta horská turistika neni,na to se mrknu v telce a bolí mi z toho nohy 😀 😀 😀 😝

dasule
12. zář 2009

Leni,to mě moc mrzí ☹ !

No a jak jsem dopadla ja...Tak ve čt proběhlo OPU,měli jsme 19 oocytů,z toto 17 vajíček,2 se už zastavili,nejspíše kvůli genetické vadě,14 zůstalo,z toho 8 se vyvíjí zatím dobře jsou 2-3-4 buněčné,pokračujeme v kultivaci abychom vybrali ty nejlepší a v úterý bude ET 🙂 Jsem strašně nervní,snad všechno dobře dopadne 😉 Jo a svatbu jsem zvládla 😉

lenkacar
13. zář 2009

daši tak držim pěstičky att to proběhne vše v pořádku 😉

dasule
13. zář 2009

děkuji,jsi moc hodná.

princ
13. zář 2009

Ahojky Dasi, prosím tě chtela jsem se tě zeptat při 1. ivf jsi měla kolik vajíček?.... Jinak máš pěknou úrodičku.

dasule
14. zář 2009

tak máme dnes dvě 10-ti buněčné,zítra ET dva kousky 🙂 A třetí ještě bojuje.
Ahoj Princ,měla jsem 10 oocytů z toho 9 vajíček a taky mi zbyla jen dvě.Ale už si nepamatuji,kolik byla buněčná.
Stejně je to v dupě,tolik vajec a nic z toho! 😠

dasule
14. zář 2009

docela mě mrzí,že jsme o spoustu vajíček přišli díky PK,ikdyž máme dvě nejsilnější,ale třeba i ty 4-buněčné po dvou dnech po OPU mohla už v děloze vydržet a bojovat.Zítra budeme mít 5 den PK.Vím že je to relativní,ale jaké máte zkušenosti?

lenkacar
14. zář 2009

dasi vůbec se tim neřid kolika buněčné jsou ,protože kolikrát ty chůďata vydržej a ty nej nej odpadnou ..fakt to neřeš ,hlavně aby bylo co zavádět a o zbytek se postará příroda .. 😉

dasule
14. zář 2009

🙂 jasně,jen to jsou takové stresy.Když tomu moc nerozumím,nevím co je dobře a co je špatně,ikdyž je to nakonec úplně jedno,protože příroda si udělá své!A jak se máš?

lenkacar
14. zář 2009

jop dneska už jsem lepší nejhorší byl víkend ..díky za optání 😵 😵 😵

dasule
17. zář 2009

no jasně,to chápu,musí to být hrozné,nejhorší jsou ty první dny!

Jinak máme v děloze jedno silácké embryo 🙂 První dva dny jsem trošičku teplotovala do 37,ale prý to může být,jinak se cítím dobře,většinou unaveně po Utrogestanu a první dva dny mě pobolívalo bříško,teď už to je lepší.

dajamal
18. zář 2009

Ahoj, nevíte, jak dlouho musí být pauza po laparoskopii?, chci začít se stimulací. Díky.

dasule
18. zář 2009

záleží na tvém zdravotním stavu a po domluvě s lékařem,já bych počkala tak dva měsíce,taky záleží,jak se cítíš ty a jestli bude tvé tělo dostatečně odpočinuté a připravené.

lenkacar
21. zář 2009

dasi tak co jak je?

lenkacar
21. zář 2009

daja přeci jen je to zásah do těla ,2až 3měsíce asi budeš muset mít pauzičku ...tak co je tu nového?

lenkacar
21. zář 2009

dasi na bazálku se vyprdni zvyšuje jí utroš ..